EV SSL

(Extended Validation SSL)

Güçlü şifreleme özelliği ile güvenliğinizi en üst düzeye çıkararır

 • Ücretsiz Destek
8.25$/ Ay
EV SSL

EV SSL Sertifikaları

EV SSL Sertifikası ile internet sitenize ve firmanıza değer katın. EV SSL, firmaların kurumsal kimliklerini gösterebilecekleri bir SSL sertifika türüdür. Extend Validation - Genişletilmiş doğrulama özelliği ile yüksek seviye web güvenlik sağlar.
Tür Belge Mobil Alt alan adı Onay
eTugra EV SSL eTugra EV SSL EV Belge
11 .66 $ /Ay
Comodo PositiveSSL EV Certificate Comodo PositiveSSL EV Certificate EV Belge
13 .25 $ /Ay
GeoTrust TBID EV SSL Certificate GeoTrust TBID EV SSL Certificate EV Belge
15 .75 $ /Ay
eTugra EV Multidomain eTugra EV Multidomain EV Belge
16 .58 $ /Ay
code ssl code ssl EV Belge
54 .17 $ /Ay
DigiCert Secure Site EV SSL (FLEX) DigiCert Secure Site EV SSL (FLEX) EV Belge
79 .08 $ /Ay
DigiCert Secure Site Pro with EV SSL (FLEX) DigiCert Secure Site Pro with EV SSL (FLEX) EV Belge
120 .75 $ /Ay

EV SSL Sertifikası İçin Gerekli Belgeler

Tüzel Firmalar: Vergi Levhası, İmza Sirküleri, Faaliyet Belgesi, SMMM Firman, LLC, INC., LTD., PTY., GmBh, AŞ, vb. gibi eklere sahip olan firmalar başvuru yapabilir. NATO gibi Ticari Olmayan Kuruluşlar yasal durumlarını bildirmeleri gereklidir. (Gönderilen belgelerden sonra telefon ile aranarak doğrulama yapılmaktadır.) Doğrulama Evrakı
Şahıs Firmaları: Vergi Levhası, İmza Beyannamesi, Faaliyet Belgesi, SMMM Firman, Doğrulama Evrakı
Devlet Kurumları: Kaysis.gov.tr Kaydı, Kurum Kuruluş Yılını Gösteren Belge , Faaliyet Belgesi, SMMM Firma
Üniversiteler: Kuruluş Tarihini Gösteren Belge ya da Bakanlar Kurulu Kararı, YÖK Resmi Site Kaydı
KKTC Firmaları: Vergi Beyanı Belgesi, Kuruluş Sözleşmesi, Faaliyet Belgesi, SMMM Firma
D-U-N-S numarası ile hızlı doğrulama yapabilirsiniz. Dünyada işletmeleri tanımlayan, Data Universal Numbering System - Veri Evrensel Numaralandırma Sistemi adlı dokuz haneli bir numaradır.

EV SSL’de gösterilen sertifika sahibi firmanın resmî belgelerinde ve online sorgulamalarda gözüken unvan ile onaylanmaktadır. Unvanda değişiklik yapılamaz. EV SSL onayı tamamen SSL markası tarafından yapılmaktadır.

EV SSL (Extended Validation – Genişletilmiş Doğrulama)

EV SSL Nedir?
 • Genişletilmiş Doğrulama yapabileceğiniz en iyi SSL sertifikası ve web sitesi sigortası veren SSL dir.
 • EV SSL sertifikası aktivasyon süresince belge talep edilmesi ve belgelerin doğrulanması sürecinden dolayı 5-15 gün arasında onaylanmaktadır.
 • EV SSL sertifikası yeşil bar SSL sertifikası olarak da bilinir. Fakat Chrome ve Firefox tarayıcıları Yeşil bar olarak firma ismini göstermezler.
 • Chrome ve Firefox dışındaki web tarayıcılarında firma adı adres çubuğunda yazılmaktadır.
 • EV SSL sertifikaları E-Ticaret satış siteleri, Finans kurumları, Sağlık siteleri için en ideal SSL sertifikasıdır.
 • Sadece ticari firmalar ve kurumlar EV SSL satın alabilirler.
EV SSL Sertifikası Avantajları ve Özellikleri
Kurumunuza / Firmanızın internet sitesi ve E-Ticaret siteleri için prestijli ve güçlü çözüm
EV SSL verilerinizi korur

EV SSL sertifikasının temel işlevi, sunucu-kullanıcı arasındaki iletişimin güvenli bir şekilde sürdürülmesidir. Kimlikler, parolalar, kredi kartı numaraları vb. hassas verilerinizi koruma altına alın.

Yüksek Gelir – Güçlü Şifreleme

128/256 Bit şifreleme ile üst düzey koruma sağlayın. Firma bilgilerinin doğrulanması size olan güveni artıracak ve satışlarınız güven endeksli sürekli artacaktır.

Firma Doğrulama

EV SSL satın almanın ön şartı firma veya kurum belgelerinizin sertifika sağlayıcısı tarafından doğrulanmasıdır. Belge kontrolü sonrasında firmanız aranacak ve telefon doğrulaması yapılacaktır.

Garanti Teminatı ile Güvendesiniz

EV SSL sertifika güvence bedelleri oldukça yüksektir. EV SSL sertifika markasına göre garanti ücretleri değişmektedir. Sertifika kaynaklı sorun yaşamanız halinde size yüksek garanti ücreti ödemektedir.

Ücretsiz EV SSL Kurulumu

EV SSL için gerekli belgeler konusunda ücretsiz teknik destek sağlamaktayız. EV SSL kurulumu konusunda SSL teknik destek uzmanlarımız sizin için SSL sertifikanızı tanımlayabilirler.

Site Güvenlik Mührü

İnternet sitenizde yer alan Ev SSL güvenli site mührü sitenize için güven verir. Site mührü sertifikayı sağlayan SSL markasının siteye verdiği güvenceyi gösterir.

Genişletilmiş Doğrulama
EV SSL sertifikaları, genişletilmiş doğrulama yapan SSL sertifikalarıdır firmalar için belge doğrulaması ile aktif edilir. Kurum veya firma sahipleri web sitesi üzerinde EV SSL kullanabilmek için mutlaka gerekli belgeleri sağlamak ve telefon doğrulamasına cevap vermek zorundadır. EV SSL sertifikası sağlayan marka belgelere onay verdikten sonra EV SSL sertifikanız aktif olacaktır.
Kimlik Avını Önleyin
Kimlik Avını Önleyin
EV SSL sertifikası, firma ve kurum bilgileri doğrulanmış ve üst düzey güvenli web sitenizi dış saldırganlara karşı tam koruma sağlayacaktır. Kullanıcılar, firma unvanı yeşil bar olarak tarayıcıda gözükeceği için kimlik avı (sahte) web sitesi ile yasal web sitesi arasında kolayca ayrım yapabilir. Web sitenizin sahte kopya saldırı sitelerinden ayırt edecektir.
Güveni Arttırarak Satışları Yükseltin
İnternet dünyasında web sitelerinin özellikle e-ticaret sitelerinin başarısı, marka itibarına, firma kimliğine ve müşterilerin güvenine bağlıdır. Bunun yanı sıra, müşteriler için bilgi güvenliğinin öncelikli konulardandır. EV SSL sertifikası, her ikisine de yardımcı olur ve müşterilere güven verir. Web sitenizin verdiği güven işinizi daha karlı bir hale getirecektir. Kısacası web güvenliği ve satış döngüsü ayrılmaz ikilidir. EV SSL sertifikası müşterilerinizin aradığı güveni sağlayacaktır.
En Düşük Fiyat ve En İyi Destek
En Düşük Fiyat ve En İyi Destek
Ev SSL sertifikası konusunda tüm SSL markalarına ait Ev SSL ürünlerini sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

1,75 milyon ABD dolarına kadar garanti bedeli, www ve www olmadan güvenli erişim, ücretsiz güvenli site mührü, ücretsiz uzman desteği hizmetlerimizden yararlanmak için Atak Domain'den hemen bir EV SSL sipariş verebilirsiniz.

Ucuz EV SSL sertifikalarımız standart x.509 dijital imzaya sahip olup çoğu masaüstü ve mobil tarayıcılar için uygundur. Seçtiğiniz sertifika sağlayıcısına bağlı olarak ECC şifreleme, sınırsız sunucu lisansı, günlük kötü amaçlı yazılım taraması, güvenlik açıkları değerlendirmesi, güvenlik mühür araması ve sayfa yükleme hızını artırma gibi bazı ek özelliklere sahip olacaksınız.
Google Organik Aramalarda Yükselin
Özellikle Google üzerinde organik aramalar tüm web siteleri için en önemli trafik kaynağıdır. EV SSL sertifikası ile HTTPS’e geçiş yaparak, organik arama sonuçlarında sıralamanızı yükseltebilir, rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.
Güven Logosu Sahibi Olun
Güven Logosu Sahibi Olun
Corner of Trust, Comodo SSL tarafından geliştirilmiş olan bir teknolojidir. Bu özellik sayesinde güven logosu sürekli sayfanızda gözükür olacaktır.

Corner of Trust ile güven logonuz siteniz üzerinde asla kaybolmaz ve kullanıcı gözünden kaçmaz! Bir kullanıcı faresiyle güven logosunun üzerine gelince işiniz web siteniz hakkında bilgi penceresi açılır.Bu bilgi penceresi, internet sitenizin üçüncü bir tarafça kontrol edildiğini gösterir. İlgili işlem web sitenizden kullanıcı farklı bir tarayıcıya gitmeden yapıldığı için kullanıcı sayfadan ayrılmaz. Kullanıcı dostu bir teknolojidir.

CSR Kodu Nasıl Oluşturulur (Certificate Signing Request)
 • Apache Mod SSL CSR kodu oluşturma için tıklayınız
 • Microsoft IIS 5.x,6.X, 8.X CSR kodu oluşturma için tıklayınız
 • cPanel kontrol paneliniz üzerinden CSR kodu oluşturma için tıklayınız
 • Plesk kontrol paneliniz üzerinden CSR kodu oluşturma için tıklayınız
Sertifikamı Sunucuma Nasıl Yüklerim?
CSR kodu oluşturulurken dikkat edilmesi gerekenler:
SSL sertifikası kurulumunda ilk aşama CSR kodu oluşturmaktır. CSR kodu oluşturmak sunucu tarafında kullanılan web hosting yönetim programına göre değişiklik göstermektedir. Şayet internet sitenizin barındırılmasını bir Internet Servis sağlayıcısı - Hosting firması üzerinde yapıyorsanız, bu hosting firması size ssl sertifikası kurulumu için gereken CSR kodu bilgisini verecektir.

CSR Kodu oluşturken mutlaka aşağıdaki uyarıları dikkate alınız
a) CSR kodu için verdiğiniz bilgilerin içerisinde alttaki karakterler yer almamalıdır. ! @ # $ % ^ * ( ) ~ ? > < & / \
b) Common Name bilgisi ssl tanımlamak istediğiniz domain ile aynı olmak zorundadır. Eğer CSR kodu talebinizi alanadi.com şeklinde yaptıysanız, akabinde mail. alanadi.com şeklinde sertifika oluşturamazsınız ya da talebinizi mail. alanadi.com şeklinde yapmış iseniz ssl sertifikanızı alanadi.com altında kullanamazsınız.

EV SSL Sertifikası Soru - Cevap

"EV" Extended Validation sertifika isminin kısaltılması olup Türkçe'de Genişletilmiş Onaylama anlamına gelmektedir. Extended Validation SSL Sertifikası, kullanıcılara üst düzey güven vermek için geliştirilmiş bir SSL Sertifikası. EV SSL - Extended Validation SSL Sertifikaları web sitenizdeki ziyaretçilere firma doğrulaması yapıldığını ve güvenle alışveriş yapabileceklerini gösterir.

Ev SSL sertifikanızı yanlışlıkla silmeniz halinde lütfen bizimle irtibata geçiniz. Sertifikanız ücretsiz yeniden tanımlanıp size gönderilecektir.

Ödeme Seçenekleri

 • Havale
 • Kredi Kartı
 • WebMoney
 • TransferWise
 • PayPal
 • Stripe
 • AliPay

Uzman Ekibimizden Yardım Alın

İhtiyacınız olan her anda yanınızdayız!