Domain Broker Aracılık Hizmeti

Alan adı başına yalnızca 69,90$ + %10
İstediğiniz alan adı alınmış mı? Sorun değil, alan adı aracılarımız yardımcı olacaktır
Sorgula

Kayıtlı bir alan girin

Başkası tarafından alınmış olan bir alan adını bu sayfada sorgulayın ve alan adı aracılık hizmeti satın alın ve bir domain aracısına sahip olun.

Sorgula

Bütçenizi belirleyin

Size gönderilen e-posta yanıt olarak uzman domain aracılarımıza kayıt alan adını almak için bütçenizi söyleyin.

Sorgula

Bize bırakın, sizin için anlaşalım

Alan adının geçerli sahibi alan adını satmak istiyorsa, aracınız sizin adınıza alan adı sahibi ile görüşür ve sizin için mümkün olan en düşük fiyatı elde eder.

Ziyaretçi getirerek güçlü bir web projesine sahip olmak jenerik ve projenizi temsil eden bir alan adı ile daha kolaydır. Bazen hayal ettiğiniz bu alan adı başkası tarafından tescil edilmiş olabilir. Bu gibi durumlarda alan adı sahibine ulaşmak ve alan adını geri almak için pazarlık yapmak zor ve zahmetli bir süreçtir. Ama üzülmeyin! 20 yılı aşkın süredir ICANN Akredite olarak alan adı kayıt hizmeti sunan Atak Domain'in uzman alan adı aracıları, alan adına sahibine ulaşarak belirlediğiniz bütçenin de altına alan adını size yerinize almaya çalışacaktır. Alan adı whois bilgileri, web sitesi, sosyal ağlar ve farklı kaynakları tarayarak alan adı sahibine ulaşmaya çalışan uzman ekibimiz pazarlık ve alan adını geri alma konusunda tecrübelidir ve kimliğinizi gizli tutarak alan adını sizin yerinize almak için çalışır.

Sıkça Sorulan Sorular

Domain aracılık hizmeti: Başka birisi üzerine kayıtlı bir domaini sizin adınıza irtibat kurularak satın alma ve transfer işlemlerinin yapılmasına denir. Şirketiniz veya bireysel projeleriniz için satın almak istediğiniz kayıtlı domainlerin adınıza alınması konusunda size yardımcı olabiliriz. Domain Aracılık Hizmetini yürüten uzman kadromuz, mevcut domain sahibine ulaşacak, belirlediğiniz bütçe dâhilinde sizin adınıza görüşme başlatacaktır. Tüm domain atış süreci titizlikle yürütülmekte olup gizli tutulmaktadır. Domain brokerlarımız oldukça tecrübeli domain uzmanlarıdır ve sizin için en düşük fiyata istediğiniz domain adresini almaktadırlar.

Uzman Ekibimizden Yardım Alın

İhtiyacınız olan her anda yanınızdayız!