.ar domain nasıl alınır?

.ar domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .ar domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Arjantin domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.ar Domain Tescil Fiyatı: $5000

.ar Domain Yenileme Fiyatı: $5000

.ar Domain Transfer Fiyatı: $5000

Son 7 güne ait .ar domain istatistikleri
456

.ar Domain Arama

55

.ar Domain Kaydı

18

.ar Domain Transferi

1854

.ar Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .ar domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Arjantin İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .ar alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Arjantin’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Arjantin domain uzantısı olan .ar sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .ar domain sayesinde satışlarınız artacak, Arjantin pazarından pay almış olacaksınız.

Arjantin kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Arjantin üzerinde .ar alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .ar alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .ar domain adresinin Arjantin’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .ar alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.ar alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".ar Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .ar alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .ar domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .ar alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.ar domain tescili için belge gerekmiyor

.ar domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .ar domain tescil edemezler

Evet, .ar domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .ar domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Hakkında Arjantin
Arjantin Hakkında
Arjantin Cumhuriyeti, Güney Amerika Kıtası’nda yer alan bir ülkedir. Arjantin’in toplam yüzölçümü 2, 766, 890 km² Arjantin, Güney Amerika Kıtası’nda 2. dünya genelinde ise 8. en büyük topraklara sahiptir. Arjantin, çok uzun bir sahil şeridine sahiptir. Ülkenin iklimi genelde okyanus cephesindeki güney ucu nemlidir ve sıcaklıklar da hiçbir zaman yüksek değildir. Arjantin, Güney Amerika Kıtası’nın güney ucunda, And Dağları ile Atlas Okyanusu’nun arasındadır, komşuları; Bolivya, Paraguay, Brezilya, Uruguay ve Şili ile çevrilidir.
Arjantin’in Telefon Kodu
+54
Arjantin’in Para Birimi
Arjantin Pesosu
Arjantin’in önemli şehirleri
Şehirleri; Buenos Aires, Cordoba, Santa Fe, Santa Cruz, Ushuaia, El Calafate, Mendoza, Rosario’dır.
Arjantin’in ekonomisi
Arjantin, zengin doğal kaynaklara sahip bir ülkedir. Çeşitlendirilmiş sanayi ürünleri üretmekle ekonomiye ciddi katkı sağlamaktadır. Genelde tarım ve tarıma dayalı sanayi buna bağlı olarak Soya Küspesi, Mısır, Soya Yağı üretilmektedir. Tarım ekonomi ve istihdam içerisinde önemli ağırlığa sahiptir. Gıda, içecek, kimya-petrokimya, otomotiv ve metal sanayii ülkenin en büyük sanayi sektörleri durumundadır. Şu ürünlerde ithalat ürünleridir; Otomobil, Araç Parçaları , Telefonlar, Rafine Petrol ve Petrol Gazı’dır.
Arjantin’in ihracat yaptığı ülkeler
Brezilya, Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Vietnam ve Şili.
Arjantin’in ithalat yaptığı ülkeler
Brezilya, Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve Meksika bulunmaktadır.
Arjantin’de yaşayan milletler
İspanyollar, İtalyanlar, Amerika yerlisi ve Araplardır (Bazı Afrika kökenli halk).
Arjantin’de konuşulan diller
Arjantin’de 40’tan fazla dil konuşulmaktadır. Resmi dili İspanyolcadır. İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Arap kökenliler ise Doğu Akdeniz Arapçası konuşuyor. Ülkede, Kevuça, Yidiş, Guarani, Katalan ve Mapudungun gibi çok sayıda yerel dil de konuşulmaktadır.
.ar Domain Bilgileri
.ar Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.ar Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.ar Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.ar IDN Desteği Hayır
.ar Transfer Evet
.ar Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.ar domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.ar domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım