.de domain nasıl alınır?

.de domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .de domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Almanya domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.de Domain Tescil Fiyatı: $13,99

.de Domain Yenileme Fiyatı: $13,99

.de Domain Transfer Fiyatı: $13,99

Son 7 güne ait .de domain istatistikleri
322

.de Domain Arama

42

.de Domain Kaydı

14

.de Domain Transferi

1407

.de Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .de domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Almanya İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .de alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Almanya’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Almanya domain uzantısı olan .de sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .de domain sayesinde satışlarınız artacak, Almanya pazarından pay almış olacaksınız.

Almanya kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Almanya üzerinde .de alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .de alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .de domain adresinin Almanya’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .de alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.de alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".de Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .de alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .de domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .de alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.de domain tescili için belge gerekmiyor

.de domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Evet, bireyler .de domain tescil edebilir

Evet, .de domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .de domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Almanya Hakkında
Almanya, Avrupa Birliği ülkelerinin en kalabalık nüfusa sahip ülkesidir. Almanya, Orta Avrupa’da yer almaktadır. Komşuları; Danimarka, Polonya, Çekya, İsviçre, Avusturya, Fransa, Belçika, Lüksemburg ve Hollanda ile sınırları vardır. Almanya’nın yüzölçümü, 357 bin 21 kilometre karedir. Almanya, Yüz ölçümü bakımından Avrupa’nın beşinci en büyük ülkesidir. Almanya’nın başkenti Berlin’dir. Amerika’dan sonra en çok dış göç alan üçüncü büyük ülkedir.

Almanya’nın Telefon Kodu: +49
Almanya’nın Para Birimi: Euro
Almanya’nın önemli şehirleri
Berlin, Hamburg, Münih, Köln, Frankfurt ve Stuttgart gibi büyük şehirlere ev sahipliği yapmaktadır.
Almanya’nın ekonomisi
Almanya, Avrupa Birliğinin en büyük ekonomisine sahiptir. Almanya, Amerika, Çin ve Japonya’dan sonra dünyanın dördüncü en büyük ekonomisidir. Almanya, dünyanın en çok araba üreten ülkelerinden birisidir. Mercedes, Volkswagen, Audi ve BMV olmak üzere birçok araba markasına ev sahipliği yapmaktadır. Almanya endüstrisi, gayri safi değer üretiminde % 22,9’luk pay sahibidir; G7 ülkeleri arasındaki en yüksek pay elektronik endüstrisi, makina imalatı ve kimya alanında ciddi söz sahibidir. Almanya, Çin ve ABD ile birlikte en büyük üç ihracat ülkesidir. Alman ekonomisinin iyi olmasının bir sebebi de orta ölçekli işletmelerin yaygın olmasındandır. Almanya, fuar merkezi olma özelliğine sahiptir. Birçok sektör uluslararası fuarlar düzenler. Almanya’nın en önemli ekonomi merkezleri şunlardır; Münih (yüksek teknoloji), Stuttgart (otomobil üretimi), Ren-Neckar (kimya ve IT), Frankfurt am Main (finans) ve Hamburg (liman, uçak yapımı, medya) gibi metropol bölgelerdir.
Almanya’nın ihracat yaptığı ülkeler
Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, Büyük Britanya (İngiltere), Çin ve Hollanda.
Almanya’nın İthalat Yaptığı Ülkeler
Çin, Hollanda, Fransa, Amerika Birleşik Devletleri ve İtalya’dır.
Almanya’da Yaşayan Milletler
Almanya, 81,5 milyon nüfusa sahiptir. Nüfusun % 87,5’i Almanlardan oluşur. Bunu en çok %6,5 ile Türkler takip eder, geri kalan % 6’sı da diğer milletlere mensup insanlardan oluşur.
Almanya’da Konuşulan Diller
Almanya’da Konuşulan Diller: Almanya’nın resmi dili Almancadır. Cermen dilleri dışında İngilizce, Türkçe, Lehçe, Balkan dilleri ve Rusça da sıklıkla konuşulur. Dünyada yaklaşık 100 milyon kişinin ana dilidir Almanca. Ayrıca Almanca, 80 milyon insanın da ikinci dilidir.
.de Domain Bilgileri
.de Adres Uzunluğu 1 - 63 karakter
.de Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.de Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.de IDN Desteği Evet
.de Transfer Evet
.de Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.de domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.de domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım