Son Makaleler

Hızlı Domain Satışı Yapmanın Yolları

Domain aracılık için iletişim kuran bazı domain sahiplerine bazen ‘domaininizi bu şekilde asla satamazsınız.’ dediğimiz durumlar oluyor. Peki hangi durumlarda bunu söylüyoruz? Hemen açıklayalım.

Devamını Gör

Cezayir'de İş Kurmak - Cezayir'de Nasıl İş Kurulur?

Cezayir resmi olarak Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti olarak bilinir. Kuzey Afrika’da ve Akdeniz kıyısında yer almaktadır. Dünyanın 10., Afrika’nın en büyük ülkesi. Ülkedeki nüfus 2016 yılı tahmini olan 40,4 milyon kişidir.

Devamını Gör

Domain bayisinden domain satın almak güvenli mi ?

Evet, güvenlidir. Aslında bayilerin domain kaydı üzerinde kontrolü yoktur. Bayi programı yalnızca bayinin son kullanıcıya güvenilirliğini gösteren bir web sitesi oluşturmasına sağlar. Bayinin güvenilir olduğundan emin olmanız için, domaini satın almadan önce bilmeniz gereken birkaç şey var.

Devamını Gör

Koronavirüs Günlerinde Şirketinizi Online Satışa Nasıl Taşıyabilirsiniz?

Dünyayı tehdit eden COVID-19 salgını hızını artırmaya devam ederken, birçok ülke sosyal mesafe kuralını uygulamak için gereksiz hizmetlerin kapatılması kararını aldı. İşletmeleri zorlayan bu durumu atlatmak için, çoğu şirket faaliyetlerini online olarak yürütmeye çalışıyor. Bunu muhtemelen siz de düşünüyorsunuz. İşte size nereden başlayacağınıza ve hizmetlerinizi sunmaya nasıl devam edeceğinize yardımcı olacak bazı ipuçları.

Devamını Gör

En iyi domain firması hangisi?

Bir web sitesi oluşturmak ve yayınlamak maliyet gerektiren bir iştir. Sadece geliştirme için değil, aynı zamanda web barındırma ve domain kaydı için de ödeme yapmanız gerekir. Genel giderlerinizden tasarruf etmenin bir yolu, ucuz bir domain satın almaktır.

Devamını Gör