.cn domain nasıl alınır?

.cn domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .cn domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Çin domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.cn Domain Tescil Fiyatı: $49

.cn Domain Yenileme Fiyatı: $49

.cn Domain Transfer Fiyatı: $49

Son 7 güne ait .cn domain istatistikleri
487

.cn Domain Arama

58

.cn Domain Kaydı

19

.cn Domain Transferi

1956

.cn Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .cn domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Çin İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .cn alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Çin’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Çin domain uzantısı olan .cn sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .cn domain sayesinde satışlarınız artacak, Çin pazarından pay almış olacaksınız.

Çin kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Çin üzerinde .cn alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .cn alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .cn domain adresinin Çin’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .cn alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.cn alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".cn Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .cn alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .cn domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .cn alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.cn domain tescili için belge gerekmiyor

.cn domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Evet, bireyler .cn domain tescil edebilir

Evet, .cn domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .cn domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Çin Hakkında
Çin Halk Cumhuriyeti, Doğu Asya’da üniter egemen devlet. Çin Komünist Partisi tarafından tek parti rejimiyle yönetilmektedir. Komşuları; Doğusunda Güney Kore, kuzeydoğusunda ve kuzeybatısında Rusya, kuzeyde Moğolistan, güneybatıda Afganistan ve Pakistan, güneyde Hindistan, Nepal, Butan, Birmanya Laos ve Kuzey Vietnam, doğusunda ise Büyük Okyanus ile çevrilidir. Yüzölçümü itibariyle dünyanın üçüncü, nüfus itibariyle en büyük Güney Doğu Asya ülkesidir. Yüzölçümü; 9.597.000 km²’dir. Başkenti; Pekin’dir.

Çin’in Telefon Kodu: +86
Çin Para Birimi: Çin Yuanı
Çin’in Şehirleri
Pekin, Şangay, Çongçing, Tientsin, Shenzhen, Guanco, Dongguan, Vuhan, Hangzhou.
Çin’in Ekonomisi
Ekonomisi esas itibariyle tarıma dayalı olan ülkede, arazi, tarım araçları, fabrika, işletmeler tamamen devlete aittir. Yetişen önemli tarım ürünlerinden pirinç, mısır, arpa, darı, soya fasulyesi, susam, fıstık, ceviz, şekerkamışı, tütün başta gelmektedir. Her çeşit meyvenin yetiştirildiği ülkede pamuk, kenevir, kayda değer tarım ürünleridir. Orman ürünleri oldukça fazla olup, bu hususta dünyanın önde gelen ülkelerindendir. Kerestenin iç ihtiyacı karşılayamamasından dolayı köylerde kereste yerine bambu ağaçları kullanılır. Kuzey ve kuzeybatıdaki step bölgelerde daha yaygındır. Küçük ve büyükbaş hayvanlardan, at, deve, eşek en çok yetiştirilen hayvanlardandır. Doğu Türkistan, Şing-Hay ve İç Moğolistan’daki halkın geçim kaynağı hayvancılıktır. Denizlerde 1500’den fazla balık çeşidi vardır. Balık, ülke halkının en önemli protein kaynağıdır. Ürettiği petrol, ülke ihtiyacını karşıladığı gibi ihraç da edilir. Yapılan yatırımlar, nükleer bomba, suni peyk, bilgisayar, askeri araç ve gereç imali yönünde yapılmaktadır. Bu yöndeki sanayi yatırımlarında büyük ölçüde dış yardım kullanılmaktadır. El sanatları dünyaca meşhur olan bir ülkedir. Bilhassa ipekçilik, porselencilik, oymacılık ve benzeri el sanatları son derece ileridedir. Çin’de kara ve demiryolu ulaşımı önemlidir. Küçük üretim birimlerine bağlanan yerel hatlarla birlikte demiryollarının uzunluğu 64.960 km’yi bulmaktadır. Akarsuların büyük bir kısmında ulaşım yapılabilmektedir. En işlek akarsuları Yongtzo, X’i Huai ve Huang ırmaklarıdır. Uzun bir deniz kıyısı olan Çin’in 20 kadar açık deniz limanı vardır. Engebeli bir araziye sahip olan Çin’de en uygun ulaşım hava yoludur.
Çin’in İhracat Yaptığı Ürünler
Pamuk, çay, ipek, porselen ihraç ettiği ürünlerin başında gelir. Bilgisayarlar, Yayın Ekipmanları, Telefonlar, Entegre Devreler ve Ofis Ofis Makina Parçaları bulunmaktadır.
Çin’in İthalat Yaptığı Ürünler
İthal ettiği malların başında ise makina ve sanayi mamulleri ile buğday ve diğer gıda maddeleri yer alır. Ham Petrol, Entegre Devreler, Altın, Demir cevheri ve Otomobildir.
Çin’in İhracat Yaptığı Ülkeler
Amerika Birleşik Devletleri, Hong Kong, Japonya, Almanya ve Güney Kore bulunmaktadır.
Çin’de İthalat Yaptığı Ülkeler
Amerika Birleşik Devletleri, Güney Kore, Japonya ve Almanya bulunmaktadır.
Çin’de Yaşayan Milletler
Çinliler, Türkler, Şuanglar, Hueiler, Tibetliler ve Moğollardır, Tibetliler, Huei’ler, Moğollar yaşamaktadırlar.
Çin’de Konuşulan Diller
Resmi dili; Çince. Türkçe, Moğolca ve bütün topluluklar kendi dillerini konuşmaktadırlar.
.cn Domain Bilgileri
.cn Adres Uzunluğu 2 - 63 karakter
.cn Tescil Süresi 1 - 5 yıl
.cn Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.cn IDN Desteği Evet
.cn Transfer Evet
.cn Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.cn domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.cn domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım