DigiCert SSL Sertifikası

DigiCert, ihtiyacınız olan SSL sertifikasını hızlı ve kolay bir şekilde almanızı sağlar. Zamanınız değerlidir, bu nedenle sistemlerimizi SSL sertifikalarınızın kurulumu, kullanımı, yönetimi ve yenilenmesini verimli ve anlaşılır hale getirecek şekilde optimize edin.

SSL Fiyatları

DigiCert SSL

Tür Belge Mobil Alt alan adı Onay
DigiCert OV SSL Certificate (FLEX) DigiCert OV SSL Certificate (FLEX) OV Belge
26 .58 $ /Ay
DigiCert Secure Site EV SSL (FLEX) DigiCert Secure Site EV SSL (FLEX) EV Belge
79 .08 $ /Ay
DigiCert Secure Site Pro with EV SSL (FLEX) DigiCert Secure Site Pro with EV SSL (FLEX) EV Belge
120 .75 $ /Ay
DigiCert SSL Sertifikasının Avantajları ve Özellikleri
%100 Güçlü Şifreleme

DigiCert SSL sertifikaları, çevrimiçi bilgilerinizi koruyan ve bunları her türlü tehditlerden kurtaran 256 bit modern algoritma sunar.

Sınırsız Yeniden Yayınlama (Reissue)

Özel anahtarınızı kaybetmeniz veya aynı sertifikayı başka bir sunucuda kullanmak istemeniz durumunda sertifikayı yeniden yayınlayabilirsiniz. Çoğu sertifika sağlayıcısı sınırsız yeniden yayınlama sunar.

%100 Tarayıcı Uyumluluğu

DigiCert SSL sertifikaları tüm sunucu türleri, masaüstü ve mobil tarayıcılar ve işletim sistemleriyle en yüksek uyumluluğu taşır. Bu nedenle, müşterinizin web sitesine göz atarken karşılaşacağı herhangi bir uyarı işareti yoktur.

Garanti Teminatı

DigiCert SSL sertifikaları, CA'nın sertifikayı yanlışlıkla vermesi durumunda 10.000$ garantiyle birlikte gelir.

Sertifika Yönetimi

DigiCert SSL Wildcard sertifikası, sınırsız alt etki alanı güvenliğine izin verir, bu nedenle, tek bir sertifika tüm alt etki alanlarını güvence altına alır. Bireysel sertifika ile ilgilenmeye gerek yoktur.

Hızlı Düzenleme

Her iki DigiCert SSL sertifikasının verilmesi 15 dakikaya kadar sürer. CA, yasal belgelerin derinlemesine doğrulanmasını gerektirmeyen, yalnızca etki alanının sahipliğini doğrular.

DigiCert SSL Hakkında Bilgiler

DigiCert SSL

DigiCert, Symantec, GeoTrust ve diğer büyük marka isimleri dahil olmak üzere önde gelen SSL ve CA sağlayıcıları arasındadır. Web, kabataslak ve güvenilmez sitelerin istifleriyle doludur ve bilgisayar korsanları, ziyaretçilerinizin verilerini çalmak için web sunucusu oturumlarından yararlanmanın veya komut dosyası saldırılarıyla sistemlerine girerek zarar vermenin her zaman yeni yollarını bulmaya çalışır.

Utah merkezli DigiCert Sertifika Otoritesi, piyasadaki en popüler SSL sertifika otoritelerinden biri olarak kabul edilir. Wildcard, Multi-Domain, Extended Validation ve diğer sertifikalar gibi bir dizi SSL sertifikası satıyorlar. Ve Symantec'i satın aldıktan sonra, herkes arasında en yüksek işletme doğrulama sertifikası payına sahip oldu.

DigiCert tarafından sağlanan CertCentral Yönetim Platformu, web sitenizin güvenliğini izlemeyi kolaylaştırır ve sertifikanın yaşam döngüsündeki tüm süreçleri otomatikleştirir. DigiCert ayrıca çok iyi müşteri hizmetleri ile tanınır. Bir sertifika satın aldığınızda, onu e-postanız aracılığıyla neredeyse anında alırsınız. DigiCert sertifikalarını kullanan en popüler web sitelerinden bazıları Coinbase, deviantART ve HubSpot'tur.

DigiCert SSL Ürünleri

DigiCert Wildcard SSL: Birincil etki alanı içinde, temel etki alanının kendisi ile birlikte sınırsız alt etki alanını güvence altına alabilir. Çoklu Etki Alanından (SAN) farklı olarak, DigiCert Wildcard Sertifikaları, sınırsız sayıda birinci düzey alt etki alanıyla yalnızca bir etki alanını güvence altına almanıza izin verir. Bu, çok sayıda alt etki alanında barındırılan birden çok siteyi yönetiyorsanız idealdir (ör. * .example.com, www.example.com, mail.example.com vb. güvenliğini sağlar)

DigiCert Standard SSL: Tek bir tam nitelikli alan adını güvence altına alabilir. Tek bir alan adı için kimlik doğrulama ve şifreleme alın (www.example.com). İşletmenizin az sayıda etki alanı varsa, bu sertifika idealdir. www.example.com ve example.com'u korur.

DigiCert Multi-Domain SSL: Dört farklı alan adını güvence altına alabilir. Ayrıca yıllık belirli bir ücret karşılığında ek alan adları da güvence altına alabilirsiniz. Bir Çoklu Etki Alanı (SAN) Sertifikası, adının ifade ettiği şeyi yapmanızı sağlar: birden çok etki alanını güvenli hale getirin. Microsoft Exchange ve OSC ortamları dahil olmak üzere farklı etki alanlarında birden çok adı güvene almanız gerekiyorsa bu esneklik idealdir.

DigiCert Extended Validation SSL: Tek bir tam nitelikli alan adını güvence altına alabilir ve tarayıcıda Yeşil Adres Çubuğunu görüntüleyebilir. En yüksek düzeyde kimlik doğrulama ile müşteri güvenini ve dönüşümleri artırın. EV size Standart SSL'nin tüm avantajlarının yanı sıra şirketinizin adını listeleyen tanınabilir yeşil bir URL sunar. En üst düzeyde müşteri güvenine ihtiyacınız varsa bu sertifika idealdir.

DigiCert EV Multi-Domain SSL: Üç farklı alan adını güvence altına alabilir. Ayrıca yıllık belli bir ücret karşılığında ek alan adları da güvence altına alabilirsiniz. Tarayıcıda Yeşil Adres Çubuğunu da görüntüler. Çok alanlı sertifikaların esnekliğini EV güvenliğiyle birleştirin. Bir kuruluş, tek bir sertifika ile 250'ye kadar alt alanda markalı yeşil adres çubuğuna sahip olabilir, bu da sitenizin güvenilirliğini ve müşteri güvenini artırır.

DigiCert Secure Site SSL: Sağlam bir işletme doğrulama ve 1,75 milyon dolarlık garanti ile birlikte gelir. Sınırsız yeniden düzenleme özelliği ile bir günlük düzenleme süresine sahiptir.

DigiCert Secure Site Pro SSL: Bir web sitesi için mükemmel güvenlik oluşturmak için birinci sınıf şifreleme ve gelişmiş doğrulama mekanizmasına sahiptir.

EV ile DigiCert Secure Site: Müşterinin web sitesine olan güvenini ve güvenini artırmak için yüksek güvence güvenlik özellikleriyle birlikte gelir.

EV'li DigiCert Secure Site Pro: Kurumsal işletmeler için en popüler ve en çok tavsiye edilen sertifikalardan biridir. ECC şifrelemesi ve 2M$ garantisiyle birlikte gelir.

Bunların haricinde SSL ürünleri şöyledir:

Client (S/MIME): E-posta iletişimlerini dijital olarak şifreler ve kullanıcıların kimliğini bir sunucuya doğrular. İstemci sertifikaları, kullanıcı adları ve parolaların yanlış yerleştirilmesi veya çalınması durumunda, basit kullanıcı doğrulamasının ötesinde gelişmiş bir güvenlik önlemi olarak da kullanılabilir.

Kod imzalama: Güveni artırın ve uygulamanızın kaynağını ve bütünlüğünü doğrulayarak kullanıcılara yazılımınızın güvenli olmadığını söyleyen uyarı mesajlarından kaçının. Microsoft Authenticode, Office VBA, Adobe AIR, Apple’ın Mac OS, Mozilla nesneleri ve diğer büyük platformları destekler.

EV kod imzalama: Standart kod imzalamanın avantajlarını zorlu bir EV süreciyle birleştirin. Microsoft’un SmartScreen Uygulama İtibar filtresi uyarı mesajlarını azaltır, marka itibarını ve son kullanıcı güvenini artırır.

Belge imzalama: Alıcılara belgenin sizden geldiğinden ve değiştirilmediğinden emin olun. Tercih edilen herhangi bir düzenleme yazılımındaki imzalama işlevini tıklamanız yeterlidir. Adobe PDF, Microsoft Office, OpenOffice ve LibreOffice belgelerini destekler

DigiCert SecureWifi SSL
DigiCert SecureWifi SSL DigiCert’in SecureWifi Sertifikaları, Wi-Fi Certified Passpoint programının 2. sürümü ile uyumlu çevrimiçi kayıt sunucularının kimliğini doğrular ve şifreler. DigiCert bir tam hizmet sağlayıcıdır ve Passpoint'e katılmak isteyen Wi-Fi yonga seti üreticilerine, servis sağlayıcılarına ve erişim noktası satıcılarına sertifikalar sağlar. Ek olarak, DigiCert'ten alınan yetkili sertifikalar, perakende ve konaklama sağlayıcılarının, dünya çapındaki perakende ve otel lokasyonlarında Passpoint onaylı ağları konuşlandırmalarına yardımcı olabilir.

Passpoint nedir?
Passpoint Release 2 programı, yeni kullanıcı hesapları oluşturma sürecini kolaylaştırmak için tasarlanmıştır ve doğru hizmet sağlayıcıyı bulmayı ve bu sağlayıcıya bağlanmayı hem basit hem de güvenli hale getirir. Bu sürümün bir parçası olarak, Wi-Fi Alliance, güvenilir hizmet sağlayıcıların kimliğinin doğrulanmasına ve son kullanıcıların onları tanımlamasına yardımcı olmak için mevcut PKI teknolojisinden yararlanıyor.

Passpoint 2 ile WiFi donanım satıcıları, kullanıcılar için daha güvenli WiFi bağlantılarına olanak tanıyan ve sahtekarlığı, dolandırıcılığı, korsanlığı ve kötü amaçlı yazılımların halka açık ağlarda dağıtımını azaltmak için herkese açık WiFi bağlantı noktalarının daha iyi kimlik doğrulamasını sağlayan yeni nesil WiFi sistemleri oluşturabilir. Kullanıcılar için nihai sonuç, SecureWiFi Sertifikalı WiFi ağlarına bağlanırken çok daha iyi ve daha güvenli bir WiFi deneyimidir.

Passpoint Sürüm 2 özellikleri, erişim noktasını hizmet sağlayıcının benzersiz şekilde tanımlayan ortak adı ve sağlayıcının logosuyla doğrulamak için çevrimiçi kayıt sunucularına yetkili bir dijital sertifika sağlayarak, erişim noktası güvenliğindeki geleneksel boşlukların bazılarını kapatır. Bu ise kullanıcının kafa karışıklığını önlemeye yardımcı olur ve bir kullanıcının, erişim noktası sahtekarlığına düşme olasılığını azaltır.

Yetkili bir sertifikanın kullanılması, kayıt işlemi sırasında alınıp verilen bilgileri şifreler ve yeni bir hesaba kaydolurken kullanıcının kimlik bilgilerinin korunmasına yardımcı olur. Passpoint, erişim noktasında yeni bir kullanıcı hesabı oluşturma sürecini kolaylaştırarak, hizmet sağlayıcılar için hesap oluşturma ve kullanımın önündeki engelleri azaltmaya yardımcı olur. Benzer şekilde, kullanıcıların bağlanma karmaşıklığını azaltır ve bağlantı sırasında kimlik bilgilerinin güvenli bir şekilde değiş tokuş edildiği güveniyle bir servis sağlayıcının geniş erişim noktası ağında kolayca yeniden bağlanmalarına olanak tanır.

SecureWifi Sertifikalarının mevcudiyeti ve DigiCert'in gelecekte Wi-Fi Alliance dahilinde planladığı sonraki çalışmalar, her yerde güvenli Wi-Fi sağlama vizyonuna doğru ileriye doğru atılmış önemli bir adımı temsil ediyor. Gelecekteki Passpoint programlarında devam eden gelişmelerle birlikte, kolayca tanımlanabilen ve uçtan uca şifreleme ile sağlanan, küresel olarak mevcut, kimliği doğrulanmış etkin nokta erişim noktalarını ve cihazları etkinleştirme potansiyeli mevcuttur. Ayrıca, hücresel veri aşırı yükünü ve yeni hücresel kule yapımı talebini azaltan küresel Wi-Fi dolaşımının genişlemesine yol açabilecek bir yol sağlar.

Passpoint programının Sürüm 2 özelliklerine katılmak isteyen mobil ekipman satıcıları, operatörleri ve konaklama sağlayıcılarının sertifika için yetkili bir dijital sertifika kullanmaları gerekir. DigiCert, Passpoint'in 2. sürümü için yetkilendirilmiş halka açık tek Sertifika Yetkilisidir.
DigiCert Certificate Inspector
DigiCert Certificate Inspector
DigiCert Certificate Inspector, sertifika konfigürasyonu ve uygulamasındaki sorunları hızlı bir şekilde bulmak ve SSL sonlandırma uç noktaları dahil olmak üzere bir kuruluşun tüm sertifika ortamının gerçek zamanlı analizini sağlamak için tasarlanmıştır. Güvenlik uzmanları, aracı kullanarak unutulmuş, ihmal edilmiş veya yanlış yapılandırılmış sertifikaları keşfedebilir ve zayıf anahtarlar, sorunlu şifreler ve süresi dolmuş sertifikalar gibi olası güvenlik açıklarını belirleyebilir.

Araç, tespit edilen her potansiyel tehdit için bir düzeltme faaliyetleri listesi sağlar. SSL / TLS sertifikaları, çevrimiçi kullanıcı etkinliğinin istenmeyen gözetimine karşı önemli bir savunmadır. Yine de, çoğu zaman sistem yöneticileri sertifikaları düzgün bir şekilde yapılandırmada başarısız olur ve farkında olmadan açık güvenlik açıkları bırakır. Certificate Inspector, kullanımdaki tüm sertifikaları algılayarak kullanıcının ağını tarar, SSL yapılandırmasını ve uygulamasını denetler ve ardından sonuçları sezgisel ve etkileşimli bir gösterge panosunda görüntüler. DigiCert, iyileştirme araçlarıyla birlikte sertifika yapılandırması ve dağıtım durumu hakkında eyleme geçirilebilir bilgiler sağlayarak, kuruluşların sertifika tedariki ile güvenli sertifika dağıtımı arasındaki boşluğu kapatmasına yardımcı olur.

Güvenlik uzmanları, sertifika denetim aracını bazı durumlarda kullanmak için yapılandırılır:
- Tüm ağdaki SSL sertifikalarına ve sonlandırma uç noktalarına gerçek zamanlı, kapsamlı bir genel bakışla güvenlik temellerini oluşturmak.
- Sorunlu sertifikaları veya sunucu yapılandırmalarını tarayarak güvenlik açıklarını tespit edin ve Certificate Inspector'ın sezgisel kontrol panelini kullanarak sonuçları kolayca inceleyin.
- Güvenlik veri noktalarını toplu olarak veya her sertifika ve uç noktaya özgü olarak analiz edin.
- BEAST gibi keşfedilen güvenlik açıklarını endüstri yönergelerine uyum eksikliğini önerilen adımlarla azaltın.
- DigiCert’in hızlı sağlama süreci aracılığıyla süresi dolan sertifikaları yenileyin.
- Zaman içindeki gelişmeleri belgelemek için her algılama olayından anlık görüntüleri arşivleyin.
- DigiCert’in bulut tabanlı yönetim kontrolleriyle herhangi bir konumdan rapor çalıştırın.
DigiCert SSL Sertifikaları
DigiCert SSL Sertifikaları Şirket, çabaları için, gelişmiş müşteri değeri, birinci sınıf müşteri desteği ve pazar büyüme liderliği sağladığı için düzinelerce ödülle ödüllendirildi. DigiCert’in yüksek doğrulama standartları, müşterilerimizin müşterilerinin güvenini kazanmalarını ve işlerini kesintisiz olarak büyütmelerini sağlar. DigiCert, CA’ların temel gereksinimlerini tasarlamada önemli bir rol oynadı ve genellikle SSL sertifikalarının verilmesinde minimum standartları aştı. SSL Sertifikaları DigiCert, sunucu türü, sunucu sayısı veya bir kuruluşun güvence altına aldığı etki alanı sayısı ne olursa olsun, her türden kuruluşun ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış çeşitli SSL sertifika seçenekleri sunar.

Herhangi bir DigiCert SSL sertifikasına sahip standart özellikler şunları içerir:
- TLS Şifrelemeli 2048-bit SSL Secure Layer
- Tüm büyük tarayıcılarla uyumlu
- Sınırsız Ücretsiz Yeniden Yayınlar
- Sınırsız Sunucu Lisansı
- Güçlü Kimlik Doğrulaması sağlamak için sağlam inceleme
- Güvenli Site Mührü
- Apache, IIS, Tomcat, Exchange Server ve diğer sunucularla uyumludur
- Linux, Windows ve diğer işletim sistemleriyle uyumlu DigiCert, kendisini rekabetten ayıran ve şirkete katkıda bulunan katma değerli öğeler sağlayarak pazarda lider konumdadır

DigiCert Wildcard SSL Sertifikaları
DigiCert’in WildCard SSL sertifikaları, SANS teknolojisini kullanarak tüm alanı güvence altına alır. Her DigiCert WildCard SSL Sertifikası Sınırsız Sunucu Lisansı ile birlikte gelir, bu nedenle müşteri ister bir ister yüz sunucuya sahip olsun, yalnızca bir kez ödeme yapar. Ek olarak, DigiCert müşterilerine, her sunucu veya sertifika kurulumunun benzersiz bir özel anahtara sahip olması için benzersiz özel anahtarlara / CSR'lere verilen yinelenen sertifikaları ücretsiz olarak alma seçeneği sunar. Bu, DigiCert'in kullanıcının tüm ağda güvenliği güçlendirmesine yardımcı olarak değer katmasının yalnızca bir yoludur.

DigiCert Standart SSL Sertifikaları
DigiCert'in tek isimli SSL sertifikaları, DigiCert’in mükemmellik konusundaki itibarını yaratan tüm standart özelliklerle birlikte gelir. Ek olarak, bu sertifikalar arasında sınırsız ücretsiz yeniden düzenleme, profesyonel site mühürleri ve 30 günlük garanti bulunur. DigiCert "Plus Özelliği" ile kullanıcılar, tek bir sertifika ile tüm alan adlarını (yani www.example.com ve example.com) güvence altına alabilir.

DigiCert Multi Domain (SAN) SSL Sertifikaları
Çoklu etki alanı (SAN) sertifikaları (bazen SAN sertifikaları olarak da bilinir), bir şirketin bir sertifika ile 25 adede kadar tam nitelikli alan adını güvence altına almasına izin vermek için SAN kullanılır. Her DigiCert çok alanlı (SAN) sertifikası, sınırsız sunucu lisansı ve "çoğaltma" özelliği ile birlikte gelir, bu da onları farklı etki alanlarında birden çok adı güvence altına alması gereken ortamlar için ideal hale getirir. Ayrıca, çoklu etki alanı (SAN) sertifikaları çoğu platformla (ör. Apache, Exchange, OCS vb.) uyumludur.

DigiCert EV (Genişletilmiş Doğrulama) SSL Sertifikaları
Doğrulama standartları gelişmeye devam ederken, DigiCert, web kullanıcıları için en üst düzeyde güven yaratan Genişletilmiş Doğrulama SSL Sertifikaları sunan sektör liderliğinin ön saflarında yer almaktadır. Yeşil gezinme çubuğuna sahip şirketler, müşterileriyle güvenlerini markalaştırabilir ve kesintisiz iş elde edebilir. DigiCert’in EV sertifikaları, birden çok alan adını (ör. Tek bir SSL sertifikasında www.example.com ve example.com) güvence altına almak için SAN kullanır.

DigiCert Kod İmzalama
DigiCert'in EV Kod İmzalama Sertifikaları, yazılım yayıncılarının tarayıcılarda ve işletim sistemlerinde anında itibar kazanmasına yardımcı olmak için Microsoft'un SmartScreen Uygulama İtibar hizmetleriyle entegre edilmiştir. Bir EV Kod İmzalama Sertifikası ile imzalanan programlar, önceden bir itibar olmasa bile hemen itibar kazanabilir dosyaları içindir. İtibar, uyarı mesajlarını azaltmaya ve kullanıcılara uygulamalarını çalıştırma konusunda güven aşılamaya yardımcı olur. DigiCert'ten bir EV dijital imzası, yazılımı kötü amaçlı yazılım, kurcalama ve hırsızlığa karşı korumaya yardımcı olur ve zorlu Genişletilmiş Doğrulama sürecini, yazılım şirketlerinin iş kimliğini korumak için bir donanım gereksinimi ile birleştirir. DigiCert’in sıkı doğrulaması, rakiplerin gerektirdiği günler veya haftalar yerine genellikle saatler içinde tamamlanabilir. Lansmanında EV Kod İmzalama sunan yalnızca iki Sertifika Yetkilisinden biri olan DigiCert, önemli maliyet tasarrufu ve ödüllü müşteri desteği ile katma değer sunar. DigiCert, Microsoft Authenticode ve Kernel modu imzalama, Java, Apple ve Adobe gibi en yaygın olanlar dahil olmak üzere çok sayıda platformda çalışan EV ve standart kod imzalama sertifikaları sunar.

DigiCert kod imzalama sertifikaları, müşterilerin, çalıştırılan kodun değiştirilmediğini veya bozulmadığını doğrulamak için, özellikle çevrimiçi olarak indirilebilen veya çalıştırılabilen yazılımları veya uygulamaları dijital olarak imzalamalarına olanak tanır. Genel olarak, bir kod imzalama sertifikası, kullanıcılara, çalıştırdıklarına inandıkları kodu çalıştırdıklarını ve kodun sertifikanın verildiği kişi veya kuruluş tarafından yazıldığını garanti etmeye yardımcı olur.

Kurumsal Yönetilen PKI
Yönetilen PKI (Genel Anahtar Altyapısı), büyük miktarda SSL sertifikasına ihtiyaç duyan kuruluşların, yeni sertifikaların verilmesi ve mevcut SSL sertifikalarının yeniden yayınlanması, değiştirilmesi ve iptal edilmesi dahil olmak üzere, SSL sertifikası yönetiminin kontrolünü ele geçirmesine olanak tanır. Bir işletmenin kendi PKI ihtiyaçlarını doğrudan ve anında yönetme yeteneği, hesap yöneticisine daha fazla kontrol sağlar ve perakende talepleriyle ilişkili kısa bekleme süresini ortadan kaldırır.
Neden DigiCert Wildcard SSL?

DigiCert SSL Wildcard sertifikası, tek bir sertifika ile sınırsız sayıda alt alanı güvence altına almak için esnek ve uygun maliyetli bir çözümdür. DigiCert SSL tam otomatik kimlik doğrulama sürecine sahiptir, bu, birkaç dakika içinde sertifikanızı alacağınız anlamına gelir. DigiCert SSL sertifikaları, bir dakika içinde 256 bit şifreleme gücüyle domainlerin güvenliğini sağlama becerisine sahip, alan adı doğrulanmış bir SSL sertifikasıdır. DigiCert SSL Wildcard, herhangi bir web sunucusuna çok kolay bir şekilde kurulabilir ve gelecekte ek alt alan adları eklemenize izin verir. Genel olarak nedenleri şöyle sıralayabiliriz.

 • En güvenilir Sertifika Yetkilisi (CA)
 • Domain onaylı (DV) SSL Sertifikaları
 • Dakikalar içinde SSL sertifikaları kurulabilir
 • Güveni ve işlemleri artırın
 • Kullanıcı ve tarayıcı dostudur
 • Dakikalar içinde indirin ve yükleyin
 • SSL / TLS kurulum araçlarına erişin
 • Çok yıllı seçeneği seçerek kaydedin
 • Web ve e-posta yoluyla ücretsiz teknik destek
 • 30 gün para iade garantisi
 • Evrak gerektirmemektedir
 • Birden fazla subdomain güvenliğini sağlayın
 • Kolay kayıt ve kurulum
 • Dakikalar içinde verilir
 • 256 bit'e kadar şifreleme gücü
 • DigiCert SSL Site Mührü ücretsiz verir
 • %99 tarayıcı desteği
 • Ücretsiz yeniden düzenleme desteği

Birden çok sunucuya ve etki alanına sahip birçok kuruluş için sertifika yaşam döngüsünü yönetmek zor olabilir. DigiCert, DigiCert Sertifika Yardımcı Programı, SSL Keşif Aracı ve sertifika yaşam döngüsü yönetim sürecinin temel işlevlerini basitleştirmeye ve otomatikleştirmeye yardımcı olan diğer teklifler dahil olmak üzere bir dizi araç sunar. DigiCert’in araçlarını kullanan güvenlik mühendisleri ve yöneticileri, Sertifika İmzalama İstekleri oluşturmak, SSL ve kod imzalama sertifikalarını yüklemek, SSL zincir yapılandırmalarını kontrol etmek, sunucularında sertifikaları keşfetmek ve yenilemek ve çeşitli diğer görevler için değerli zaman ve sıkıntılardan tasarruf ederler. DigiCert, çoğu durumda açık kaynaklı olan katma değerli araçlar sağlama konusunda pazara liderlik ediyor. Şirketin araçlarının çoğuna, müşterileriyle iletişimde diğer CA'lar tarafından başvurulmaktadır.

Yasal Olarak Bağlayıcı Elektronik Belge İmzalama
DigiCert, elektronik belgelerin yasal olarak bağlayıcı imzalarını sağlamak için dijital sertifikalar sunar. DigiCert Document Signing Sertifikaları, tüm Adobe ürünlerinin yanı sıra Microsoft® Word, LibreOffice® ve OpenOffice® gibi diğer popüler belge formatları için Adobe® Onaylı Güven Listesi tarafından onaylanmıştır. Bu imzaların bütünlüğü, çok faktörlü kimlik doğrulama yoluyla kullanıcıları için korunur. Adobe belgelerinde, kullanıcılar güvenilirliği ve güven faktörünü artırmak için imzalarının görünümünü özelleştirebilirler. DigiCert Belge İmzalama Sertifikaları çok rekabetçi fiyatlarda mevcuttur ve her yerde güvenilirdir.

DigiCert SSL Güvenlik Mühürü
DigiCert SSL Güvenlik Mühürü
DigiCert Güven Mührü, DigiCert SSL Sertifikaları ile korunan Web sayfalarında ve DigiCert tarafından doğrulanan Web sitelerinde görüntülenen dinamik, hareketli bir grafiktir. Kullanıcılar DigiCert mührünü tıkladıklarında, DigiCert SSL Sertifikanız, kuruluşunuz ve kötü amaçlı yazılım taramanızın durumu hakkında bilgiler içeren DigiCert tarafından oluşturulan bir doğrulama sayfası açar. İnternette en çok tanınan güven işareti olan DigiCert mührü, 165 ülkede 100.000'den fazla web sitesinde ve etkin tarayıcıların yanı sıra ortak alışveriş siteleri ve ürün inceleme sayfalarında arama sonuçlarında günde 650 milyona kadar görüntülenmektedir.

DigiCert SSL Sertifikaları hiçbir ek ücret ödemeden daha fazla güvenlik ve güven sağlar. Otomatik bir güvenlik açığı değerlendirmesi (Genişletilmiş Doğrulama ve Pro SSL Sertifikalarına dahildir), web sitenizdeki en çok yararlanılabilecek zayıflıkları tanımlar. Günlük web sitesi kötü amaçlı yazılım taraması (tüm DigiCert SSL Sertifikalarına dahildir), web sitenize kötü amaçlı yazılım bulaştığında sizi uyarır. Kombinasyon, güvenliği https'nin ötesinde, herkese açık web sayfalarınıza kadar genişletmeye ve Google veya diğer arama motorları tarafından kara listeye alınma riskini azaltmaya yardımcı olur. Seal-in-Search, ücretsiz eklenti ile etkinleştirilen tarayıcılarda ve ayrıca ortak alışveriş sitelerinde ve ürün inceleme sayfalarında bağlantınızın yanında DigiCert Güven Mührünü görüntüler. Mühür, bağlantınızı aramada farklılaştırır ve günlük kötü amaçlı yazılım taramasında kötü amaçlı kodun tespit edilmediğini gösterir.

DigiCert, SSL ürünlerini müşterinin istek ve ihtiyaçlarına göre sürekli geliştirerek güvenilir bir güvenlik çözümü sağlar. Gelişen güvenlik riskinin bir adım önünde olmak için, markasının sektörde tanınmasını sağlayan araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmaktadır. DigiCert veri merkezleri ve felaket kurtarma siteleri, en iyi müşteri veri korumasını sağlar. Müşteri işi nerede olursa olsun, DigiCert her zaman müşterilerine hizmet etmeyi ister.

DigiCert SSL Sertifikası Soru - Cevap

DigiCert, kurumsal düzeyde SSL, IoT ve PKI çözümlerinin tek sağlayıcısıdır. Dünyanın en iyi bankaları, e-ticaret perakendecileri, sağlık hizmeti sağlayıcıları, üreticileri ve teknoloji şirketleri, dijital varlıklarını güvence altına almak ve tüketicilerinin mahremiyetini ve veri bütünlüğünü korumak için onlara güveniyor.

Uzman Ekibimizden Yardım Alın

İhtiyacınız olan her anda yanınızdayız!