GeoTrust SSL Sertifikası

Geotrust SSL Sertifikası, dünya da ikinci büyük SSLsertifikasıdır. İhtiyacınıza göre SSL sertifikalarını inceleyerek sizin için en uygun olan güvenlik sertifikasını satın alabilirsiniz.

SSL Fiyatları

GeoTrust SSL Fiyatları

. $/ Yıl

  • Ücretsiz Kurulum ve Destek
  • SEO Desteği

GeoTrust SSL

Anında Koruma İçin Dakikalar İçinde Teslim
Domain SSL, web siteniz için SSL korumasını etkinleştirmenin en hızlı ve en uygun yollarından biridir. Esnek bir doğrulama işlemi ile, alan adınızın sahipliğini ispatlamak için sayısız otomatik yöntem arasından seçim yapabilir ve sertifikanız yalnızca birkaç dakika içinde teslim edilebilir.

Google Sıralamanızı Yükseltin
Çevrimiçi rekabetin arttığı günlerde SSL sertifikası yükleyerek Google sıralamanızı yükseltmek ek fayda sağlamaktadır. Google geçtiğimiz günlerde HTTPS'yi bir sıralama sinyali olarak tanıttı. Global Sign'ın en yeni SSL şifreleme teknolojisini kullanarak Google sıralamanızı yükseltebilirsiniz!

Gizlilik & Güvenlik = Güven
Global Sign'ın SSL Sertifikaları, web sitenizin korunmasını sağlamak ve günümüzün modern web sitelerinin taleplerini karşılamak için en güçlü şifreleme ve katma değer özelliklerini sunar. Müşteriler ve sitenizin ziyaretçileri, göz atma oturumlarının güvende olduğunu ve ödeme ayrıntılarının ve kişisel bilgilerin güvenli ve şifrelenerek tutulacağını bilecektir.

Site Mührünü Göstererek Müşteri Dönüşlerini Arttırın
Global Sign Güvenli Site Mührü gibi bir "güven işareti" bulunması, ziyaretçilerin bir web sitesine güvenmesine ve ziyaretçileri ödeme yapan müşterilere dönüştürmesine yardımcı olacaktır. Potansiyel müşterilerin alışveriş sepetlerini ve web formlarını terk etmemelerini mi istiyorsunuz? İşlemi tamamlamak için onlara güven vermek için Güvenli Site Mührünü gösterin.