.sj domain nasıl alınır?

.sj domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .sj domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Svalbard ve Jan Mayen domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.sj Domain Tescil Fiyatı: $5000

.sj Domain Yenileme Fiyatı: $5000

.sj Domain Transfer Fiyatı: $5000

Son 7 güne ait .sj domain istatistikleri
345

.sj Domain Arama

44

.sj Domain Kaydı

14

.sj Domain Transferi

1484

.sj Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .sj domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Svalbard ve Jan Mayen İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .sj alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Svalbard ve Jan Mayen’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Svalbard ve Jan Mayen domain uzantısı olan .sj sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .sj domain sayesinde satışlarınız artacak, Svalbard ve Jan Mayen pazarından pay almış olacaksınız.

Svalbard ve Jan Mayen kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Svalbard ve Jan Mayen üzerinde .sj alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .sj alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .sj domain adresinin Svalbard ve Jan Mayen’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .sj alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.sj alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".sj Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .sj alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .sj domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .sj alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.sj domain tescili için belge gerekmiyor

.sj domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .sj domain tescil edemezler

Evet, .sj domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .sj domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Slovakya Hakkında
Slovak Cumhuriyeti, Orta Avrupa’da bir ülkedir. Eski Çekoslovakya’nın bir parçasıdır. Komşuları; Kuzeyinde Polonya, batısında Çek Cumhuriyeti ve Avusturya, güneyinde Macaristan, doğusunda Ukrayna tarafından çevrili olan bir Orta Avrupa ülkesidir. Yüzölçümü; 49.036 km2’dir. Başkenti ve en büyük şehri Bratislava’dır.

Slovakya’nın Telefon Kodu: +421
Slovakya’nın Para Birimi: Euro
Slovakya’nın Şehirleri
Bratislava, Kosice, Presov, Zilina...
Slovakya’nın Ekonomisi
Slovakya ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır. Tarım ovalarda ve akarsu vadilerinde yapılır. Dağlık olan ülke topraklarının ancak üçte birlik kısmı tarıma elverişlidir. Başlıca tarım ürünleri buğday, arpa, mısır, şekerpancarı, çavdar, patates, yulaf, tütün, sebze ve meyvedir. Elde edilen tarım ürünleri tüketimin % 92’sini karşılamaktadır. Hayvnacılık gelişmiş olup sığır, koyun ve domuz besiciliği yaygın olarak yapılır. Sanayide, kimya ve makine endüstrisi gelişmiştir. Dağlık bölgelerde bulunan madenler çıkartılarak işlenir. Kömür ve petrol yatakları bulunmamasına rağmen sanayinin temel enerji ihtiyacı nehirler üzerindeki hidroelektrik santrallerinden karşılanır. Jaslovske Bohunice’de bir nükleer enerji santrali vardır. Ağır sanayi kuruluşları Bratislava ve Kosice şehirlerinde toplanmıştır. Topraklarından geçen doğal gaz ve petrol boru hatlarının geliri ülkenin bu ihtiyaçlarını karşılar. Makina sanayi alanında; takım tezgâhları, nehir gemileri, kamyon yedek parçaları, televizyonlar, radyolar, çamaşır makineleri, soğutucular vb. üretilir. Kimya alanında ise azotlu gübre ve petrokimya kombinaları önemli yer tutar. Dağların ormanlarla kaplı olduğu ülkede ormancılığın ekonomide önemli bir yeri vardır. Ormanlardan kereste ve kâğıt sanayiinin ihtiyacı karşılanır. Turizm, ülkenin önemli gelir kaynaklarından biridir. Tatra Dağlarındaki kış sporları ve dağcılık merkezleri ülkenin dört bir tarafına dağılmış olan kaplıca ve ılıcalar, koruma altına alınmış tarihi şehirler ülkeye çok sayıda turist çeker.
Slovakya’nın İhracat Yaptığı Ürünler
Otomobil, Video görüntüler, Araç Parçaları, Yayın Ekipmanları ve Rafine Petrol.
Slovakya’nın İthalat Yaptığı Ürünler
Araç Parçaları, Yayın Ekipmanları, Otomobil, Ham Petrol ve Aksesuarlar Yayın.
Slovakya’nın İhracat Yaptığı Ülkeler
Almanya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Avusturya ve Büyük Britanya.
Slovakya’nın İthalat Yaptığı Ülkeler
Almanya, Çek Cumhuriyeti, Çin, Polonya ve Güney Kore.
Slovakya’da Yaşayan Milletler
Ülke nüfusunun % 87’sini Slovaklar meydana getirir ve ağırlıklı olarak güney bölgede yaşarlar. Nüfusun geri kalan kısmı Macar, Çek, Ukraynalı, Rus ve Romen azınlıklardan meydana gelir.
Slovakya’da Konuşulan Diller
Resmi dili; Slovakça. Macarca ve Ukraynaca da bazı bölgelerde konuşulmaktadır.
.sj Domain Bilgileri
.sj Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.sj Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.sj Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.sj IDN Desteği Hayır
.sj Transfer Evet
.sj Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.sj domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.sj domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım