En İyi 12 WordPress WooCommerce Teması - 2021
08.11.2021 15:24 328 Görüntülendi

En İyi 12 WordPress WooCommerce Teması - 2021

E-Ticaret siteniz için en iyi tasarımı istemeniz gayet normal. Bu yazıda da WooCommerce platformunu kullanıyorsanız, kullanabileceğiniz en iyi WordPress temalarını sizler için derledik. İşletmenizin doğasına ve müşteri demografisine bağlı olarak, kullanıcı deneyiminin nasıl olmasını istediğinize karar verebilirsiniz.

Ancak, seçim bolluğu ile, tema ararken zaman zaman biraz kafanız karışabilir. Böyle bir senaryoda, rakiplerinizin ve diğer benzer işletmelerin sitelerinde neleri tercih ettiğini öğrenebilirsiniz. Bu size ne için gideceğiniz konusunda daha iyi bir bakış açısı sağlayacaktır.

Flatsome

Flatsome, süper hızlı web siteleri ve harika bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor. Sahip olduğu üst düzey özellikleri, sitenizi herhangi bir kod düzeyinde değişiklik yapmadan özelleştirmenize olanak tanır. Tema ile, sitenize dahil edebileceğiniz çok çeşitli önceden tanımlanmış düzenler ve öğeler elde edeceksiniz. Ayrıca, sayfa oluşturucu kullanarak özel ürün sayfası düzenleri oluşturabilirsiniz. Canlı sayfa oluşturucunun kullanımı oldukça kolaydır ve kapsamlı bir öğe kitaplığı tarafından desteklenmektedir.

Flatsome, minimum kodla hız için optimize edilmiştir ve hızlı yükleme özelliği, özellikle e-ticarette kesinlikle size başarı getirecektir. Flatsome'ın tasarımı oldukça çağdaştır ve kalite ve hassasiyet hissi verir. Tek tıklamayla demo içe aktarma ile Flatsome kullanarak web sitenizi çok kolay bir şekilde kurabilirsiniz. Ayrıca WPML eklentisi ile tam uyumlu olarak çalışır. Flatsome, özelleştirilebilirliği, kullanım kolaylığı ve güçlü seçenekleri için kefil olan memnun müşterileri tarafından özellikle sevilir.

Normal lisans paketinin fiyatı ise 59$ olarak fiyatlandırılmaktadır.

Porto

Porto, çeşitli WooCommerce işletmeleri için uygun olan çok amaçlı bir temadır. Web sitenizin ve kurulu eklentilerin çok daha hızlı çalışmasını sağlayan özel optimize edici araçlara sahiptir. Kapsamlı tema seçenekleri bile sitenizin performansını etkilemeyecek şekilde düzenlenmiştir.

Ayrıca Porto, bir web sitesini oldukça hızlı bir şekilde kurmanıza yardımcı olacak 20 çeşit önceden tasarlanmış demo sunar. Müşterilerinize en iyi deneyimi sağlamak için WordPress ve WooCommerce güncellemelerine göre sürekli olarak güncellenir. Tema duyarlı ve SEO dostudur.

59$ karşılığında normal bir Porto lisansı alabilirsiniz.

WoodMart

WoodMart, bir çevrimiçi mağaza için tüm harika özellikleri sunan WordPress WooCommerce temaları arasında hafif ama güçlü bir seçenektir. 45'ten fazla demo düzeniyle bu, WooCommerce mağazanız için uygun bir tasarım seçmenize yardımcı olacaktır. Görsel sürükle ve bırak arayüzü, mağaza tasarımınızda daha iddialı değişiklikler yapmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca tema Ajax tarafından desteklenmektedir, bu nedenle müşteri deneyimi her zaman birinci sınıf olacaktır.

Bu temanın normal lisansı 59$.

Astra temaları

Astra, kullanım kolaylığı ile üstün performans sunar. WooCommerce ve çoğu sürükle ve bırak sayfa oluşturucuyla tam uyumlu olan Astra, kullanıcı dostu ara yüzü, tek tıklamayla yükleme ve web sitenizi istediğiniz gibi tasarlama özgürlüğüne sahip bir dizi profesyonel şablonla birlikte gelir.

jQuery kullanılmadan oluşturulan ve 50 KB'den daha az kaynak gerektiren Astra, en iyi performans gösteren temalardan birisidir. Oluşturduğunuz sayfaların kalitesinden ödün vermeden Page Speed ​​Insights'ta zahmetsizce yüksek puanlar alabilirsiniz.

Astra'nın ücretsiz sürümü, mevcut demo şablonları ve özellikleri açısından en uygun sürümlerden biridir. Premium'a yükselttiğiniz takdirde, yüzün üzerinde yüksek kaliteli WooCommerce uyumlu şablona ve yapışkan başlıklar, akıcı düzenler ve çok daha fazlası gibi bazı gelişmiş oluşturucu işlevlerine erişebilirsiniz.

Electro

Electro, elektronik mağazalar için uygun, zengin özelliklere sahip bir temadır. Tema, WooCommerce ile sağlam bir entegrasyon ve Visual Composer, Revolution Slider, Dokan, WC Vendors vb. gibi çeşitli faydalı eklentiler sunar. Bu temayla birlikte, canlı arama gibi özellikler sunan çok yönlü bir eklenti bulacaksınız. Tema, önceden tanımlanmış 6 başlık stili, 9 renk şeması ve 5 farklı ana sayfa türü sunar.

Bu eklentinin normal bir lisansı size 59$'a mal olur.

Shopkeeper

Shopkeeper, ürünlerinizi en iyi şekilde sergilemek için son derece iyi çalışan bir temadır. Özel bir kodlama bilgisi olmayanlar için bile temanın kurulumu ve bakımı çok kolaydır. WooCommerce ile mükemmel bir entegrasyon sunar ve esnek ürün ve mağaza sayfası düzenleri sağlar. Shopkeeper temasının büyük popülaritesinin nedenlerinden biri, sitenizin her zaman hızlı yüklenmesini sağlamasıdır. Bu, herhangi bir e-ticaret mağazasının kritik yönlerinden biridir ve çok sayıda site sahibi, kalitesi için kefil olacaktır.

Temanın normal lisansı 69$'dan edinilebilir.

Shoptimizer

Shoptimizer, WooCommerce mağazanızda kullanıcı deneyimini geliştirmenize yardımcı olacak hızlı bir WooCommerce temasıdır. En iyi kodlama uygulamalarını takip ettiğinden, bu güçlü temayı kullanarak olağanüstü bir site oluşturabileceksiniz.

Ayrıca, ekosistemdeki birçok popüler araçla sorunsuz uyumluluk sunar ve sitenizi özelleştirmeyi çok kolaylaştırır. Sitenizi kişiselleştirmek ve siteniz için en iyi arama sıralamalarında yer almak istiyorsanız Shoptimizer sizin için değerli bir tema olabilir.

Xstore

Bu tema, zarif bir tasarıma ve profesyonel bir web sitesi kurmanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özelliğe sahiptir. İçeriğinde, hızlı ve kolay bir mağaza kurmanıza yardımcı olacak 70'den fazla önceden oluşturulmuş demo bulacaksınız. WP Bakery entegrasyonu sayesinde gelişmiş sayfa oluşturucu, mağaza öğelerini zahmetsizce özelleştirmenize yardımcı olur.

WordPress sitenize XStore'u kurmak oldukça kolaydır ve herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız destek ekibine güvenebilirsiniz.

Tema, Themeforest'ta normal bir lisans için size 59$'a mal olacaktır.

Martfury

Bu temayı mobilya mağazası, elektronik mağaza ve hatta çok satıcılı pazar yerleri gibi çeşitli farklı çevrimiçi mağazalar için kullanabilirsiniz. Birden fazla satıcının mağazanıza sorunsuz entegrasyonunu sağlayan WCFM, Dokan, WC Vendors vb. gibi eklentilerle tamamen uyumludur. Bu temayla, web sitenizin görünümünü ve hissini denemenize izin verecek 10 benzersiz ana sayfa bulacaksınız.

Varyasyon örnekleri, gelişmiş ürün arama, geri sayım sayacı vb. gibi başka birçok gelişmiş özellik sunar. Temanın fiyatı ise 59$'dır.

Savoy

Savoy WordPress teması, minimalist tasarıma ve modern özelliklere sahiptir. WooCommerce ile tamamen uyumludur, böylece bu popüler temayı kullanarak sorunsuz bir çevrimiçi mağaza kurabilirsiniz.

Tema, herhangi bir ek eklentiye ihtiyaç duymadan Ajax özellikli bir mağaza oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Eklentinin diğer popüler özelliklerinden bazıları, ürün hızlı görünümü, renk örneği filtreleri, görüntü gecikmeli yükleme vb. içerir. Savoy duyarlı ve SEO dostudur.

Bu WordPress WooCommerce temasının normal lisansının fiyatı 59$.

Basel

Bu tema, her tür ürün için çevrimiçi bir mağaza kurmanıza yardımcı olacak WordPress temasıdır. Tema, WooCommerce ile mükemmel entegrasyon sunar ve onu oldukça kullanıcı dostu yapan bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu sunar. Farklı tasarımları denemenize yardımcı olacak 40'tan fazla demo özelliği ile test edebilirsiniz. Tema paketi, Slider Revolution, WP Bakery, vb. gibi popüler eklentileri içerir.

WordPress WooCommerce temaları arasındaki bu popüler seçimin fiyatı 59$'dır.

Sober

Sober, çeşitli gelişmiş özellikler ve modern tasarım öğeleri sunan şık bir WordPress temasıdır. Satmak istediğiniz ürün türünden bağımsız olarak bu temayı bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için kullanabilirsiniz. Tema, WooCommerce ile tamamen uyumludur ve önceden tanımlanmış 12'den fazla ana sayfa tasarımı sunar.

Visual Composer'ın sürükle bırak arayüzü ile sitenizde kolayca sayfalar oluşturabilirsiniz. Bu tema duyarlı ve SEO dostudur ve siteniz için her zaman harika bir performans sağlar.

Bu eklentiyi 59$ ödeyerek satın alabilirsiniz.

E-Ticaret için en uygun WordPress Hosting'i Satın Al!