.mr Uzantılı Domain Hangi Ülkenin
04.05.2018 14:37 5618 Görüntülendi

.mr Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Moritanya domain uzantısı .mr dir. .mr uzantılı domain Moritanya ülkesinin alan adı uzantısıdır. Moritanya domain uzantılı web siteler .mr alan adı uzantısını kullanmaktadırlar. Örnek domain www.atakteknoloji.mr , www.atakdomain.mr dir.

.mr Moritanya Domain Sorgulama

Moritanya .mr domain sorgulamak ve .mr domain satınalmak için Moritanya  AtakTeknoloji.com dan kolayca sorgulama ve tescil işlemi yapabilirsiniz.

.mr Moritanya Alan Adı Satınalma

Moritanya  .mr alan adı satın almak için Moritanya  Atak Teknoloji  üzerinden .mr alan adı sorgulayıp hızlı bir şekilde satınalma gerçekleştirebilirsiniz.

.mr Moritanya Alan Adı Ücretsiz Destek

Moritanya  .mr alan adı konusunda uzman teknik destek ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

.mr Moritanya Domain – Alan Adı Yatırımcılığı

Moritanya  domain tescili yapmak öncelikli olarak Moritanya  piyasasını hedefleyen firmalar, markalar açısından çok önemli. Aynı zamanda .mr uzantılı domainler .mrm .net piyasasına sıkışan domain yatırımcıları için Moritanya  farklı alternatif anlamını taşıyor.

Moritanya .mr Domain Piyasası - Alan Adı Yatırımcılığı ve Moritanya  Domain

.mr Moritanya  domain piyasası internet ve bilgi teknolojilerinin ticarette baskın rol oynaması ile iyice hareketlenmiştir. Moritanya  domain piyasası konusunda Atak Teknoloji domain uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Moritanya .mr Premium 4 Harf Domainler

4 harfli .mrm .net .org .mrfo gibi domainler artık kalmadı. Domain pazarı ülke domainlerine doğru kaymakta. Moritanya  .mr uzantılı domainler sizin için Moritanya  iyi birer seçenek olabilir.

Moritanya .mr Domainler Google da Nasıl Aranmaktadır?

Moritanya  alan adı uzantıları Google arama motorunda genelde İngilizce olarak şu şekilde aranmaktadır; .mr whois , .mr whois lookup, .mr whois search, .mr whois server, whois .mr domain . Türkiye de ise internet kullanıcıları Moritanya  domain tescili yapmak istediklerinde sıradaki arama kelimeleri ile .mr alan adı aramaktalar; .mr domain sorgulama, Moritanya  domain sorgulama, Moritanya  domain tescili, .mr domain satınal

Moritanya Domain Uzantısı

Moritanya domain uzantısı .mr dur. Bu alan adı uzantısı Moritanya kısaltmasından oluşmaktadır. .mr Moritanya internet kodu olarak ta tanımlanmaktadır. Moritanya site uzantısı örnekleri olarak www.atakteknoloji.mr , www.atakdomain.mr  , www.google.mr dir. AtakTeknoloji.com üzerinden Moritanya  alan adı uzantılarını kolayca sorgulayıp tescil edebilirsiniz, .mr satın alabilirsiniz.

Moritanya İnternet Uzantısı

Moritanya internet uzantısı .mr dur. Bu alan adı uzantısı Moritanya kısaltmasından oluşmaktadır.

Moritanya İnternet Kodu

Moritanya internet kodu .mr dur.  

https://www.atakdomain.com/domain-tescili/moritanya/mr