Destek Talebi Açın

Destek talebi oluşturmak için tıklayın!

İstasyon Mahallesi Efe Sadık Caddesi No: 4 İç Kapı No: 2 Kartepe - Kocaeli

Telefon : +90 262 325 92 22 Domain Tescili: [email protected] Teknik Destek: [email protected] Muhasebe: [email protected] Belge: [email protected] - [email protected]

Atak Domain

Atak Domain Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi
Apiname LTD

Kötüye Kullanımı, Yasadışı Faaliyetler ve Şikayet Bildirimi

Atak Domain, herhangi bir Atak Domain müşterilerinin suiistimal ve yasa dışı faaliyetlerine ilişkin şikayetlerini detaylı araştırarak, İnterne`in ilerlemesi ve genişletilmesi konusuna büyük önem vermektedir. Güvenlik ve kötüye kullanım süreci bildirimi oldukça basittir ve tüm şikayetler kısa bir zaman içinde çözülmektedir.


1. ŞİKAYETTE BULUNMA VEYA SUİSTİMAL BİLDİRİMİ

Lütfen adınızı, adresinizi, telefonunuzu, e-postanızı ve şikayet konusunu, şikayet edilen domain adresini aşağıdaki email adresimize gönderiniz:

ŞİKAYETLER
  • Email: [email protected]
  • Tel: +90 262 325 92 22
  • Posta: Müşteri Hizmetleri Departmanı
SUISTİMAL
  • Email: [email protected]
  • Tel: +90 262 325 92 22
  • Posta: Müşteri Hizmetleri Departmanı
KEP
Yetkililer - Kolluk kuvvetleri, tüketiciyi koruma kuruluşları, yarı-resmi makamlar veya diğer benzer makamlardır. Bu raporlar ayrıca, kuruluşların yetkisinin geçerliliği belirlemek için kuruluş adını, kuruluşun merkez veya bölge ofisinin telefon numarasını, kuruluşun adresini ve kuruluşun yetki alanını da içermelidir.

2. BİLDİRİM SÜRECİ

Bildirilen tüm şikayetler ve suiistimaller, destek ekibimiz tarafından iki (2) iş günü içinde e-posta yoluyla onaylanacaktır. Amaç, tek bir şikayeti veya kötüye kullanımı on (10) iş günü içinde çözmektir. Bir sorunu çözmek için daha fazla zamana ihtiyaç duyulursa, destek ekibimiz size bir çözüm için beklenen zaman dilimini bildirecektir.

Kötüye kullanım bildiren yetkililerin, öncesinde, sağladıkları kimlik bilgilerini doğrulamaları gerekir. Başarılı bir doğrulamanın ardından, destek ekibi yetkilisi tarafından bir yanıt verilecektir. Yetkililer tarafından bildirilen kötüye kullanımın çözümü süresi, gerekli soruşturmanın kapsamına ve karmaşıklığına bağlı olacaktır.

3. VERİLEN GERİ BİLDİRİMLERİ YENİDEN RAPORLAMA VEYA İTİRAZ

Tatmin edici bir şekilde çözülen şikayet ve kötüye kullanımlara verilen yanıtlar, şikayetçinin yanıt vermemesinden sonraki 48 saat içinde kapatılacaktır. Yanıt tatmin edici değilse, sorunun daha fazla araştırılmasına olanak sağlayacak ek bilgi veya ayrıntılarla yanıt vermeniz yeterlidir.