.org domain nasıl alınır?

.org domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .org domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.org Domain Tescil Fiyatı: $11,99

.org Domain Yenileme Fiyatı: $13,99

.org Domain Transfer Fiyatı: $11,99

Son 7 güne ait .org domain istatistikleri
317

.org Domain Arama

41

.org Domain Kaydı

13

.org Domain Transferi

1392

.org Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .org domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .org alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, domain uzantısı olan .org sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .org domain sayesinde satışlarınız artacak, pazarından pay almış olacaksınız.

kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve .org alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .org alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .org domain adresinin kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .org alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.org alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".org Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .org alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .org domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .org alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.org domain tescili için belge gerekmiyor

.org domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Evet, bireyler .org domain tescil edebilir

Evet, .org domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .org domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

.org Domain Bilgileri
.org Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.org Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.org Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.org IDN Desteği Hayır
.org Transfer Evet
.org Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.org domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.org domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım