Son Makaleler

.TR Domain Ön Sipariş Tescil Şartları ve Kuralları

.TR alan adı ön kaydı hakkında bilmeniz gerekenler. Ön kayıt nasıl yapılır, hangi kurallara dikkat edilmelidir? Tüm bilgiler ve ön kayıt adımları.

Devamını Gör

Çin .CN Domain Uzantısı Nasıl Kaydedilir?

Çin .CN domain uzantısı nasıl kaydedilir, .CN domain için gerekli belgeler nelerdir öğrenmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Devamını Gör

E-Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur? En İyi Hazır E-Ticaret Paketleri

Çevrimiçi ürün veya hizmet satmaya başlamak istiyorsanız, bir e-ticaret sitesi oluşturmanız gerekir. Daha önce hiç böyle bir girişimde bulunmadıysanız, bu göz korkutucu bir görev gibi gelebilir, ancak endişelenmeyin. Bu yazıda sıfırdan bir e-ticaret sitesini nasıl kuracağınızı tam olarak öğreneceksiniz.

Devamını Gör

En İyi 14 Pasif Gelir Kaynağı

Son yıllarda oldukça popüler hale gelen pasif gelir, ister mevcut gelirinizi desteklemek, ister kendi pasif gelir akışınızı yaratmak istiyor olun, bunu yapmanıza yardımcı olur.  Pasif gelir kaynağı nedir ? Yazımızda inceleyelim.

Devamını Gör

İnternet Hızlandırmanın 10 Yöntemi

İyi bir internet hızı, her şeyin internet üzerinden erişilebilir olduğu ve internetin hayatımızın çok önemli bir parçası haline geldiği günümüz dünyasında bir gerekliliktir. Bu noktada yapabileceğiniz küçük değişiklikler internet hızınızı büyük ölçüde artırabilir. 

Devamını Gör

Şahıs Şirketi Nasıl Kurulur? Gerekli Evraklar Nelerdir?

Bu yazımızda, şahıs şirketi nedir, nasıl kurulur başlıklarını detaylı bir şekilde inceleyeceğiz.

Devamını Gör

Wordpress'te Site Taşıma Nasıl Yapılır?

Bu yazımızda, wordpress'te taşıma nasıl yapılır , wordpress site taşıma nedir adım adım inceleyeceğiz.

Devamını Gör

.tr Uzantılı Domain Tescillerinde Yeni Dönem

TRABİS tarafından .TR uzantılı domain tesciline dair yapılan çalışma sonrasında artık .TR domain uzantısını doğrudan kaydetme yolu açıldı.

Devamını Gör

Cloudflare Nedir?

Cloudflare, içerik dağıtım ağı (CDN), DDoS koruması, web sitesi optimizasyonu, alan adı kaydı ve SSL/TLS şifreleme dahil olmak üzere web sitesi performansını ve güvenliğini iyileştirmek için bir dizi bulut tabanlı hizmet sunar.

Devamını Gör

Domain İsim Transferi Nedir? Nasıl Yapılır?

Alan adı yani domain genellikle insanları bir web sitesine yönlendirmek için alınır, ancak bu alan adlarının tek işlevi değildir. Bir alan adı ile bir web sitesi oluşturmak dışında yapılabilecek birçok şey vardır.

Devamını Gör