RapidSSL SSL Sertifikası

Rapid SSL sertifikası, Symantec firması güvencesiyle satılan en ucuz ssl sertifikasıdır. Rapid SSL belgesiz olarak sağlanmaktadır.

SSL Fiyatları

RapidSSL SSL Fiyatları

RapidSSL Sertifikası

13.99 $/ Yıl

  • DV (Domain Validation) SSL
  • Ücretsiz Kurulum ve Destek
  • SEO Desteği
  • Mobil Uyumlu
RapidSSL Sertifika,2048 bitlik imzalama 128/256 bitlik şifrelemeyle ve güvenli statik site mührüyle müşterilerinize üst düzey güvenlik sağlar.

RapidSSL Wildcard Certificate

109.00 $/ Yıl

  • DV (Domain Validation) SSL
  • Ücretsiz Kurulum ve Destek
  • SEO Desteği
  • Mobil Uyumlu
RapidSSL Wildcard Sertifika,bir domain ve onun sınırsız alt alan adlarının tek bir sertifika ile güvenliğini sağlamak için gerekli olan SSL sertifikasıdır.

Rapid SSL Sertifikası

Rapid SSL sertifikası, Symantec firması güvencesiyle satılan en ucuz ssl sertifikasıdır. Rapid SSL belgesiz olarak sağlanmaktadır. Rapid SSL Türkiyede en fazla kullanılan ssl sertifikalarından birisidir. Başta kişisel siteler, web portallar ve prestij gerektirmeyen diğer web siteleri tarafından satın alınmaktadır.

Rapid SSL Wildcard Sertifika
RapidSSL Wilcard SSL *.domainname.com şeklinde sınırsız sayıda alt domain için güvenli veri iletişimi ihtiyacınızı karşılamak üzere üretilmiştir. Örneğin bir wildcard sertifika ile www.domain.com, reseller1.domain.com, reseller2.domain.com, mail.domain.com adreslerinin hepsinin korunması mümkündür.
Rapid SSL eticaret siteleri, web tabanlı mail ve diğer güvenli iletişim ihtiyacı gerektiren ancak itibar ve yüksek seviyede koruma gerektirmeyen tüm web siteleri için en hızlı ve en ekonomik ssl sertifikasıdır. RapidSSL tüm bankalarla %100 uyumludur. Rapid SSL Sertifika aktivasyon süresi ortalama olarak 5-10 dakka sürmektedir. Ssl kurulumu için belge gerektirmemektedir. RapidSSL satın alınınca statik site mührü ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
Rapid SSL WildCard sertifikaları "Equifax Secure Global eBusiness CA-1" Sertifika Otoritesi Kök sertifikası özel keyi ile imzalanmaktadır. Bu sertifika tek kök sertifikadır.
Rapid SSL %99 web tarayıcı uyumluluğuna sahiptir. Fakat mobilde tam randıman sağlayamıyor. Hedef kitleniz tablet, telefon gibi mobil cihazlardan web sitenize girme olasılığı varsa mobil uyumlu ssl sertifikalarını satın almalısınız. Mobil dostu ssl sertifikası olarak Comodo ve GeoTrust QuickSSL Premium SSL sertifikasını inceleyebilirsiniz.
Rapid SSL Sertifikası, güvenlikten oluşabilecek zararlara karşı $5.000 sigorta bedeli ile garantilidir.

Standart Rapid SSL Sertifikası
Rapid SSL Sertifikasının %99 Tarayıcı Uyumluluğu vardır. 128 / 256 Bit Şifreleme yapmaktadır. Belgesiz, hemen teslim edilmektedir. 10.000$ ile ssl den kaynaklı hatalar sigortalanmıştır. Tek domain için kullanılabilinir.