En iyi domain firması hangisi?
06.04.2020 15:44 568 Görüntülendi

En iyi domain firması hangisi?

Bir web sitesi oluşturmak ve yayınlamak maliyet gerektiren bir iştir. Sadece geliştirme için değil, aynı zamanda web barındırma ve domain kaydı için de ödeme yapmanız gerekir. Genel giderlerinizden tasarruf etmenin bir yolu, ucuz bir domain satın almaktır. Tabii bütçeniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hangi kayıt kuruluşunun size uygun olduğunu anlamak için bazı avantajlı hizmetlerini ve dezavantajlarını gözden geçirerek karar vermelisiniz. Belki bazı kayıt şirketleri diğerlerinden daha pahalıdır fakat ücretsiz gizlilik koruması gibi avantajlı hizmetler sunuyor olabilir. O zaman hangi özelliklere dikkat edeceğimize beraber bakalım;

  • Domain, web hosting, E-posta, SSL sertifikaları, web tasarımı ve çevrimiçi pazarlama hizmetleri alanlarında uzmanlaşmış şirketleri tercih edin.
  • WordPress hosting, paylaşılan hosting planları sunuyorlar mı? Sınırsız disk alanı, e-Ticaret çözümleri ve pazarlama araçlarını alabilmelisiniz.
  • Ayrıca müşteri hizmetleri konusunda destek kalitesi oldukça önemlidir.

  • Atak Domain, bahsettiğimiz bütün bu hizmetleri size uygun fiyatlarla sunmanın yanı sıra canlı sohbet, e-posta veya telefon yoluyla ulaşabileceğiniz haftanın her günü 24 saat hizmet veren destek ekibimizle size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.
En iyi domain firması hangisi?