Son Makaleler

Mısır'da İş Kurmak - Mısır'da Nasıl İş Kurulur?

Gezegendeki en eski medeniyetlerden biridir Mısır. Uzun, yapısal, siyasi ve ekonomik reformlardan sonra Mısır yatırımcılar için oldukça çekicidir. Mısırlı, girişimin çöl kadar kurak olmadığını ve yatırım için kazançlı fırsatların olduğu bir coğrafya. Burada yatırımcılar yatırım yaparak zenginleştiler.

Devamını Gör

Çin'de İş Kurmak - Çin'de Nasıl İş Kurulur?

Çin, çok eski ve karmaşık bir tarihe sahiptir. Bu sosyo-kültürel ortamda büyüyen bir yerli, Çin’deki iş kültürü hakkında derin bilgiye sahiptir. Bununla birlikte, yerel bir ortağa sahip olmak işinizi kusursuz hale getirmeyecektir.

Devamını Gör

Suudi Arabistan'da İş Kurmak - Suudi Arabistan'da Nasıl İş Kurulur?

Bölgesel bir ekonomik güç olan Suudi Arabistan, G20’ye üye olan tek Arap ülkesidir. GSYH’nin neredeyse yarısını oluşturan petrol endüstrisine büyük ölçüde bağımlıdır. Aynı zamanda yabancı işçilere bağımlıdır. Özel sektör çalışanlarının yaklaşık %80’i Suudi Arabistanlı değildir.

Devamını Gör

Rusya'da İş Kurmak - Rusya'da Nasıl İş Kurulur?

Rusya’da iş yapmak isteyen yabancı bir kişi veya şirketseniz, işe başlamak için ne bilmeniz ve ne yapmanız gerekiyor? İşletmenizi nasıl yapılandıracağınız konusunda hangi seçenekleriniz var? Bu gibi soruları kendimize sormalı ve işe ona göre başlamalıyız. Rusya’da bir iş kurmanın temel unsurları nelerdir? Bunlar üzerinde durmaya çalışalım.

Devamını Gör

Belçika'da İş Kurmak - Belçika'da Nasıl İş Kurulur?

Belçika açık bir ekonomiye ve Avrupalı ​​komşularına benzeyen oldukça resmi bir iş kültürüne sahiptir. AB istatistiklerine göre, Belçika’da 620.000’den fazla aktif işletme var. Bunların çoğu, Belçika ekonomisine yaklaşık %62,4 değer üreten küçük veya orta ölçekli işletmelerdir (KOBİ).

Devamını Gör