.ru Uzantılı Rusya Domain
28.11.2018 12:22 2567 Görüntülendi

.ru Uzantılı Rusya Domain

.Ru Ne Anlama Geliyor? .RU, Rusya Federasyonunun resmi alan adı uzantısını veya internet ülke kodu üst düzey alan adını (ccTLD) temsil eder. Bu etki alanı soneki, 1994’te tanıtıldı ve bu bölge ile bağlantıları olan varlıklar için tasarlandı. Kayıtları yürütmek için yetkili organ, TLD RU için Koordinasyon Merkezi’dir. Neden Bir .Ru Domain Adı Satın Almalı ? .RU Domain TesciliRusya Federasyonu, dünyada Asya ve Avrupa’nın en büyük ülkesidir. Dünya Bankası tarafından karma bir ekonomi ve bir üst orta gelir bölgesi olarak tanımlanmıştır. Rusya’nın ekonomik faaliyetleri, dünyadaki en büyük rezervlere sahip olan doğalgaz ihracatına sahiptir. Yabancı yatırımcılar, Rusya’nın yatırım yapmak için önemli bir yer olduğuna inanıyor. Bu bölge, 143 milyondan fazla potansiyel müşterisi olan büyük bir Avrupa pazarıdır. İşsizlik oranı dünyadaki en düşük oranlardan birisidir ve Rusların yüksek eğitimli oldukları ve çeşitli iş türleri için en iyi aday oldukları belirtilmektedir. Rusya; çok büyük maden yataklarına sahiptir. Dünyanın ikinci büyük kömür üreticisidir. Diğer yer altı zenginlikleri; petrol ve doğalgazdır.  Ayrıca; demir, altın, mika, kurşun, çinko, bakır, grafit, alüminyum ve elmas önemli madenlerdir. Dünya demir rezervinin yaklaşık % 40’ı Rusya’dadır. Rusya’nın önemi şudur ki; petrol ve buna bağlı yan ürünler, doğalgaz, ağaç ürünleri, metaller, kimyasal maddeler, çeşitli endüstri ürünleri ihracatı yapmaktadır. Bunun yanında birçok günlük yaşam ürünü ithalatı yapmaktadır. Bu göstermektedir ki Rusya Federasyonu dünya ticaretinde önemli bir yere sahiptir. Rusya Domain satın almak; [caption id="attachment_5756" align="alignright" width="369"].RU Domain Kaydet Rusya İthalat İhracat[/caption] Rusya’ya yatırım yapmaya başlamadan önce, şirketinizin faaliyette olduğunun ispatı mahiyetinde, .ru alan adı satın almak akıllıca olacaktır. Bunu yapmak size şöyle fayda sağlayacaktır:
  •  .ru alan adı, şirketinizin Rusya’da güçlü bir dijital varlık oluşturmasında önemli bir katkı sağlar. Bu bölgedeki en popüler internet uzantısı olduğundan, markanızın Rusya pazarında daha bilinir hale getirir.
  • .ru alan adı, şirketinizin Rusya ile olan bağlantısının bir kanıtı olabilir. Bu etki alanı sonekini kullanarak, Rus müşterilerinize hizmet verebilirsiniz. Böylece Rus müşterilerinizle kuvvetli bağlar kurabilirsiniz. Bu onların güvenini kazanmanız ve tekliflerinizi satın almaları için gereklidir.
  •  .ru domain, web sayfanızı yerel arama motorları için optimize etmek için etkili bir araç olarak kullanılabilir. (Dot) RU sonekini kullanarak, Google’ın web sitenizin özellikle Rusya’daki internet kullanıcılarının görmesini sağlar. Sonuç olarak, içeriğiniz yerel arama sonuçları için daha üst sıralarda yer alır ve hedeflenen kitleye ulaşma şansınız artar.
  • .ru alan adı, reklam harcamalarınızı en aza indirebilir. Kaliteli potansiyel müşterileri oluşturmak için ücretli SEO kampanyalarına ihtiyaç bırakmaz. Bu ccTLD SEO uyumlu olduğundan, daha fazla müşteri doğal olarak web sitenizi arama motorları aracılığıyla bulacaktır.
  • Rusya’da büyük veya küçük bir işletme olun, Rusya domain uzantısı olan, .ru sizi arama motorlarında daha bulunur hale getirecektir. .ru domain sayesinde satışlarınız artacak, Rusya pazarından payınız artmış.
  • Rusya İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken, .ru alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. .ru alan adı sizi arama motorlarında daha bulunur hale getirecektir. .ru domain sayesinde satışlarınız artacak, Rusya pazarından istediğiniz payı almış olacaksınız.
  • Rusya'da, .ru domain satın almak ile en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı göstermiş olursunuz.
  • .ru alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanızı sağlar.
  • Markanızı korumak önemli olduğu gibi büyütmek de o kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden birisi de, markanıza ait, .ru domain adresinin Rusya’da kaydedilmesidir.
  • Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Rakiplerinizin önüne geçmek için, .ru uzantılı domain ister Rusya’da yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma olun, Rusya domain uzantısı, .ru alan adınızı kaydetmelisiniz.
  .Ru Domain Nasıl Satın Alabilirim? .ru domain mi almak istiyorsunuz? Doğru adrestesiniz, .ru domain almak şimdi daha kolay. Atak Domain Rusya domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli, güvenilir bir domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Teknik altyapı ve tecrübeli kadromuzla Atak Domain, uluslararası domain tescili yani CCTLD konusunda, lider domain tescil firmasıdır.

.RU Domain Sorgula ve Tescil Et

Hemen Sorgula!