En İyi 12 WordPress Teması – 2022
15.01.2022 09:59 973 Görüntülendi

En İyi 12 WordPress Teması – 2022

İşin içerisine bir web sitesi oluşturmaya gelince, çekici bir tasarım sizi ancak bir yere kadar götürür. İnternette araştırma yapmak ve alışveriş yapmak için giderek daha fazla akıllı tabletleri, akıllı telefonlarını kullanan kişilerle birlikte, web sitenizin yalnızca duyarlı olması değil, aynı zamanda kusursuz optimize edilmesi gerekiyor.

2022 yılında dünya çapında akıllı telefon kullanıcılarının sayısının inanılmaz bir seviye olan 5 milyara ulaşacağı tahmin ediliyor. socPub'a göre, kullanıcıların %57'si kötü tasarlanmış bir mobil siteye sahip bir işletmeyi tavsiye etmeyeceklerini söylüyor. Yukarıdaki istatistikleri dikkate aldığınızda, yanıt vermeyen (veya yetersiz yanıt veren) bir web sitesinin önemli bir gelir kaybına yol açacağını anlamak kolaydır.

Günümüzde Google, mobil uyumlu web sitelerini tercih ediyor ve yanıt vermeyen web sitelerinden daha üst sıralarda yer alıyor. Neyse ki, özellikle en son duyarlı WordPress temalarını kullandığınızda, WordPress ile duyarlı bir site oluşturmak oldukça kolaydır. Bireysel kullanım için satın alabileceğiniz, en iyi WordPress temalarını sizler için liste halinde hazırladık. Gelin detaylı olarak bu temaları inceleyelim!

1. Authentic - Yaşam Tarzı Blog ve Dergi WordPress Teması

WordPress’in en optimize edilmiş bir temasını kullanarak blog sitesi yapmak ister misiniz? O zaman Authentic sizin için en iyi WordPress temalarından biridir. Sayfa oluşturma için özel blokların yanı sıra yaratıcılığınızı harekete geçirmek için 50 demoya sahiptir. Yayınlarınızın Google Analytics senkronizasyonuyla nasıl performans gösterdiğini görün ve okuyucuların tüm yayınlarınızı veya snippet'lerinizi paylaşmasına izin verin.

En İyi 12 WordPress Teması – 2022 | Atak Domain Hosting

2. Karma - Elementor Business WordPress Duyarlı Temalar

Karma, premium duyarlı WordPress temalarının çok yönlü bir örneğidir. Son derece yetenekli, çok amaçlı, duyarlı bir WordPress teması olarak bir göz atabileceğiniz çok sayıda demo olduğunu hayal edebilirsiniz. Aşağıda yer alan ekran görüntüsü ana sayfadan alınmıştır. Üzerinde kafa yoracak elli ana sayfa düzeni daha da bulunuyor. Karma ile en iyi WordPress web sitelerinden bazılarını yapabileceğinize şüpheniz olmasın.

En İyi 12 WordPress Teması – 2022 | Atak Domain Hosting

3. Savoy - Minimalist AJAX WooCommerce Teması

En İyi 12 WordPress Teması – 2022 | Atak Domain Hosting

Savoy güncel olarak en hızlı çalışan WordPress temalarından birisidir. Düz bir HTML sürümü olarak da mevcut olan bu tema, çevrimiçi mağazalar için esnek ve modern bir tasarıma sahiptir. Minimal Savoy WordPress duyarlı teması, tek tıklamayla yükleme ve mükemmel desteğe sahiptir. Tonlanmış bir his ile özelleştirilebilir bir tasarım deneyimine ihtiyacınız varsa, Savoy'u denemenizi öneririz.

4. Flatsome - UX-temaları ile Çok Amaçlı Duyarlı WooCommerce Teması

Bir şirket web sitesi için mükemmel bir tema olan Flatsome, serbest çalışandan e-ticaret işine kadar herkes için idealdir. Süper hızlı, duyarlı bir web sitesi oluşturmak için gereken tüm araçlarla tamamlanan Flatsome, harika bir kullanıcı deneyimi sunar.

Ultra duyarlı bir sayfa oluşturucu, kodlayıcı olmayanların bile canlı tema seçenek paneli oluşturucusunda sınırsız seçenekle her şeyi oluşturmasına olanak tanır. Flatsome'ın yapımcıları yalnızca bu temaya odaklanır ve WordPress ile WooCommerce'in en son sürümlerini desteklemeye devam eder.

En İyi 12 WordPress Teması – 2022 | Atak Domain Hosting

5. The Retailer -

2013'ten beri The Retailer, WooCommerce için olmazsa olmaz WordPress e-ticaret teması olmuştur. 15.000'den fazla kişiden oluşan bir kullanıcı tabanıyla kurulan bu tema, uzun bir süre haftalık en çok satanlar arasında yer almayı başardı.

Herhangi bir e-ticaret projesi için güvenilir bir WordPress duyarlı teması olduğu kanıtlanmış olan The Retailer, 90$ değerinde eklenti ile birlikte verilir. Ayrıca popüler WPBakery sayfa oluşturucuyla birlikte gelir ve hem Elementor hem de Visual Composer ile uyumludur.

En İyi 12 WordPress Teması – 2022 | Atak Domain Hosting

6. UrbanGo – Dizi ve Listeleme Teması

UrbanGo, tek tıklamayla içe aktarılan ve çalışmaya başlamak için özel kodlama becerileri gerektirmeyen web sitelerini listelemek için ideal bir temadır. Bu WordPress teması, ne tür bir cihazda görüntülendiğinden bağımsız olarak tüm cihazlar ile entegrasyonu başarılı bir şekilde yapılmıştır. Sorunsuz bir şekilde her cihazda temanın görüntüsü bozulmadan kullanabilirsiniz.

Ücretsiz eklentiler, WPBakery ve Slider Revolution ile sunulan UrbanGo WordPress teması, bir web sitesi kurulumu ile muazzam bir çarpıcı öğeler ve pratik seçenekler koleksiyonu içerir. Daha detaylı ve premium WordPress temasına ihtiyacınız varsa, UrbanGo'yu denemenizi şiddetle öneririz.

En İyi 12 WordPress Teması – 2022 | Atak Domain Hosting

7. Konte - Minimal ve Modern WooCommerce WordPress Teması

Konte, en popüler WordPress web sitelerinin yaptığı çoğu işlemi yapabilir. Bootstrap ile oluşturulmuş ve her zaman popüler olan WPBakery Sayfa Oluşturucu tarafından desteklenen benzersiz ve modern bir WordPress e-ticaret temasıdır. Konte, güzel bir WooCommerce uyumlu vitrin olarak özel olarak tasarlanmıştır.

Konte, özel widget'lar, sınırsız renk şemaları, yumuşak geçiş efektlerine sahip bir kaydırıcı, birden çok sütun stiline sahip bir menü ve bu temayı sınırsızca özelleştirilebilir kılan gelişmiş widget'lara sahiptir. Temanın görünüşü hoşunuza gittiyse denemekten çekinmeyin.

En İyi 12 WordPress Teması – 2022 | Atak Domain Hosting

8. Squaretype - Modern Blog WordPress Teması

Squaretype, tek bir tema içinde birden fazla tasarım seçeneğiyle harika, güzel web sitelerini görüntülemek için tamamen duyarlı, içerik tabanlı bir blog WordPress temasıdır.

Squaretype, kendi mağazanızı oluşturmanıza ve onu en popüler WordPress e-ticaret eklentisi olan WooCommerce ile kolayca entegre etmenize ve bir mağazanın kataloğunu yapılandırmanıza yardımcı olur.

En İyi 12 WordPress Teması – 2022 | Atak Domain Hosting

9. Digiqole - Haber Dergi Konseptli WordPress Teması

Digiqole, bir dergi veya haber sitesi kurmak isteyen herkes için kullanılabilir bir WordPress temasıdır. Düzgün ızgara düzenleri, daha küçük ekranlar için mükemmel daraltılmış sürümler sunar ve net tipografisi ve gözü rahatlatan boş kısımlar, okumayı/sindirmeyi oldukça kolaylaştırır.

Peki bu nasıl zengin ve renkli bir demo? Digiqole'nin etrafındaki birkaç tıklama, neden etrafındaki en iyi premium duyarlı WordPress temalarından biri olduğunu size gösterecektir.

En İyi 12 WordPress Teması – 2022 | Atak Domain Hosting

Bootstrap 4 üzerine kurulu ve Elementor Builder ile donatılmış Digiqole, güvenle sayfa mizanpajları oluşturmanıza yardımcı olacak mükemmel bir WordPress temasıdır.

Elementor ve WordPress web siteleri oluşturmanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için diğer blog yazılarımıza göz atın.

10. Crocal - Duyarlı Çok Amaçlı WordPress Teması

En İyi 12 WordPress Teması – 2022 | Atak Domain Hosting

Crocal, ThemeForest'in duyarlı WordPress temaları koleksiyonunda yenidir, ancak oldukça ilgi gördü ve trend olmayı başardı. Ek olarak İlk birkaç gününde yüzlerce satış yaptığını belirtelim. Çok yönlülüğünü ve esnekliğini vurgulayarak 14 farklı web sitesi türünü, 300'den fazla farklı sayfa düzenini ve 50'den fazla özel öğeye sahip. Ayrıca, WordPress'in yeni görsel blok düzenleyicisi Gutenberg'i de destekler.

11. Adios - Portfolio Elementor WordPress Teması

En İyi 12 WordPress Teması – 2022 | Atak Domain Hosting

Adios portföyü WordPress teması tamamen duyarlıdır. Tüm popüler tabletlerde, akıllı telefonlarda ve masaüstü bilgisayarlarda iyi görüntülendiği test edilmiştir. Bu şablon sanatçılar, ajanslar ve reklam öğeleri için en iyi WordPress web sitelerini oluşturur. Zarif bir kişiselleştirici, sayfa oluşturucu, güzel tipografi ve daha fazlası gibi eksiksiz bir tasarım özellikleri seti ile birlikte gelir. Portföyünüzü 2022'de öne çıkacak şekilde tasarlamak için bu temayı kullanabilirsiniz!

12. Flatsome - Çok Yönlü Duyarlı WooCommerce Teması

En İyi 12 WordPress Teması – 2022 | Atak Domain Hosting

Modern bir tasarım ve ürünlerinizin nasıl görüntüleneceği üzerinde tam kontrol istiyorsanız Flatsome temasını tercih etmenizi öneririz. Bu en yeni WordPress site şablonu, ürün sayfalarınız için benzersiz bir düzen oluşturmanıza ve görsel stillerin her yönünü özelleştirmenize olanak tanıyan bir sayfa oluşturucuyla birlikte gelir. Bunun da ötesinde, farklı öğelerden oluşan büyük bir kitaplık ile birlikte gelir ve SEO için optimize edilmiştir.

En Uygun Fiyatlarla WordPress Hosting Satın Al!