.mq domain nasıl alınır?

.mq domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .mq domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Martinik domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.mq Domain Tescil Fiyatı: $199

.mq Domain Yenileme Fiyatı: $199

.mq Domain Transfer Fiyatı: $199

Son 7 güne ait .mq domain istatistikleri
298

.mq Domain Arama

39

.mq Domain Kaydı

13

.mq Domain Transferi

1328

.mq Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .mq domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Martinik İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .mq alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Martinik’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Martinik domain uzantısı olan .mq sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .mq domain sayesinde satışlarınız artacak, Martinik pazarından pay almış olacaksınız.

Martinik kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Martinik'de .mq alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .mq alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .mq domain adresinin Martinik’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .mq alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.mq alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".mq Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .mq alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .mq domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .mq alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.mq domain tescili için belge gerekmiyor

.mq domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .mq domain tescil edemezler

Evet, .mq domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .mq domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Martinique Hakkında
Kristof Kolomb, 1502’de Martinique’e çıktı. 1635’te Fransızlar adayı sömürgeleştirdiler. 18. yüzyılda ve 19. yüzyıl başlarında, ada birkaç kez İngilizlerin eline geçtiyse de, 1816’dan bu yana Fransa’ya bağlandı ve 1946’da bir yönetim birimi oldu.

Martinique, yaklaşık 400 bin nüfusu ile Karayiplerde bulunan Fransa’nın denizaşırı bölgelerinden biridir. Ülkenin güneyinde Saint Lucia, Güneydoğusunda Barbados ve kuzeyinde Dominika adaları ile komşudur.  Yüzölçümü;  1.950 km²’dir.  Ülkenin başkenti ve en büyük şehri Fort-de-France‘dır.

Martinique’nin Telefon Kodu: +596
Martinique’nin Para Birimi: Euro
Martinique’nin Şehirleri
Fort-de-France, Basse-Terre, Cayenne, Grand Bourg, Kourou, Le Vauclin,  Les Trois-Ilets, Maripasoula, Pointe - à- Pritre,  Saint-Laurent-du-Maroni, Saint-Pierre.
Martinique’nin Ekonomisi
Martinik ekonomisi şeker kamışı, muz, turizm ve hafif endüstriye dayanır. Gayri safi millî hasılanın %6'sını tarım ve %11'ini küçük endüstriyel sektör karşılar. Şeker kamışının çoğunun rom üretimi için kullanılmasıyla, şeker üretimi azalmıştır. Çoğu Fransa'ya giden muz ihracatı büyümektedir. Et, sebze ve hububat gereksinimlerinin büyük kısmı ithal edilmelidir ki bu Fransa'dan geniş yıllık yardım transferleri talep eden kronik ticaret açığına sebep olur. Yabancı döviz kaynağı olarak turizm, tarımsal ihraç ürünlerinden daha önemli bir hale gelmiştir. İş gücünün büyük kısmını servis sektörü ve hükümet karşılar.

İşsizlik oranı %27,2 kadardır. Sanayinin ana dalları inşaat, rom, çimento, petrol arıtımı, şeker, turizm şeklindedir. Başlıca tarım ürünleri ananas, avokado, muz, çiçek, sebze ve şeker kamışıdır.
Martinique’nin İhracat Yaptığı Ürünler
Muz, rom, çimento, petrol arıtımı, şeker…
Martinique’nin İthalat Yaptığı Ürünler
Et, sebze ve hububat çeşitli teknoloji…
Martinique’nin İhracat Yaptığı Ülkeler
Fransa, Almanya, Lucia, ABD, Hollanda Antilleri, İtalya, Dominika, Fransız Guyanası…
Martinique’nin İthalat Yaptığı Ülkeler
Fransa, Fransız Guyanası, Almanya, Lucia, ABD, Hollanda Antilleri, Belçika, Lüksemburg…
Martinique’de Yaşayan Milletler
Yerli halkın %90'ı Afrika yerlileri ile beyazların karışımıdır. Bunun dışındakiler ise beyaz, Amerika Yerlisi gibi diğer halklardır. Yöredeki insanların %95'i Roma Katoliği, diğerleri ise Hindu veya Pagan Afrikalılardır.
Martinique’de Konuşulan Diller
Resmi dili, Fransızcadır.
.mq Domain Bilgileri
.mq Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.mq Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.mq Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.mq IDN Desteği Hayır
.mq Transfer Evet
.mq Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.mq domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.mq domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım