Lider Uluslararası Alan Adı Kayıt Firması

Hakkımızda

Atak Domain, kurumsal domain tescili ve ülke kodlu domain portföy yönetimi hizmetleri konusunda uzmanlaşmış, önde gelen global ICANN-accredited domain tescil firmasıdır. Atak Domain olarak tüm dünyada domain portföyünüzü tek site üzerinden tescil ve yönetmenizi sağlıyoruz. Domain destek ekibimiz domain stratejinizi ücretsiz analiz edip yönetmektedir. Uluslararası domain tescili (Ülke kodlu domain CCTLD) alanında 220 ülkede 1600+ farklı uzantıda hizmet vermekteyiz. Amerika kıtasında tescil etmekte olduğumuz uzantılar: .pe (Peru), .cl (Şili), .com.ar (Arjantin), .br (Brezilya), vd. Avrupa kıtasında birçok domain uzantısını doğrudan tescil etmekteyiz: .es (İspanya), .ru (Rusya Federasyonu), .se (İsveç), .it (İtalya), .ie (İrlanda), .com.tr (Türkiye), vd. . Ayrıca Asya ve Orta Doğu'da domain tescil hizmetleri sunuyoruz: .com.lb (Lübnan), .asia (Asya), .cn (Çin), .ae (Birleşik Arap Emirlikleri), .vn (Vietnam).....

"Bir Dünya Domain"

Vizyonumuz

Uluslararası domain tescilinde lider firma olmak.

Misyonumuz

Domain Hosting sektöründe teknolojik yenilikleri içeren hizmetler sunmak.

ICANN Akredite Kayıt Firması

Atak domain, 2011'den beri ICANN onaylı bir kayıt kuruluşudur. Uygun domain fiyatları, en iyi teknik destek ile mükemmel bir domain kayıt deneyimini sunmayı taahhüt ediyoruz.

Kurumsal Domain Yönetimi

Profesyonel domain yönetim servisimiz ile uzman domain destek ekibimiz domain portföyünüzü ücretsiz yönetmektedir. Firmanıza vakit ve nakit kazandırmaktayız.

CCTLD – Ülke Kodlu Domain

1600+ farklı domain uzantısını tek domain panelinden yönetme imkanını sağlıyoruz. Tül ülke kodlu domain uzantılarını Atak Domain üzerinden tescil edebilirsiniz.

Satılık Domain Platformu

Atak Domain satılık domain platformu üzerinden %100 Atak Domain güvencesi ile yurtiçi ve yurtdışına domain alım satım yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Web Hosting Sınırsız Hosting , Wordpress hosting, Yönetilen hosting ve ucuz hosting paketlerinde en iyi hosting deneyimini yaşayın. Yüksek performanslı hosting altyapısı ve yedekli sunucular ile web sitenizi güvenle yayınlayın!
E-Posta Hosting Kurumsal mail hosting- Profesyonel mail için eposta paketlerimizden birini seçebilir, ihtiyacınız kadar kurumsal mail hesabı oluşturabilir ve mail kotası belirleyebilrisiniz.
Satılık Domainler Satılık domain sayfası üzerinden ikinci el domain satın alabilir, domain satışı gerçekleştirebilirsiniz. En popüler Satılık alan adları ve domain yatırımcıları bu platformda.
SSL Sertifikası SSL nedir? Web site güvenliğiniz için en uygun fiyatlar ile Atak Domain, SSL Güvenlik Sertifikası satın alın! Comodo – Sectigo, Etugra, GlobalSign, GeoTrust, RapidSSL, thawte, Symantec, Regtrust sertifikalarını inceleyin.

Kurumsal Referanslarımızdan

Atak Domain Referanslar
Rakamlarla Atak Domain
30.000+

Müşteri

70.000+

Domain

200+

Ülke

1650+

Domain Uzantısı