Satılık Domain

Güvenli Satılık Domain Platformu

Alan adınızı satarak para kazanmanın ve mükemmel bir alan adına sahip olmanın en kolay ve hızlı yolu ile tanışın.

  • Hızlı - Pratik Satış Platformu
  • Satıcı - Alıcı Koruması
  • En Düşük Komisyon Oranı
  • Tüm Domain Uzantıları
Karakter:
Yaş:
Fiyat Aralığı:
Özel Filtre:
Alan Adı Eklenme Tarihi Trafik Fiyat

Şimdi Bir Domain Sat

Domainler gayrimenkul gibi alınıp satılabilen değerli yatırım aracıdır. Satılık domain platformumuz üzerinden domain tescilinizi farklı bir firmadan dahi yaptırmış olsanız istediğiniz domaini satabilirsiniz.

Beğendiğin Domain Adresini Hemen Al

Bir domain adresi beğendiğiniz ve kaçırmak istemiyorsunuz. Hemen al seçeneğini kullan ve iyi bir domaine sahip ol. ICANN Akredite bir firma olan Atak Domain satın aldığınız domainin sizin üzerinize kaydolma sürecinde garantördür.

En İyi Satılık Domain Platformu

Çoklu dilde hizmet veren en iyi domain platformundasınız. Global yatırım şansı, 1600+ domain uzantı desteği ile en iyi satılık domain platformuyuz.
Alıcı - Satıcı Koruması

Satıcı Koruması

Atak Domain tarafından sağlanan satılık domainler platformu, domain alıcı ve satıcılar arasında finansal işlemleri kolaylaştırma, bu süreçlerin güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır.

Alıcı Koruması

Satın aldığınız her bir domain Atak Domain domain yönetim ekranınızda aktif olana kadar paranız satıcıya aktarılmaz. Domain transferi eğer zamanında size yapılmazsa paranız iade edilir.

Domain Transferi

Atak Domain üzerinden satılan domainler iç transfer ile panelinize aktarılır. Farklı domain firmaları üzerinden satılan domainler transfer kodu veya belge ile Atak Domain panelinize transfer edilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Atak Domain tarafından satışı yapılan tüm domain uzantıları farklı bir domain firması üzerinden dahi kaydedilmiş olsa İkinci el domain platformu üzerinden satılabilinir.

Uzman Ekibimizden Yardım Alın

İhtiyacınız olan her anda yanınızdayız!