Globalsign SSL Sertifikası

Domain SSL, web siteniz için SSL korumasını etkinleştirmenin en hızlı ve en uygun yollarından biridir. Esnek bir doğrulama işlemi ile, alan adınızın sahipliğini ispatlamak için sayısız otomatik yöntem arasından seçim yapabilir ve GlobalSign sertifikanız yalnızca birkaç dakika içinde teslim edilebilir.

SSL Fiyatları

Globalsign SSL

Tür Belge Mobil Alt alan adı Onay
GlobalSign AlphaSSL	GlobalSign AlphaSSL DV Domain
4 .17 $ /Ay
GlobalSign AlphaSSL Wildcard	GlobalSign AlphaSSL Wildcard DV Domain
11 .67 $ /Ay
GlobalSign DomainSSL	GlobalSign DomainSSL DV Domain
12 .50 $ /Ay
GlobalSign OrganizationSSL GlobalSign OrganizationSSL OV Belge
21 .25 $ /Ay
GlobalSign DomainSSL Wildcard	GlobalSign DomainSSL Wildcard DV Domain
36 .25 $ /Ay
GlobalSign ExtendedSSL	GlobalSign ExtendedSSL OV Belge
42 .92 $ /Ay
GlobalSign OrganizationSSL Wildcard	GlobalSign OrganizationSSL Wildcard OV Belge
48 .33 $ /Ay
GlobalSign SSL Sertifikasının Avantajları ve Özellikleri
Bireysel projeler, kurumsal web siteleri ve e-ticaret siteleri için üst düzey güvenlik.
%100 Güçlü Şifreleme

GlobalSign SSL sertifikaları, çevrimiçi bilgilerinizi koruyan ve bunları her türlü tehditlerden kurtaran 256 bit modern algoritma sunar.

Sınırsız Yeniden Yayınlama (Reissue)

Özel anahtarınızı kaybetmeniz veya aynı sertifikayı başka bir sunucuda kullanmak istemeniz durumunda sertifikayı yeniden yayınlayabilirsiniz. Çoğu sertifika sağlayıcısı sınırsız yeniden yayınlama sunar.

%100 Tarayıcı Uyumluluğu

GlobalSign SSL sertifikaları tüm sunucu türleri, masaüstü ve mobil tarayıcılar ve işletim sistemleriyle en yüksek uyumluluğu taşır. Bu nedenle, müşterinizin web sitesine göz atarken karşılaşacağı herhangi bir uyarı işareti yoktur.

Garanti Teminatı

GlobalSign SSL sertifikaları, CA'nın sertifikayı yanlışlıkla vermesi durumunda 10.000$ garantiyle birlikte gelir.

Sertifika Yönetimi

GlobalSign SSL Wildcard sertifikası, sınırsız alt etki alanı güvenliğine izin verir, bu nedenle, tek bir sertifika tüm alt etki alanlarını güvence altına alır. Bireysel sertifika ile ilgilenmeye gerek yoktur.

Hızlı Düzenleme

Her iki GlobalSign SSL sertifikasının verilmesi 15 dakikaya kadar sürer. CA, yasal belgelerin derinlemesine doğrulanmasını gerektirmeyen, yalnızca etki alanının sahipliğini doğrular.

Globalsign SSL Hakkında Bilgiler

Globalsign SSL
Genel güven hizmetinde bir lider olarak GlobalSign, 1996 yılından beri güvenilir dijital sertifikalar yayınlamaktadır. Avrupa'nın ilk CA'sı ve dünyadaki ilk CA'lardan biri olarak, kök sertifika olarak tüm büyük web tarayıcıları ve cihazlar tarafından güvenilmektedir. GlobalSign SSL Sertifikaları şu anda Virgin Atlantic, Land Rover Jaguar, Walmart ve Ford dahil olmak üzere küresel web sitelerini güvence altına almaktadır. SSL Sertifikalarını seçerek, müşteriler şunlardan yararlanır: Basit ama sofistike bir ürün yelpazesi, kolay bir sipariş sistemi ve 7/24 erişilebilen müşteri hesabı, yerelleştirilmiş dil desteğinin yanı sıra üstün müşteri hizmeti, gerçek bir küresel şirketten güven, iyi tüketicilerin tanıdığı ve güvendiği köklü marka.

GlobalSign, Londra, Brüksel, Boston, Tokyo ve Şanghay'da çok dilli satış ve teknik destek ofisleri işletiyor. GlobalSign, ING Bank ve Vodafone dahil olmak üzere zengin bir yatırımcı geçmişine sahiptir. Şimdi bir GMO Internet Inc grup şirketinin bir parçası - prestijli Tokyo Borsası'nda (TSE: 9449) kote edilmiş, hissedarları arasında Yahoo! Japonya, Morgan Stanley ve Credit Suisse First Boston. Genel güven hizmetlerinde lider olarak GlobalSign Sertifikaları arasında SSL, Kod İmzalama, Adobe CDS Dijital Kimlikler, E-posta ve Kimlik Doğrulama ve Kurumsal Dijital Kimlik Çözümleri, dahili PKI ve Microsoft Sertifika Hizmeti kök imzalama bulunur. Güvenilir kök CA Sertifikalarımız tüm işletim sistemleri, tüm büyük web tarayıcıları, web sunucuları, e-posta istemcileri ve İnternet uygulamaları tarafından tanınır. Bunun yanı sıra tüm mobil cihazlar tarafından da desteklenir. En yüksek standartlara göre akredite WebTrust tarafından akredite edilmiş bir genel Sertifika Yetkilisi ve Online Trust Alliance, CAB Forum ve Anti-Phishing Çalışma Grubu üyesi olarak, temel çözümlerimiz binlerce kurumsal müşterimizin güvenli çevrimiçi işlemler ve veri gönderimi gerçekleştirmesine olanak tanır ve kimlikleri S / MIME e-posta şifrelemesi için Dijital Sertifikalara ve SSL VPN'ler gibi uzaktan iki faktörlü kimlik doğrulamaya bağlayabilme gibi hizmetleri bulunuyor.

Self servis araçları, SSL güvenliğinizi hızlı ve kolay bir şekilde yönetmenizi kolaylaştırır. GlobalSign ile kolaylık, seçim veya güvenilirlikten ödün vermeden ucuz SSL elde edersiniz. Ucuz olduğu güvensiz olduğu anlamına gelmez! GlobalSign ile güçlü 256-bit şifreleme, evrensel tarayıcı desteği (%99'dan fazla) ve anında düzenleme elde edersiniz. Ayrıca sertifikanızı sınırsız sayıda sunucuda kullanabilir ve ücretsiz olarak yeniden yayınlayabilirsiniz.
GlobalSign, web özellikli cep telefonları dahil olmak üzere mobil cihazlar için de destek sağlar, böylece mobil kullanıcılara da koruma ve kolaylık sunabilirsiniz. Bunun yanında GlobalSign True Site Mührü de alırsınız, böylece müşterileriniz, güvenilir bir güvenlik şirketinden SSL'nizi alacak kadar güvenliğini yeterince ciddiye aldığınızı bileceklerdir. Güvenlik uzmanlarıyla ortak olabilirsiniz. SSL'mizi kurmayı, yönetmeyi ve yenilemeyi kolaylaştırırken, mükemmel müşteri hizmetini de birinci öncelik haline getiriyoruz. Atak Domain destek uzmanları sizler için tüm işlemleri yapabilir.

PDF İmzalama
PDF İmzalama Sertifikalı Belge Hizmetleri (CDS), Adobe kök sertifika yetkilisi tarafından etkinleştirilen ve sürüm 7.0'dan itibaren SHA-256'yı destekleyen Adobe® Acrobat® ürün yelpazesine eklenen bir hizmettir. CDS, ücretsiz Adobe Reader yazılımını kullanarak yazarın orijinalliğinin otomatik olarak doğrulanmasına izin vermek için Adobe Kök Otoritesine zincirlenmiş endüstri standardı X.509 dijital sertifikaları kullanarak, belge yazarlarına Taşınabilir Belge Biçimi (PDF) dosyalarını dijital olarak imzalama yetkisi verir. Ek istemci yazılımı veya yapılandırması gerekmez. Birden fazla ülkede paydaşları olan herhangi bir kuruluş için önemli bir avantaj, PDF okuyucunun kendi içindeki yerleşik uluslararası dil desteğidir. 30'dan fazla dilde mevcut olan Adobe Reader, dünya çapında tutarlı bir dijital imza deneyimi sağlar. CDS, özellikle birden fazla ülkede bulunan büyük ve farklı alıcılara belge sağlayan herhangi bir kuruluşun belgenin güvence düzeyini artırmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Belgenin bütünlüğü ve orijinalliği, CDS imzasının PDF dökümanına eklenmesiyle dijital olarak korunur. Belge yazarları, alıcıların ek süreçler uygulamasına gerek kalmadan bu güvence düzeyini artırabilirler. Basitçe çalışır ve normalde tescilli bir güvenlik sistemini desteklemeyle ilişkili yatırımda büyük bir azalma yoluyla etkili bir yatırım getirisi sağlar.

Adobe CDS sertifikası için PDF İmzalama talebinde bulunan 'Başvuru Sahibinin' kapsamlı bir şekilde doğrulanmasının ardından GlobalSign, bir sertifikanın oluşturulmasına ve SafeNet® donanım kriptografik cihazında güvenli bir şekilde saklanmasına olanak tanıyan bir 'teslim alma' bağlantısı yayınlayacaktır. Yazarlar, güvenilir Adobe Köküne kadar "zincirlenmiş" sertifikaları kullanarak PDF'leri dijital olarak onaylayabilir. Alıcılar, belgenin orijinalliğini ve bütünlüğünü anında doğrulamak için Adobe ücretsiz okuyucuyu kullanarak belgeyi açmalıdır. Adobe’nin yorumlaması kolay "Mavi Şerit, Sarı Uyarı Üçgeni ve Kırmızı X" güven mesajı, acemi kullanıcıların bile belgenin yasal olup olmadığını belirlemek için anlaşılması kolay bir yöntemi sağlar.

Birçok kuruluş, bağlı taraflara harici olarak gönderilen belgelerin kimliğini doğrulamak için Adobe CDS için GlobalSign PDF İmzalama kullansa da, Adobe Acrobat ürününde yerleşik olarak bulunan imzalama işlevi, herhangi bir sayıdaki imza düzeyinde çeşitli dahili imza işlemleri için kullanılabilir.İlk imza, belgenin yazarının imzası olarak düşünülebilecek "Onaylayıcı" imzadır. Yazarın mutlaka bir kişi olması gerekmez. DepartmentSign, GlobalSign'da bulunan ve role dayalı bir kimliğin kullanılmasına izin veren bir üründür. Sonraki tüm imzalar "Onay" imzaları olarak sınıflandırılır. Nihai imzalanmış belgenin sunulduğu güvenen taraflar, tüm imzacıların tarih / saatini, nedenini ve kimliğini belirleyebilecektir. Form alanlarını ve içeriği kilitlemek için ek mantık kullanılabilir.

GlobalSign’ın Adobe CDS için PDF İmzalama Sertifikaları genellikle ya SafeNet iKey 4000 (SHA1 uyumlu) veya SafeNet iKey 5100 (SHA256 uyumlu) ile sağlanır. Akıllı kart teknolojisinin bir uzantısı olarak, her iki anahtar da, maliyetli okuyucu cihazlara ihtiyaç duymadan güçlü taşınabilir kullanıcı kimlik doğrulaması sağlamak için herhangi bir USB bağlantı noktasına takılır. Her iki jetona da yüklenen sertifikalar, Adobe CDS programının FIPS 140-2 Seviye 2 gereksinimlerine yasal uyumluluk sağlar. Yüksek hacimli imzalama gereksinimleri olan veya otomasyona ihtiyaç duyan kuruluşlar için GlobalSign, PCI, PCI (e) veya ağa bağlı bir HSM (Donanım Güvenlik Modülü) sağlayabilir. Ek olarak, GlobalSign’ın ePKI (Kurumsal PKI) çözümü, birden çok dijital kimlik gerektiren şirketler için mevcuttur. EPKI platformu, Dijital Kimlikleri yayınlamak ve yönetmek için 24 saat erişime sahip, teknik olmayan yöneticiler için basit, kullanımı kolay web tabanlı bir portaldır. Tüm Dijital Kimlikler, gerçek şeffaflık için uygun denetim izlerinin yerinde olmasını sağlayan önceden incelenmiş yasal kimliklerden (Sertifika Profilleri) verilir. Tam Dijital Kimlik yönetimi özelliklerine (düzenleme, yenileme, raporlama ve iptal) 7/24 erişilebilir - küresel olarak ve genellikle geçici kaynaklar veya ortaklıklarla faaliyet gösteren kuruluşlar için gereklidir.
GlobalSign Döküman İmzalama - PDF SSL Güvenliği
GlobalSign Döküman İmzalama - PDF SSL Güvenliği
Global Dijital Sertifika güvenlik uzmanı GlobalSign, dijital sertifika kullanıcılarının dijital imza teknolojisini kullanmanın işlevselliğini test etmelerine olanak tanıyan ücretsiz bir PDF İmzalama Aracının kullanıma sundu. PDF belgelerinin güvenliğini sağlamak için herkesin test etmesini sağladı. Araç, kuruluşlara ve bireylere, çok az ön yatırımla veya hiç yatırım yapmadan, PDF belgelerine dijital imza eklemenin avantajlarını deneyimleme yeteneği sağlamak için geliştirilmiştir. Dileyen herkes hiçbir ücret ödemeden deneyebilir.

GlobalSign, geleneksel kağıt tabanlı belge iş akışlarından daha güvenli ve düşük maliyetli elektronik iş akışlarına geçerek bir miktarda kuruluşun talep ettiğini gördü. Elektronik iş akışlarında dijital imzaların (imzayı doğrulanabilir bir kimliğe bağlamak için dijital sertifika kullanan bir tür elektronik imza) kullanılması ticari kuruluşlara, bireylere, eğitim kurumlarına ve hükümetlere birçok fayda sağlar. Belgelerin orijinalliğini ve bütünlüğünü gösteren artırılmış güvenlik en başta gelir. Kolay, hızlı ve akıcı süreçler gösterir. Daha yeşil bir ofis ortamı için kağıda daha az bağımlılık sağlar. Florida Dijital İmza ve SOX dahil olmak üzere düzenleyici yönergelere uygunlukları bulunuyor. Daha güvenli bir akış sağlıyor.

Tek Tip Elektronik İşlemler Yasası (Uniform Electronic Transactions Act - UETA) ve Küresel ve Ulusal Ticaret Yasasında (Global and National Commerce Act- ESIGN) elektronik imzalar dahil birçok yasalar, kuruluşlara geleneksel ıslak mürekkep imzalarını elektronik imzalarla değiştirmek için daha fazla teşvik sağlayan elektronik imzalar için yasal çerçeveler sağlar.

Dijital imza teknolojisini daha detaylı keşfetmek isteyenlerin bunu yapabilmeleri için artık halka açık ücretsiz bir PDF İmzalama aracının kullanıma sundu. GlobalSign'ın PDF İmzalama aracı, kullanıcılara PDF dosyaları gibi elektronik belgelere dijital imza eklemenin daha güvenli bir yapıda elektronik ticarete nasıl katkıda bulunabileceğini göstermenin kolay bir yöntemini sağlıyor.

GMO GlobalSign SSL Sertifikaları, EV SSL, Yönetilen SSL Hizmetleri, S / MIME e-posta güvenliği ve Kod İmzalama sunar. Güvenilir Kök çözümü, Microsoft Sertifika Hizmetleri ve dahili PKI için anında PKI güveni sağlamak için geniş çapta katıştırılmış GlobalSign Kök CA sertifikalarını kullanır ve güvenilmeyen Kök Sertifikaları kullanma maliyetlerini ortadan kaldırır. Sertifikalı Belge Hizmetleri (CDS) sağlamak için Adobe ile olan ortaklığı, güvenli dijital ortamında imzalanmış PDF belgeleri, onaylı transkriptler ve e-faturalar sağlayarak internette daha güvenli bir platform sağlıyor. Bu temel ile birlikte Dijital Sertifika çözümleri, binlerce kimliği doğrulanmış müşterisinin güvenli çevrimiçi işlemleri, veri aktarımı, oltalamaya karşı korumalı kod dağıtımı ve güvenli e-posta ve erişim kontrolü için çevrimiçi kimliklerin korunmasına olanak tanır.
GlobalSign SSL Sertifika Yönetimi - Ticari Çözüm
GlobalSign SSL Sertifika Yönetimi - Ticari Çözüm Şirketler, tüm sertifikalarını tek bir yerde, yaklaşan son kullanma tarihlerine ilişkin yeterince uyarı almalarını sağlayacak bir araçla yönetmenin bir yoluna ihtiyaç duyar. Zaman alan evrak işleri, sertifikaları merkezi olarak yönetseniz bile, sona erme yaklaşımları nedeniyle her sertifikayı yenilemek için dahili süreçlerle uğraşmak zaman alıcı olabilir. Her sertifika için bir satın alma siparişi oluşturmanız gerekiyorsa, bu çok külfetli bir sorun haline gelebilir. Ayrıca, Genişletilmiş Doğrulama (EV) SSL Sertifikaları için, her sertifika için doğrulama sürecinden geçmek çok fazla ekstra çalışmayı tetikleyebilir. Burada IT ekiplerinin SSL sertifikalarının satın alma, otomatik düzenleme, yenileme, kimlik doğrulama ve yönetimini kolaylaştıran bir sisteme ihtiyacı vardır.

GlobalSign Enterprise Güvenlik Merkezi ile GlobalSign SSL sertifikalarını satın almanın ve yönetmenin en yeni bir yolu bulunuyor. BT yöneticilerinin maliyetleri düşürmesine, SSL harcamalarını tahmin etmesine, yönetimi basitleştirmesine ve güvenlik risklerini azaltmasına yardımcı olur. Yaklaşımlardan SSL sertifika yönetimine dört şekilde farklılık gösterir:

Yıllık abonelik ödemeli abonelik modeli:
Sertifika başına ödeme yapmak yerine, korumak istediğiniz web sitelerinin sayısına bağlı olarak yıllık abonelik için ödeme yaparsınız. Yıl içinde bu sınırı aşma esnekliğine sahipsiniz. Örnek vermek gerekirse, sunucuları test etmek için ve abonelik katmanını her yıl gerçek ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Tasarruf etmenize yardımcı olur ve öngörülebilir fiyatlar ve tek bir yıllık satın alma süreci ile SSL bütçeniz üzerinde daha sıkı kontrol sağlar.

Çevrimiçi yönetim konsolu:
GlobalSign Kurumsal Güvenlik Merkezi, Genişletilmiş Doğrulama (EV), Wildcard ve UC / SANc sertifikaları dahil tüm GlobalSign SSL sertifikalarınızı yönetmek, satın almak, otomatik olarak yayınlamak, yenilemek ve raporlamak için web tabanlı bir konsol sağlar. Ayrıca, sertifika süresinin dolduğuna dair 90 güne kadar önceden uyarı verir. Sertifikaları farklı sistemlerdeki takip etmek yerine tek bir yerden online olarak kolayca yapabilirsiniz.

Kolaylaştırılmış yönetim:
GlobalSign Enterprise Güvenlik Merkezi, rutin görevleri kolaylaştırır. Kimlik doğrulamasını yalnızca bir kez yapmanız gerekir ve abonelik süresi boyunca sistem, yeni sertifikaları dakikalar içinde otomatik olarak vermenize izin verir. Benzer şekilde, bir abonelik modeline geçerek, her sertifika vermeniz veya yenilemeniz gerektiğinde evrak satın almaktan kurtulursunuz.

Esnek, uygun maliyetli fiyatlandırma:
Sertifika sayısına değil, web sitesi sayısına göre fiyatlandırma ile yeni iş modeli maliyetlerini düşürmeye yardımcı olur ve ödediğiniz ancak artık ihtiyaç duymadığınız sertifikalara takılıp kalmadan talep veya altyapı değişikliklerine yanıt vermeyi kolaylaştırır.
Neden GlobalSign SSL?

GlobalSign'ın SSL Sertifikaları, web sitenizin korunduğundan ve günümüzün modern sitelerinin taleplerini karşıladığından emin olmak için en güçlü şifreleme ve katma değerli özellikleri ve dahili sunucu ihtiyaçlarını karşılamak için uygun maliyetli seçenekler sunar. Sitenize gelen müşteriler ve ziyaretçiler, göz atma oturumlarının güvenli olduğunu ve ödeme ayrıntılarının ve kişisel bilgilerin güvenli ve şifreli tutulduğunu bileceklerdir. SSL / TLS Güvence Düzeyleri ve Yapılandırma Seçenekleri Tüm SSL Sertifikaları, oturum güvenliği sağlar ve web sitesi aracılığıyla gönderilen tüm bilgileri şifreler, ancak sertifikaya ne kadar kimlik bilgisinin dahil edildiği ve tarayıcılarda nasıl görüntülendikleri açısından farklılık gösterirler.

Genişletilmiş Doğrulama (EV) - Şirket verilerinin çoğunu içerir ve en katı güvenliktir. Araştırma gereksinimlerine sahiptir. İşletmenizin doğrulanmış kimliğini öne ve ortasına getirerek - şirketinizin adını yeşil bir adres çubuğunda açıkça gösterir.

Kuruluş Onaylı (OV) - Şirketle ilgili bilgilerin dahil olduğu anlamına gelen işletme kimlik doğrulamasını da içerir, ancak, EV'den farklı olarak, tarayıcıda belirgin bir şekilde görüntülenmez.

Etki Alanı Doğrulamalı (DV) - En temel SSL türü; yalnızca web sitesi sahibinin etki alanı üzerinde yönetim denetimi gösterdiğini kanıtlayabilirsiniz.

IntranetSSL - Dahili sunucu adlarını ve dahili ağlar için uzun geçerlilik sürelerini destekler. Yalnızca Managed PKI platformu aracılığıyla kullanılabilir. GlobalSign, tek bir sertifikada birden çok üst düzey etki alanını veya alt etki alanını güvence altına almanızı sağlar.

Çoklu etki alanı (SAN) - Bir sertifikaya en fazla 100 alt etki alanı, üst düzey etki alanı veya genel IP adresi ekleyebilirsiniz. Etki alanı türü, güvence düzeyine bağlıdır.

Wildcard SSL - Sınırsız alt etki alanı güvencesi sağlar. Fakat EV doğrulama için izin verilmez. GlobalSign SSL Wildcard sertifikası, tek bir sertifika ile sınırsız sayıda alt alanı güvence altına almak için esnek ve uygun maliyetli bir çözümdür.

GlobalSign SSL tam otomatik kimlik doğrulama sürecine sahiptir, bu, birkaç dakika içinde sertifikanızı alacağınız anlamına gelir. GlobalSign SSL sertifikaları, bir dakika içinde 256 bit şifreleme gücüyle domainlerin güvenliğini sağlama becerisine sahip, alan adı doğrulanmış bir SSL sertifikasıdır. Genel olarak nedenleri şöyle sıralayabiliriz.

 • En güvenilir Sertifika Yetkilisi (CA)
 • Domain onaylı (DV) SSL Sertifikaları
 • Dakikalar içinde SSL sertifikaları kurulabilir
 • Güveni ve işlemleri artırın
 • Kullanıcı ve tarayıcı dostudur
 • Dakikalar içinde indirin ve yükleyin
 • SSL / TLS kurulum araçlarına erişin
 • Çok yıllı seçeneği seçerek kaydedin
 • Web ve e-posta yoluyla ücretsiz teknik destek
 • 30 gün para iade garantisi
 • Evrak gerektirmemektedir
 • Birden fazla subdomain güvenliğini sağlayın
 • Kolay kayıt ve kurulum
 • Dakikalar içinde verilir
 • 256 bit'e kadar şifreleme gücü
 • GlobalSign SSL Site Mührü ücretsiz verir
 • %99 tarayıcı desteği
 • Ücretsiz yeniden düzenleme desteği

GlobalSign, RSA 2048+ veya ECC 256, 384 bit anahtarlar desteklenir. Tüm tarayıcılar ve cihazlarla evrensel uyumluluğu bulunur. Tek SSL ile hem www.abc.com’u hem de subdomain olmayan hali olan abc.com'u korursunuz. AutoCSR seçeneği mevcuttur. Güvenli site mührü verir. İstediğiniz kadar sunucuya yükleyebilirsiniz. Sınırsız sertifika yeniden düzenleme ve değiştirme işlemi sunar. Çok yıllık tasarruflar ve yenileme tasarrufları sunar. Yazılı garanti programı bulunur. Sertifikaları yönetmek için GlobalSign Sertifika Merkezi hesabı vererek daha kolay portal imkanı verir. GlobalSign’ın Sertifika Envanter Aracı ve SSL Sunucu Testine ücretsiz erişim sağlar. Dünya genelindeki yerel ofislerle küresel destek verir.

GlobalSign SSL Wildcard SSL Nasıl Alınır?
GlobalSign SSL Wildcard sertifikasıyla tüm subdomain adreslerinizi koruyabilirsiniz. Sistemimiz üzerinden sipariş vererek, sadece yıldız işaretiyle ana alan adınızı yazmanız yeterli olacaktır.

Normal olan SSL sertifikası, bir domain için şifreleme sağlar. Tek alanlı SSL sertifikaları, EV dahil üç doğrulama seviyesinde de mevcuttur.

GlobalSign SSL Wildcard sertifikaları paylaşılan özel anahtara sahiptir. Tüm alt alan adlarınızda aynı özel anahtarı paylaşmak tek dezavantajı denilebilir. Sitenizin tamamı tek bir sunucu üzerindeyse çok önemli değil. Ancak alt alanlarınız farklı sunuculardaysa, özel anahtarınızı taşımanız ve paylaşmanız gerekir. GlobalSign SSL güvenlik sertifikasıyla herkese açık birden fazla subdomain adresini koruyorsanız, güvenliği ihlal edilmiş bir sertifika anahtarı, yalnızca bir alt alan adınız yerine korunan tüm subdomain adreslerinizin güvenliğini etkileyecektir.
GlobalSign SSL Güvenlik Mühürü
GlobalSign SSL Güvenlik Mühürü
GlobalSign mührü ve Green EV çubuğu ile büyümeyi sağlamak için kritik öneme sahip. Analizler GlobalSign site mührüne çok fazla tıklama gösteriyor, bu yüzden insanlar kesinlikle güvenliğe dikkat ediyor. Benzer ürünler satan birçok şüpheli arka kapı sitesi bulunuyor, bu nedenle mühür ve yeşil çubuk, müşterilerimizin güvenilebilecek güvenli bir sitede olduklarını bilmelerine yardımcı oluyor.

Büyük firmalar için GlobalSign EV SSL, önemli bir farklılaştırıcı olmuştur. Birçok kurumsal firma güçlü ve uygun fiyatlı güvenlik konusunda sağlam bir üne sahip bir isim olan GlobalSign'a geçmeye karar verdi. Bunun ötesinde, en iyi fiyatı sunan harika bir geçmişe sahip yüksek kaliteli bir SSL iş ortağı arıyorsanız, GlobalSign'ta güvenebilirsiniz. Müşteriler GlobalSign Gerçek Site Mührü'nü belirgin bir şekilde görüntüler. Kurumsal firmalar ayrıca, ödeme sürecini yüksek güvenlikli web tarayıcılarında adres çubuğunu yeşile çeviren Genişletilmiş Doğrulama SSL sertifikaları ile güvence altına almayı seçer. GlobalSign EV SSL sertifikaları ile müşteriler, herhangi bir yere tıklamak zorunda kalmadan bilgilerinin korunduğunu görebilir. Sadece yeşil çubuğa bakıyorlar ve biliyorlar. Daha fazla bilgi isterlerse site mührünü tıklayıp güvenliğin güncel olduğunu görebilirler.

Globalsign SSL Sertifikası Soru - Cevap

GlobalSign SSL, hızlı ve güvenli SSL sertifikaları sunan bir SSL sağlayıcısıdır. GlobalSign, GlobalSign SSL'ye sahipti ancak şu anda DigiCert grubunun bir parçası. CA, GlobalSign SSL ve GlobalSign SSL Wildcard sertifikası dahil olmak üzere güvenilir SSL sertifikaları sağlar. Müşteriler, herhangi bir KOBİ ve büyük kuruluş için ideal olan marka sertifikalarına sahip olur. GlobalSign SSL sertifika yetkilisi (CA), kimlik doğrulama, veri bütünlüğü ve şifreleme üzerinde çalışır. Bu sebeple GlobalSign SSL, potansiyel müşterilere, güvenli web sitesi üzerinden işlem gerçekleştirirken verilerinin bozulmadan devam etmesini sağlar.

SSL sertifikaları, sitenize yüklediğiniz ve bilgisayar korsanlarının verileri yakalayıp çözememesi için girişleri, şifreleri, kredi kartı numaralarını ve diğer bilgileri şifreleyen kod parçalarıdır. Bir siteye bir SSL sertifikası yüklendikten sonra, güvenilir olarak bir etki alanı ve sunucu oluşturmak için kapsamlı bir güvenlik kontrol sistemi kullanır. Web tarayıcıları ile sunucular arasında hassas bilgilerin gönderilmesi gereken girişleri, kayıt formlarını, kredi kartı işlemlerini ve diğer durumları şifrelemek için bir SSL sertifikası, kişiye özel olan özel bir "anahtar" (özellikle uzun bir karmaşık kod dizisi) kullanır. Web sitesini barındıran sunucu ve web tarayıcılarına gönderilen bir genel anahtardır bu. Özel anahtarın kilidi yalnızca genel anahtarla "kilidi açılabilir" ve bunun tersi de verilerin güvenli kalmasını sağlamaya yardımcı olur.

GlobalSign, alan kayıt bilgilerini kontrol edecek ve bir web sitesi sahibinin kimliğini ve konumunu doğrulamak için işletme kayıt belgelerini isteyecektir. SSL artık standart bir internet güvenlik teknolojisi olarak kabul edilmektedir, ancak bu, tüm SSL sertifikalarının ve sağlayıcılarının aynı olduğu anlamına gelmez. Tıpkı tasarım araçlarınızı ve web barındırıcınızı seçerken olduğu gibi, bir CA ve SSL sertifikası seçmeden önce düşünmeniz gereken birkaç önemli faktör vardır. GlobalSign web üzerindeki en önemli SSL sağlayıcılarından birisidir.

Uzman Ekibimizden Yardım Alın

İhtiyacınız olan her anda yanınızdayız!