.ge domain nasıl alınır?

.ge domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .ge domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Gürcistan domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.ge Domain Tescil Fiyatı: $57,99

.ge Domain Yenileme Fiyatı: $79,99

.ge Domain Transfer Fiyatı: $57,99

Son 7 güne ait .ge domain istatistikleri
300

.ge Domain Arama

40

.ge Domain Kaydı

13

.ge Domain Transferi

1333

.ge Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .ge domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Gürcistan İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .ge alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Gürcistan’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Gürcistan domain uzantısı olan .ge sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .ge domain sayesinde satışlarınız artacak, Gürcistan pazarından pay almış olacaksınız.

Gürcistan kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Gürcistan üzerinde .ge alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .ge alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .ge domain adresinin Gürcistan’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .ge alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.ge alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".ge Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .ge alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .ge domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .ge alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.ge domain tescili için belge gerekmiyor

.ge domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .ge domain tescil edemezler

Evet, .ge domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .ge domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Gürcistan Hakkında
Gürcistan Cumhuriyeti, Karadeniz’in doğu kıyısında, Güney Kafkasya’da yer alan bir ülkedir. Eski Sovyet cumhuriyetlerinden biri olan Gürcistan’ın komşuları şunlardır; kuzeyinde Rusya, doğusunda Azerbaycan, güneyinde Ermenistan ve güneybatısında Türkiye yer alır. Ülkenin batı sınırını Karadeniz belirler. Ülkenin Yüzölçümü: 69.700 km2’dir. Başkenti; Tiflis’tir.

Gürcistan Telefon Kodu: +995
Gürcistan Para Birimi: Gürcistan Larisi.
Gürcistan’ın Şehirleri
Akhalkalaki, Akhaltsikhe, Akhmeta, Ambrolauri, Batumi, Bolnisi, Borjomi, Chiatura, Dusheti, Gagra, Gori, Gudauta, Java, Jvari, Kutaisi, Zugdidi, Şinvali.
Gürcistan’ın Ekonomisi
Gürcistan ekonomisi tarım ve sanayiye dayanmaktadır. Ekime elverişli alanlar azdır ve işlemesi zordur. Buna rağmen fazla iş gücü istemesine rağmen, yüksek gelirli çay ve turunçgiller ekonomiye önemli katkıda bulunur. Diğer ürünler şekerpancarı ve tütündür. Gelişmiş bir sanayiye sahip olan Gürcistan’da başlıca makina yapım sanayi kuruluşları, ağır motorlu taşıt, elektrikli lokomotif, iş araçları, hassas ölçü aletleri, torna tezgâhı fabrikalarıdır. Metal işleme sanayii oldukça ileridir. Kimya sanayii gübre, sentetik elyaf ve ilaç üretimine, gıda sanayisi ise çay, konserve, tütün işlemeciliğine dayalıdır. Gürcistan dış ticaretini genellikle, eski Sovyetler Birliğini meydana getiren cumhuriyetlerle yapmaktadır. Ülke ihracatının % 95 ve ithalatının % 75’ten fazlasını eski Sovyet Cumhuriyetleriyle yapmaktadır. İhracatın yaklaşık yarısını çay, narenciye, tütün gibi tarım ürünleri oluşturmaktadır. Buna karşılık buğday, şeker ve ağır sanayi ürünleri ithal eder. Gürcistan ile Türkiye arasında bulunan Sarp sınır kapısının ticari nakliyat ve turizm açısından önemlidir. Ulaşım son derece gelişmiştir. Yük taşımacılığı genelde demiryoluyla yapılır. Batum ve Poti limanları Trans Kafkasya’nın hepsine hizmet verir. Rusya’nın birçok şehrine düzenli uçak seferleri vardır.
Gürcistan’ın İhracat Yaptığı Ürünler
İhracatın yaklaşık yarısını çay, narenciye, tütün gibi tarım ürünleridir. Bakır Cevheri, Diğer Kuruyemiş, Demirli, Altın ve Otomobil.
Gürcistan’ın İthalat Yaptığı Ürünler
Buğday, şeker ve ağır sanayi ürünleri ithal eder. Rafine Petrol, Otomobil, Petrol Gazı, Paketlenmiş ilaçlar ve Bakır Cevheri.
Gürcistan’ın İhracat Yaptığı Ülkeler
Rusya, Türkiye, Çin, Azerbaycan ve Bulgaristan.
Gürcistan’ın İthalat Yaptığı Ülkeler
Türkiye, Rusya, Çin, Azerbaycan ve Ukrayna.
Gürcistan’ın Yaşayan Milletler
Nüfusun %69’unu Gürcüler, % 9’unu Ermeniler, % 7’sini Ruslar, % 5’ini Azeriler, % 3’ünü Osetler, % 7’sini diğer milletler meydana getirir.
Gürcistan’ın Konuşulan Diller
Resmi dilleri; Gürcüce, Abhazca. Ayrıca; Ermenice, Rusça, Azerice ve diğer azınlık topluluk dilleri.
.ge Domain Bilgileri
.ge Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.ge Tescil Süresi 1 - 5 yıl
.ge Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.ge IDN Desteği Hayır
.ge Transfer Evet
.ge Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.ge domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.ge domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım