.in domain nasıl alınır?

.in domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .in domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Hindistan domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.in Domain Tescil Fiyatı: $13,99

.in Domain Yenileme Fiyatı: $24,99

.in Domain Transfer Fiyatı: $25

Son 7 güne ait .in domain istatistikleri
390

.in Domain Arama

49

.in Domain Kaydı

16

.in Domain Transferi

1636

.in Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .in domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Hindistan İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .in alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Hindistan’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Hindistan domain uzantısı olan .in sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .in domain sayesinde satışlarınız artacak, Hindistan pazarından pay almış olacaksınız.

Hindistan kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Hindistan üzerinde .in alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .in alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .in domain adresinin Hindistan’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .in alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.in alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".in Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .in alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .in domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .in alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.in domain tescili için belge gerekmiyor

.in domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Evet, bireyler .in domain tescil edebilir

Evet, .in domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .in domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Hindistan hakkında
Hindistan ya da resmî adıyla Hindistan Cumhuriyeti, Güney Asya’da bulunan bir ülkedir. Dünyanın en büyük yedinci coğrafi alanı ve en büyük ikinci nüfusuna sahip olan ülkedir. Ulusal marşları ‘Jana Gana Mana’ dır. Hindistan; 1.200.000 nüfusu ile dünyanın en büyük ikinci nüfusuna sahiptir. Dünya nüfusunun % 15’ine sahiptir. Hindistan’ının bağımsızlık lideri Mohanda Karamchand Gandhi’nin mücadelesi unutulmayıp onun doğum günü olan 02 Ekim ülkede ulusal bayram kabul edilmektedir. Asya’da bulunan Hindistan Cumhuriyeti yüzölçümü bakımından dünyada yedinci sıradadır. Hindistan nüfus bakımından ikinci sırada yer almaktadır. Komşuları; Kuzeyinde Keşmir ve Çin, kuzeydoğusunda Nepal ve Bhutan, doğusunda Bangladeş ve Birmanya, güneydoğusunda Seylan, güneyinde Hint Okyanusu, kuzeybatısında Pakistan bulunmaktadır. Hindistan yarımadası üçgene benzeyen yapısıyla ülkenin en büyük kısmını kaplamaktadır. Hindistan’ın kapladığı alan 3.287.590 km2 olup, kuzey-güney uzunluğu 3200 km, batı-doğu uzunluğu ise 2400 kilometredir. Hindistan Fiziki yapı bakımından üç ayrı bölüme ayrılmaktadır bunlar; Dekkan Platosu, Ganj Ovası ve Himalayalar Bölgesi’dir. En önemli nehirleri Ganj, Brahmaputra, Narbada, Godavari, Krişna ve İndus’un bir kısmıdır. Bütünüyle Ekvator’un kuzeyinde kalan Hindistan, sıcak bölge içerisindedir. Ovalık bölgeler yıl boyunca nemli ve çok sıcak olur. Hindistan ikliminin en önemli özelliği şudur; musonlar, alize rüzgârları, sıcaklık ve düzensiz yağışlardır. Hindistan’da yazlar yağışlı, kışlar ise kurak geçer. Hindistan; enteresan özelliklere sahip bir ülkedir. Dünyada bulunan bütün dinlerine tabi olanların hepsi Hindistan’da görülür. Bir diğer özelliği de; Hinduizm, Budizm, Jainizm, Sihizm gibi dinler ise bu ülkede doğmuştur. Hindistan deyince aklımıza yazılım gelmeli. Pentium Bilgisayarını imal eden Pentium’un babası Vinod Dham ve Hotmail’in kurucularından Sabeer Bhatia Hintli teknoloji uzmanlarındandır. Uzun süre İngiliz sömürgesi olmasından dolayı birçok insan İngilizce bilen iyi eğitimli nüfusunun avantajını kullanan Hindistan, bilgi teknolojileri, ticari dış kaynaklar ve yazılım işçileri ihracatında dünyanın önde gelen ülkelerindendir. Buna rağmen maalesef kişi başına düşen milli gelir ortalamanın oldukça altındadır. Hindistan Cumhuriyeti’nin yüzölçümü; 3.287.000 km²’dir. Başkenti; Yeni Delhi’dir.

Hindistan’ın Telefon Kodu: +91
Hindistan’ın Para Birimi: Hindistan Rupisi, Hindistan rupisi simgesi.
Hindistan’ın Önemli Şehirleri
Bangalore, Chennai, Haydarabad, Ahmedabad, Kolkata (Kalküta), Surat, Pune, Jaipur…
Hindistan’ın Ekonomisi
Hindistan’ın para birimi; rupisidir. Hindistan ekonomisi, dünyanın yedinci büyük ve satın alma gücü paritesi bakımından üçüncü büyük ekonomisidir. Hindistan ekonomisi 2014 yılının son çeyreğinde Çin'i geçerek dünyanın en hızlı büyüyen büyük ekonomisi haline gelmiştir. Hindistan ekonomisinde tarımın önemli bir payı vardır. Buğday, arpa, keten, tütün, portakal, mısır, patates ve elma yetiştirilmektedir. Ayrıca her cins baharat, pamuk, kahve ve haşhaş üretilir. Hindistan hayvancılık bakımından oldukça zengindir. Ülke topraklarının % 22’si ormanlıktır. Ormanlardan kerestenin yanında ağaç zamkı, reçine, ilaç hammaddesi de elde edilmektedir. Bunun yanında pamuklu ve jütlü dokumacılık ve maden çıkarılmaktadır. Makina endüstrisi alanında; vagon, lokomotif, gemi tezgâhları ve otomobil fabrikaları vardır. Özellikle ihraç ettiği ürünler şunlardır; Petrokimyasallar, tarım ürünleri, deri, mücevher, makine, ilaçlar, tekstil, kimyasallar, ulaşım ekipmanları, cevher ve diğer emtialar. Hindistan’ın ithal ettiği ürünler şunlardır; ham petrol, altın ve değerli taşlar, elektronik ürünler, makine ve ulaşım ekipmanları, kimyasallar, plastik, kömür ve cevher, demir ve çelik, bitkisel yağlar ve diğer emtialar.
Hindistan’ın İhracat Yaptığı Ülkeler
Avrupa Birliği Ülkeleri, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin Halk Cumhuriyeti, Hong Kong.
Hindistan’ın İthalat Yaptığı Ülkeler
Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin Halk Cumhuriyeti, Suudi Arabistan, İsviçre.
Hindistan’da Yaşayan Milletler
Halk, beş ayrı etnik gruptan meydana gelmiştir. Bunlar; Dravitler, Aryalar, Hindular, Tibet-Çin ve Moğollar ve Müslümanlardır.
Hindistan’da Konuşulan Diller
Resmi dilleri; Hintçe, Bengalce, Tamilce, Teluguca, İngilizce, Pencapça, Kannada dili, Guceratça, Urduca, Sanskritçe. Ülkede 850 çeşit dil vardır. Yazışmalarda İngilizce kullanılmaktadır. Hindistan anayasasında kabul edilen resmi dillerle yazışma yapılabilmektedir. Bu dillerin bazıları şunlardır; Hindu, Urdu, Pecabi, Marathi, Bengali, Gucerat, Oriya, Assamese, Keşmir dili, Sindhi, Sanskritçe, Telugu Tamil, Kannada, Malayam dilleri. Bu dilleri kullanan insanlar arasında anlaşmak için ya Hindu dili veya İngilizce kullanılmaktadır.
.in Domain Bilgileri
.in Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.in Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.in Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.in IDN Desteği Hayır
.in Transfer Evet
.in Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.in domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.in domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım