.er domain nasıl alınır?

.er domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .er domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Eritre domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.er Domain Tescil Fiyatı: $5000

.er Domain Yenileme Fiyatı: $5000

.er Domain Transfer Fiyatı: $5000

Son 7 güne ait .er domain istatistikleri
331

.er Domain Arama

43

.er Domain Kaydı

14

.er Domain Transferi

1439

.er Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .er domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Eritre İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .er alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Eritre’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Eritre domain uzantısı olan .er sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .er domain sayesinde satışlarınız artacak, Eritre pazarından pay almış olacaksınız.

Eritre kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Eritre üzerinde .er alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .er alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .er domain adresinin Eritre’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .er alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.er alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".er Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .er alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .er domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .er alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.er domain tescili için belge gerekmiyor

.er domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .er domain tescil edemezler

Evet, .er domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .er domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Eritre Hakkında
Eritre Devleti, Doğu Afrika’nın kuzeyinde bir ülkedir. Komşuları; Batıda Sudan, güneyde Etiyopya ve güneydoğusunda Cibuti ile çevrilmiştir. Ülkenin doğusu ve kuzeydoğusu Kızıldeniz sahili boyunca uzanır. Suudi Arabistan ve Yemen tam karşısındadır. Dahlak Takımadası ve Hanish Adaları’nın birkaçı Eritre’ye aittir. Yüzölçümü; 117.400 km2’dir. Başkent ise; Asmara’dır.

Eritre’nin Telefon Kodu: +291
Eritre’nin Para Birimi: Eritre Nakfası
Eritre’nin Şehirleri
Asmara, Massawa, Tessenei, Assab, Keren, Akordat, Mitsiva, Assab, Nakta.
Eritre’nin Ekonomisi
Eritre ekonomisi birinci derecede tarım ve hayvancılığa dayanır. Nüfusun % 85'i kırsal alanda yasamakta, bunların çoğu hayvancılıkla uğraşmaktadır. Sanayi, başkent Asmara’da yoğunlaşmış olup, daha çok gıda ürünleri, dokuma ve deri eşyaya dayanmaktadır. Ayrıca Kobar Çukuruyla Mitsiva ve Assab’da tuz üretilir. Ülkenin Asmara ve Assab şehirlerinde havaalanları vardır. Karayolu ağı ülkeyi Etiyopya’ya ve Sudan’a bağlar. Dağlardan geçen demiryolu Mitsiva, Asmara ve Bişa’yı birbirine bağlar.
Eritre’nin İhracat Yaptığı Ürünler
Bakır Cevheri, Altın, Değerli Metal Cevher, Çinko Cevher ve Değerli Taşlar bulunmaktadır.
Eritre’nin İthalat Yaptığı Ürünler
Buğday Flours, Ham Şeker, Elektrik Üretme Setleri, Otomobil ve Kauçuk Lastik vardır.
Eritre’nin İhracat Yaptığı Ülkeler
Çin, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan, Sırbistan ve Kanada bulunmaktadır.
Eritre’nin İthalat Yaptığı Ülkeler
Çin, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Brezilya ve İtalya bulunmaktadır.
Eritre’de Yaşayan Milletler
Eritre’de en büyük etnik grup nüfusun yaklaşık % 48’ini oluşturan Tigrinyalılardır. İkinci büyük etnik grup ise nüfusun % 31’ini oluşturan Tigrelerdir. Üçüncü büyük etnik grup ise nüfusun % 4.3’ünü oluşturan Afarlar’dır. Dördüncü etnik grup ise nüfusun % 3.8 orana sahip olan Becalar’dır.
Eritre’de Konuşulan Diller
Resmi dilleri; Tigrinya dili, Arapça ve İngilizce.
.er Domain Bilgileri
.er Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.er Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.er Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.er IDN Desteği Hayır
.er Transfer Evet
.er Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.er domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.er domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım