.la domain nasıl alınır?

.la domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .la domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Laos domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.la Domain Tescil Fiyatı: $39,99

.la Domain Yenileme Fiyatı: $44

.la Domain Transfer Fiyatı: $39,99

Son 7 güne ait .la domain istatistikleri
415

.la Domain Arama

51

.la Domain Kaydı

17

.la Domain Transferi

1719

.la Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .la domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Laos İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .la alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Laos’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Laos domain uzantısı olan .la sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .la domain sayesinde satışlarınız artacak, Laos pazarından pay almış olacaksınız.

Laos kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Laos'de .la alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .la alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .la domain adresinin Laos’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .la alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.la alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".la Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .la alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .la domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .la alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.la domain tescili için belge gerekmiyor

.la domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Evet, bireyler .la domain tescil edebilir

Evet, .la domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .la domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Laos Hakkında
Laos resmî adı ile Laos Demokratik Halk Cumhuriyeti, denize kıyısı olmayan bir Güneydoğu Asya ülkesidir. Luang Prabang, Savannakhet ve Pakse diğer büyük şehirleridir. Laos, tek partili sosyalist bir cumhuriyet olarak yönetilir. Laos’un komşuları şunlardır; Çin, Kamboçya, Birmanya, Tayland ve Vietnam. Yüzölçümü; 236.800 km2’dir. Başkenti; Vientiane’dir.

Laos’un Telefon Kodu: +856
Laos’un Para Birimi: Laos Kipi
Laos’un Şehirleri
Vientiane’dir, Luang Prabang, Savannakhet ve Pakse…
Laos’un Ekonomisi
Laos halkının % 90’ı tarımla uğraşan, tarımı yiyecek maddelerine ve özellikle pirince dayanan bir ülkedir. Tarıma elverişli olan arazinin büyük bölümü pirinç tarlaları ile kaplıdır. Yaklaşık 50.000 tonun üzerinde pirinç üretilir. Üretilen pirinç üreticiler tarafından tüketildiğinden dolayı, şehirli halk için pirinç ithal edilmektedir. Pirinçten başka mısır, pamuk, kahve, tütün, kenevir, çeşitli baharat ve haşhaş üretimi yapılmaktadır. Yağ ihtiyacı köylerde hindistancevizinden sağlanmaktadır.

Laos’ta hayvancılık, gelişme imkânına sahip bir sektördür. Güneyde sistemli olarak büyükbaş hayvan yetiştirilir. Kümes hayvanları ve evcil fil de yetiştirilir. Dağlarda vahşi hayvan avcılığı yapılır. Mekang Nehri kıyısında oturanların bir kısmı balıkçılık yapmaktadır.

Laos, bağımsızlığını ilan ettiğinden bu yana ticareti açık vermekte olan bir ülkedir. Dış ticaret münasebetleri çok sınırlıdır. Sadece komşu ülkelerle, Japonya ve ABD ile ticaret yapar. Kalay, pamuk, deri, kereste, kakule, aselbent sakızı, ağaç lakı ve gri kahve ihraç eder. İhracatının yarısını kalay teşkil eder. Dışarıdan tekstil ürünleri, gıda maddeleri, tütün, petrol ve makina satın alır. Gelirlerinin % 60’ını dış yardımlar meydana getirir. Kaçakçılık, özellikle haşhaş kaçakçılığından 12 milyon dolara yakın bir gelir sağlamaktadır.

Laos sanayi yönünden geri kalmış bir ülkedir. Ülkede sadece el sanatları mevcut olup, bunlar da ilkel metodlarla yapılmaktadır. Bununla birlikte, az da olsa sigara, kibrit ve sandal imalatı yapılmaktadır. Dış yardımlarla 1971’de kurulan Nam-Ngum hidroelektrik santrali ve barajı ülkenin elektrik ihtiyacı için yetersizdir.
Laos’un İhracat Yaptığı Ürünler
Elektrik, Bakır Cevheri, Rafine Bakır, Aksesuarlar Yayın ve Altındır.
Laos’un İthalat Yaptığı Ürünler
Rafine Petrol, Otomobil, Teslim Kamyonlar, Küçük Demir Konteynerler ve Altındır.
Laos’un İhracat Yaptığı Ülkeler
Tayland, Çin, Vietnam, Hindistan ve Japonya’dır.
Laos’un İthalat Yaptığı Ülkeler
Tayland, Çin, Vietnam, Güney Kore ve Japonya’dır.
Laos’ta Yaşayan Milletler
Laos halkının yarısını meydana getiren Lao asıllılar, komşu Tayland halkına, dil ve orijin bakımından benzerlik gösterirler. Daha gelişmiş ve modern olan Mekong Nehri ovasındaki halk, kuzeyde olup, nüfusun % 15’ini meydana getiren Tal asıllı halktan hem yaşayış hem de şekil bakımından farklılık gösterir. Nüfusun % 10 kadarı, Çin’in güney kesiminde yaşayan Meo ve Man halklarıyla aynı köke sahiptir. Bunlar, Lao ve Tai halkına pek benzemezler. Ülkenin geri kalan halkı, çeşitli topluluklardan meydana gelmiştir ve bir Kamboç şivesi olan, Mont-khmer şivesini konuşurlar. Laos’taki diğer halk bunlara Kha (köle) demektedir.
Laos’ta Konuşulan Diller
Resmi dili; Laoca
.la Domain Bilgileri
.la Adres Uzunluğu 1 - 63 karakter
.la Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.la Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.la IDN Desteği Evet
.la Transfer Evet
.la Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.la domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.la domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım