Son Makaleler

Belgesiz .COM.TR .NET.TR .ORG.TR Nasıl Alınır? Adım Adım Resimli Anlatım

Belgesiz .COM.TR .NET.TR .ORG.TR domain satın almak için yapmanız gerekenleri resimli bir şekilde adım adım anlattık.

Devamını Gör

Özel WordPress Widget'ı Nasıl Oluşturulur ?

Widget'lar, tasarım öğeleriyle WordPress sitenizi oluşturmayı basitleştirir, ilginç görsel bileşenleri ve okuyucularınız için faydalı bilgileri açıkça görülebilen alanlara yerleştirir.

Devamını Gör

Maximum Execution Time Exceeded Hatası Nasıl Çözülür ?

Bu yazıda, WordPress maksimum yürütme süresi hatasının ne olduğuna ve neden olduğuna bakacağız. Ardından, sorunu çözmek ve sitenizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için kullanabileceğiniz altı yöntemde size yol göstereceğiz:

Devamını Gör

Google AMP WordPress Sitesine Nasıl Eklenir?

Şu anda 6 ay öncesine göre çok daha işlevsel olduğu için, WordPress'te Google AMP'ye nasıl başlayacağınızla ilgili bazı adımları ve bunun bazı artılarını ve eksilerini sizinle paylaşmanın iyi bir zaman olacağını düşündük. Gelin detaylı olarak nasıl yüklenebileceğine birlikte göz atalım.

Devamını Gör

ERR_TOO_MANY_REDIRECTS Hatası Nasıl Çözülür ?

Bu sayfada, ERR_TOO_MANY_REDIRECTS mesajının ne anlama geldiğini ve onu neden gördüğünüzü açıklayacağız. Ayrıca sorunu çözmek için uygulayabileceğiniz bazı temel sorun giderme adımlarını da inceleyeceğiz. Hadi çalışalım!

Devamını Gör

En İyi 12 WordPress Teması – 2022

en iyi WordPress temalarını sizler için liste halinde hazırladık. Gelin detaylı olarak bu temaları inceleyelim!

Devamını Gör

Cannot Modify Header Information – Headers Already Sent By Hatası Nasıl Çözülür

Türkçe adıyla "Başlık bilgisi değiştirilemiyor" hatasının birkaç olası nedeni vardır. Neyse ki, mesajın kendisi size hangi dosyanın soruna neden olduğunu söyleyecektir. Hatta sorunu içeren kod satırına da işaret ediyor.

Devamını Gör

Blogger’dan WordPress’e Site Nasıl Aktarılır – 2022

Bu makalede, sitenizi değiştirirken içeriğinizi kaybetmemenizi sağlayacak altı adım göstereceğiz. Fakat öncelikle dikkat etmeniz gereken ana hususları ele alalım.

Devamını Gör

500 Internet Server Error Hatası Nasıl Çözülür

WordPress 500 dahili sunucu hatası, bir WordPress yayıncısı olarak karşılaşacağınız yaygın WordPress hatalarından biridir. Bu hata genellikle WordPress dosyalarınızda bozulan bir şeyden veya hosting sağlayıcınızın sunucusundaki bir sorundan kaynaklanır.

Devamını Gör