.gn domain nasıl alınır?

.gn domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .gn domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Gine domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.gn Domain Tescil Fiyatı: $5000

.gn Domain Yenileme Fiyatı: $5000

.gn Domain Transfer Fiyatı: $5000

Son 7 güne ait .gn domain istatistikleri
406

.gn Domain Arama

50

.gn Domain Kaydı

16

.gn Domain Transferi

1687

.gn Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .gn domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Gine İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .gn alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Gine’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Gine domain uzantısı olan .gn sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .gn domain sayesinde satışlarınız artacak, Gine pazarından pay almış olacaksınız.

Gine kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Gine üzerinde .gn alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .gn alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .gn domain adresinin Gine’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .gn alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.gn alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".gn Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .gn alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .gn domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .gn alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.gn domain tescili için belge gerekmiyor

.gn domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .gn domain tescil edemezler

Evet, .gn domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .gn domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Gine Hakkında
Gine Cumhuriyeti, Afrika kıtasının batı bölümünde yer alan bir ülkedir. Ülkenin sınır komşularını Senegal, Mali, Fildişi Sahili, Liberya, Sierra Leone ve Gine-Bissau oluşturmakta olup, ülkenin batısında Atlas Okyanusu yer almaktadır. Yüzölçümü; 245.857 km2’dir. Ülkenin başkenti Conakry’dir.

Gine’nin telefon kodu: +224
Gine’nin para birimi: Gine Frangı
Gine’nin Şehirleri
Beyla, Boffa, Boke, Coyah, Dalaba, Lola…
Gine’nin Ekonomisi
Gine’nin ekonomisi tarıma dayalıdır halk tarım ve hayvancılıkla uğraşmaktadır. Zengin maden yatakları ekonomik yapının değişmesi açısından önemli bir faktördür. Ülke akarsularının meydana getirdiği çavlanlar, hidroelektrik santrallerin kurulması ve enerji üretiminin yanı sıra alüminyum üretiminde de önemli rol oynamaktadır. Yetiştirilen tarım ürünleri ülke ihtiyacı için kullanılmaktadır. Gine’de yetişen tarım ürünlerinin başında; pirinç, mısır, hurma, muz, ananas gelmektedir. Yayla bölgesinde en önemli ziraat ürünü ise kahvedir. Patates, yerfıstığı, pamuk ve tütün de yetiştirilen diğer ziraat ürünlerindendir. Yeterli seviyede hidroelektrik santralleri ve boksit üretimi, ekonominin gün geçtikçe gelişen kolunu teşkil etmektedir. Üretilen boksit işlenerek alüminyum haline getirilip ihraç edilmektedir. Başşehir yakınlarında çıkarılan önemli miktardaki demir, ülke ihtiyacını rahatlıkla karşılamaktadır. Altın üretimi ve elmas üretilerek ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Gine’de ağır sanayi kurulamamıştır. Elmas, demir ve boksit madenlerini işleyen tesisler vardır. Ayrıca tropikal ormanlardan elde edilen değerli keresteleri işlemek için kurulan fabrikalar, mobilya, sigara ve lastik fabrikaları sanayinin belli başlı fabrikalarıdır. Hayvancılık, özellikle koyun ve keçi yetiştiriciliği şeklinde yapılmaktadır. Tahta oymacılığı yönünde gelişmiş olan el sanatları ekonomiye kayda değer bir katkıda bulunmaktadır.
Gine’nin İhracat Yaptığı Ürünler
Altın, Alüminyum Cevher, Petrol Gazı, Sigara fileto Dondurulmuş Balık ve Ham Petrol.
Gine’nin İthalat Yaptığı Ürünler
Rafine Petrol, Pirinç, Paketlenmiş ilaçlar, Otomobil ve Işık Saf Dokuma Pamuk.
Gine’nin İhracat Yaptığı Ülkeler
Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Hindistan, İsviçre ve İspanya.
Gine’nin İthalat Yaptığı Ülkeler
Çin, Hollanda, Hindistan, Belçika, Lüksemburg ve Fransa.
Gine’de Yaşayan Milletler
16 farklı etnik grup teşkil etmektedir. Fulani veya Peul denilen grup en önemlisidir. Ayrıca Susu, Landuman, Malinke, Kissi, Gerze ve Kurankolar, nüfusu meydana getiren etnik grupların başında gelir.
Gine’de Konuşulan Diller
Resmi dili; Fransızca. Resmi dil Fransızca olmasına rağmen, halk kendi lehçelerini konuşur.
.gn Domain Bilgileri
.gn Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.gn Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.gn Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.gn IDN Desteği Hayır
.gn Transfer Evet
.gn Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.gn domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.gn domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım