Son Makaleler

En Ucuz Domainler [2024]

Bir domain satın almak, bir web sitesi veya blog açmanız için genellikle ilk adımdır. Bu ilk adımda ucuz domain bulmak ve kaydettirmek, fiyata duyarlı müşteriler için kritik önem taşır. Web sitenizi internetteki diğer tüm siteler arasında tanımlayan şey domain olduğundan, web siteniz benzersiz bir isimle öne çıkması gerekir, ancak aynı zamanda maliyetleri kontrol etmek ve ucuz bir domain bulmak da önemlidir. 

Devamını Gör

.me Domain Nedir ve Kimler Seçmelidir?

.ME domain şu anda hosting pazarında en çok aranan domain uzantılarından biridir. Bu domain, Karadağ'ın ülke kodu üst düzey domain (TLD) karşılık gelir, ancak TLD dünya çapında kayıt için kullanılabilir.

Devamını Gör

İşletmeniz İçin Değerlendirmeye Değer 9 Yeni Domain Uzantısı

Web siteniz için doğru adı bulmakta zorlanıyorsanız, yazımızda listelediğimiz 9 harika yeni domain, seçiminizi kolaylaştırmanıza yardımcı olabilir.

Devamını Gör

Kurumsal E-mail Nasıl Yazılır?

Profesyonel dünyada, açık ve etkili iletişim çok önemlidir. Bu durum özellikle iş arkadaşları, müşteriler ve diğer işletmeler arasında genellikle birincil iletişim yöntemi olarak kullanılan e-posta ile sağlanır. Bir e-posta’nın nasıl düzgün bir şekilde yazılacağını bilmek, mesajınızın anlaşılmasını ve iyi algılanmasını sağlayabilir. 

Devamını Gör

.AI Domain Yapay Zeka Girişimleri İçin Önemli midir?

Günümüzün dijital ortamında, doğru alan adı uzantısını seçmek güçlü bir çevrimiçi varlık oluşturmak için çok önemlidir. Her biri belirli sektör ve amaçlara hitap eden çok sayıda alan adı uzantısı mevcut olduğundan, bunların önemini anlamanız gerekir.

Devamını Gör

Pasif Gelir Kazanma Rehberi [2024]

Pasif gelir, çok az veya hiç aktif katılım olmadan elde edilen bir gelir türüdür. Maaş içeren aktif gelirin aksine pasif gelir akışları başlangıçta bir çaba veya yatırım gerektirir ve ardından minimum düzeyde devam eden çalışma gerektirir. 

Devamını Gör

Potansiyel Müşteri Edinme Maliyeti Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Potansiyel Müşteri Edinme Maliyeti yani Customer Acquisition Cost  (CAC), işletmeniz tarafından bir müşteri oluşturmak için harcanan ortalama tutarı temsil eder.

Devamını Gör

SSL Çeşitleri Nelerdir? Aralarındaki Farklar Nelerdir?

Secure Sockets Layer (SSL) sertifikasının web sitenizin siber saldırılara karşı korunması için çok önemli olduğuna şüphe olmasa da, doğru sertifikayı seçmek zor olabilir. Bilinçli bir karar vermek için bilmeniz gereken farklı SSL sertifikası türleri vardır. SSL sertifikası ile ilgili tüm detayları bilmeniz gerekien bilgileri yazımızdan ulaşabilirsiniz

Devamını Gör

Domain Seçerken ve Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Alan adları iki amaca hizmet eder. Yalnızca web siteleri için insan tarafından okunabilir bir adres sağlayarak karmaşık IP adreslerini hatırlamak zorunda kalmamanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dijital alanda otorite ve markalaşma anlamına da gelir. 

Devamını Gör

En İyi Wordpress SEO Eklentileri - Karşılaştırılmalı Plugin Değerlendirilmesi

WordPress web siteniz için en iyi SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) eklentisini seçmek, farklı ihtiyaçlardan, SEO uzmanlık düzeyinden ve en çok değer verilen özelliklerden etkilenir. 

Devamını Gör