Rapid SSL Sertifikası

RapidSSLSortDesc

SSL Fiyatları

Rapid SSL

Tür Belge Mobil Alt alan adı Onay
RapidSSL Certificate RapidSSL Certificate DV Domain
1 .17 $ /Ay
RapidSSL Wildcard Certificate RapidSSL Wildcard Certificate DV Domain
9 .08 $ /Ay
RapidSSL Sertifikasının Avantajları ve Özellikleri
Bireysel projeler, kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri için üst düzey güvenlik.
%100 Güçlü Şifreleme

RapidSSL sertifikaları, çevrimiçi bilgilerinizi koruyan ve bunları her türlü ttehditlerden kurtaran 256 bit modern algoritma sunar.

Sınırsız Yeniden Yayınlama (Reissue)

Özel anahtarınızı kaybetmeniz veya aynı sertifikayı başka bir sunucuda kullanmak istemeniz durumunda sertifikayı yeniden yayınlayabilirsiniz. Çoğu sertifika sağlayıcısı sınırsız yeniden yayınlama sunar.

%100 Tarayıcı Uyumluluğu

RapidSSL sertifikaları tüm sunucu türleri, masaüstü ve mobil tarayıcılar ve işletim sistemleriyle en yüksek uyumluluğu taşır. Bu nedenle, müşterinizin web sitesine göz atarken karşılaşacağı herhangi bir uyarı işareti yoktur.

Garanti Teminatı

RapidSSL sertifikaları, CA'nın sertifikayı yanlışlıkla vermesi durumunda 10.000$ garantiyle birlikte gelir.

Sertifika Yönetimi

RapidSSL Wildcard sertifikası, sınırsız alt etki alanı güvenliğine izin verir, bu nedenle, tek bir sertifika tüm alt etki alanlarını güvence altına alır. Bireysel sertifika ile ilgilenmeye gerek yoktur.

Hızlı Düzenleme

Her iki RapidSSL sertifikasının verilmesi 15 dakikaya kadar sürer. CA, yasal belgelerin derinlemesine doğrulanmasını gerektirmeyen, yalnızca etki alanının sahipliğini doğrular.

RapidSSL Sertifikaları

Rapid SSL

RapidSSL, 2010 yılında kuruldu. GeoTrust tarafından işletilmektedir ve dünyadaki en büyük sertifika otoriteleri arasındadır. Bugün çevrimiçi işletmeler ve bireyler için SSL sertifikaları sunan dünyanın en iyi SSL sertifikası markalarından birisidir.

RapidSSL iki üstün kaliteli SSL sertifikası sunuyor. Birincisi tek alan doğrulaması için RapidSSL Sertifikası ve diğeri sınırsız alt alan doğrulaması için RapidSSL Wildcard SSL sertifikasıdır. Hızlı kimlik doğrulama ve domain doğrulama süreciyle birlikte RapidSSL sertifikasını dakikalar içinde kullanabilirsiniz. RapidSSL güvenli web sitesinin URL adresi web sitesinin korunduğunu belirten yeşil renkli HTTPS:// görünen önekidir. RapidSSL SSL sertifikası satın alarak destek ekibimizden hızlı müşteri desteği ve SSL sertifikası kurulumu için talepte bulunabilirsiniz.

RapidSSL Sertifika incelemelerine göre müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığını veya başarısız olup olmadığı gibi konular ele alındığında, genel olarak memnuniyet görülmektedir. Bu size daha iyi bir bilgi ve kaynak sağlayacaktır. Bu incelemeler RapidSSL müşterileri tarafından yayınlanır ve doğrulanır.

RapidSSL Sertifikası Nedir?

Web sitesi güvenliği, artık bir web sitesi sahibinin değerli müşterilerinin hassas bilgilerini korumak için göz ardı edemeyeceği şeylerdir. Yükselen teknoloji dünyasında, web sitenizin, müşterilerinize rahat bir nefes alabilecekleri güvenli bir platform sağlayabilecek istikrarlı ve güçlü bir çevrimiçi güvenlik için RapidSSL Sertifikalarına ihtiyacı vardır. Web sitenizi ziyaret eden her müşteri, oturum açma kimlik bilgilerinin veya ödeme verilerinin bilincindedir. Müşteriler ve müşterilerle uzun vadeli profesyonel ilişkiler için web sitesini güvence altına almak bir web sitesi sahibinin birincil görevi olmalıdır ve işletmelerin yakın gelecekte büyümesine yardımcı olur. Bu ihtiyacı karşılamak için, bir web sitesi sahibi olarak, sunucu ile kullanıcının tarayıcısı arasında çevrimiçi bilgi aktarımını güvenli hale getirebilecek bir SSL sertifikası arayabilirsin.

RapidSSL sertifikaları, hızlı yayınlama, güçlü şifreleme, en düşük fiyat, para iade garantisi, yeniden yayınlama, ücretsiz site mührü ile lider marka özelliği taşıyor. Daha düşük fiyatlarda temel güvenlik arıyorsanız, RapidSSL markası web sitenizin güvenliği için en iyi seçimdir. Web adres çubuğundaki HTTPS:// ve site mührü müşterilere güven verir ve güvenli bir site mührü müşterilerin güvenini artırır.

RapidSSL, uluslararası düzeyde tanınan bir markaya sahip, son derece güvenilir ve uzun süredir devam eden bir CA olan GeoTrust'ın bir yan kuruluşudur. GeoTrust, içinde zaten mevcut olan Equifax köklerine sahiptir.

Tüm popüler tarayıcılar ve Professional Level sertifikalarını yayınlamak için kullanılır. RapidSSL, FreeSSL ve RapidSSL Wildcard sertifikalarını vermek için kullanılan köke de sahiptir. GeoTrust WebTrust uyumlu bir CA ve WebTrust Mührü barındırır.

RapidSSL sertifika aralığı, hem test / geliştirme, lite e-ticaret hem de yüksek hacimli / yüksek işlem değeri e-ticaret için uygun olan %99 tarayıcı tanıma oranları sunar.

Tek kök zincirli kök değildir. RapidSSL, kurulumu zincirli kök sertifika kurulumlarından çok daha hızlı ve basit hale getiren tek kökleri (RapidSSL ve GeoTrust'a aittir) kullanan SSL sertifikaları sunar. Dakikalar içinde çıkar, saniyeler içinde kurulur!

Tüm sertifikalar 128/256 bit endüstri standardı SSL şifrelemesini kullanır.

Tüm sertifikalar WebTrust uyumlu bir CA'dan verilir. Otomatik doğrulama süreçleri, WebTrust uyumluluğunun bir parçası olarak denetlendi, bu da yanlış yayınlama olasılığını son derece düşük hale getirdi. Şimdiye kadar hatalı verilen garantinin kullanıldığı kaydedilmiş bir durum olmamıştır, bu nedenle ek garanti için şişirilmiş fiyatlar ödemekten kaçının.

Doğrulama sistemi çevrimiçi olarak yürütülür ve tamamen otomatiktir. Faks veya belge gerekmez ve çevrimiçi doğrulama dakikalar içinde tamamlanıyor. Hem RapidSSL hem de FreeSSL ile tedarik sürecinin bir parçası olarak, işletmelere DUNS numarasına eşdeğer bir Benzersiz İşletme Tanımlayıcısı atanır. Benzersiz İşletme Tanımlayıcısı, web sitesine yerleştirilen bilgiler aracılığıyla İnternet kullanıcılarına kurumsal bir profil sağlar. Benzersiz İş Tanımlayıcısı, sektörde tanınan etki alanı denetimi kimlik doğrulaması ve iki faktörlü telefon kimlik doğrulaması ile RapidSSL, bugün piyasadaki en güçlü gerçek zamanlı kimlik doğrulama sürecini sunmaktadır.

RapidSSL, bugün piyasadaki en düşük maliyetli SSL sertifikası sağlayıcısıdır ve düşük hacimli / düşük işlem değeri, Profesyonel Seviye ve test / geliştirme gibi tüm uygulama kategorilerine uygun en düşük fiyatlı sertifikaları sunmaktadır.

Neden RapidSSL?

RapidSSL Wildcard sertifikası, tek bir sertifika ile sınırsız sayıda alt alanı güvence altına almak için esnek ve uygun maliyetli bir çözümdür. RapidSSL tam otomatik kimlik doğrulama sürecine sahiptir, bu, birkaç dakika içinde sertifikanızı alacağınız anlamına gelir. RapidSSL sertifikaları, bir dakika içinde 256 bit şifreleme gücüyle domainlerin güvenliğini sağlama becerisine sahip, alan adı doğrulanmış bir SSL sertifikasıdır. RapidSSL Wildcard, herhangi bir web sunucusuna çok kolay bir şekilde kurulabilir ve gelecekte ek alt alan adları eklemenize izin verir. Genel olarak nedenleri şöyle sıralayabiliriz.

 • En güvenilir Sertifika Yetkilisi (CA)
 • Uygun fiyat SSL çözümü
 • Domain onaylı (DV) SSL Sertifikaları
 • Dakikalar içinde SSL sertifikaları kurulabilir
 • Güveni ve işlemleri artırın
 • Kullanıcı ve tarayıcı dostudur
 • Dakikalar içinde indirin ve yükleyin
 • SSL / TLS kurulum araçlarına erişin
 • Çok yıllı seçeneği seçerek kaydedin
 • Web ve e-posta yoluyla ücretsiz teknik destek
 • 30 gün para iade garantisi
 • Evrak gerektirmemektedir
 • Birden fazla subdomain güvenliğini sağlayın
 • Kolay kayıt ve kurulum
 • Dakikalar içinde verilir
 • 256 bit'e kadar şifreleme gücü
 • RapidSSL Site Mührü ücretsiz verir
 • %99 tarayıcı desteği
 • 10.000$ garanti
 • Ücretsiz yeniden düzenleme desteği
Comodo Positive SSL ve RapidSSL Farkı
Comodo PositiveSSL Sertifikası:
Comodo, internetin en önde gelen güvenlik uzmanı olmasının yanı sıra dünyanın en büyük ve en güvenilir Sertifika Yetkilisidir. Yapılan yeni bir araştırmaya göre Comodo'nun küresel SSL pazarının büyük bir oranını kontrol ettiğini gösteriyor. Positive SSL, Comodo'nun en popüler ürünlerinden biridir. Positive SSL serisi, Comodo’nun giriş seviyesi markasıdır ve eksik olan şey, güvenilirlik ve fiyattan daha fazlasını telafi etmektedir. Pozitif SSL sertifikaları, web ve mobil tarayıcıların% 99,9'u tarafından tanınır ve 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir.

Pozitif SSL, sınırsız sunucu lisansı içerir (web siteniz birden fazla sunucu kullanılarak barındırılıyorsa bu olumlu bir özelliktir). Pozitif SSL, RapidSSL'den bir noktada daha ucuzdur. Ayrıca Positive SSL, ek web sitesi güvenlik hizmetleri için ücretsiz bir teklifi bulunur.

RapidSSL Sertifikası:
RapidSSL, Symantec markasının bir parçasıdır. Comodo, teklifleri ürün grubuna göre segmentlere ayırırken, Symantec ise tekliflerini markaya göre segmentlere ayırır. Yani her grup farklı çözümler sunmaktadır ve ayrı markalar altındadır. RapidSSL bu parçalardan birisidir. Tek siteli RapidSSL sertifikası ve RapidSSL Wildcard dahil olmak üzere giriş düzeyinde koruma için ürün tekliflerini gösteriyor. RapidSSL tamamen hız üzerine dizayn edilmiş. Otomatik yayınlama özelliğine sahiptir ve çok hızlı aksiyon alınır. %99,9 tarayıcıda her yerde bulunur ve 30 günlük para iade garantisi sunar.
RapidSSL Wildcard SSL Nasıl Alınır?
RapidSSL Wildcard SSL Nasıl Alınır?
RapidSSL Wildcard sertifikasıyla tüm subdomain adreslerinizi koruyabilirsiniz. Sistemimiz üzerinden sipariş vererek, sadece yıldız işaretiyle ana alan adınızı yazmanız yeterli olacaktır.

Normal olan SSL sertifikası, bir domain için şifreleme sağlar. Tek alanlı SSL sertifikaları, EV dahil üç doğrulama seviyesinde de mevcuttur.

RapidSSL Wildcard sertifikaları paylaşılan özel anahtara sahiptir. Tüm alt alan adlarınızda aynı özel anahtarı paylaşmak tek dezavantajı denilebilir. Sitenizin tamamı tek bir sunucu üzerindeyse çok önemli değil. Ancak alt alanlarınız farklı sunuculardaysa, özel anahtarınızı taşımanız ve paylaşmanız gerekir. RapidSSL güvenlik sertifikasıyla herkese açık birden fazla subdomain adresini koruyorsanız, güvenliği ihlal edilmiş bir sertifika anahtarı, yalnızca bir alt alan adınız yerine korunan tüm subdomain adreslerinizin güvenliğini etkileyecektir.

RapidSSL Sertifikası Soru - Cevap

RapidSSL, hızlı ve güvenli SSL sertifikaları sunan bir SSL sağlayıcısıdır. GeoTrust, RapidSSL'ye sahipti ancak şu anda DigiCert grubunun bir parçası. CA, RapidSSL ve RapidSSL Wildcard sertifikası dahil olmak üzere güvenilir SSL sertifikaları sağlar. Müşteriler, herhangi bir KOBİ ve büyük kuruluş için ideal olan marka sertifikalarına sahip olur. RapidSSL sertifika yetkilisi (CA), kimlik doğrulama, veri bütünlüğü ve şifreleme üzerinde çalışır. Bu sebeple RapidSSL, potansiyel müşterilere, güvenli web sitesi üzerinden işlem gerçekleştirirken verilerinin bozulmadan devam etmesini sağlar.

Uzman Ekibimizden Yardım Alın

İhtiyacınız olan her anda yanınızdayız!