.fm domain nasıl alınır?

.fm domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .fm domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Mikronezya domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.fm Domain Tescil Fiyatı: $96

.fm Domain Yenileme Fiyatı: $96

.fm Domain Transfer Fiyatı: $96

Son 7 güne ait .fm domain istatistikleri
311

.fm Domain Arama

41

.fm Domain Kaydı

13

.fm Domain Transferi

1372

.fm Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .fm domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Mikronezya İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .fm alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Mikronezya’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Mikronezya domain uzantısı olan .fm sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .fm domain sayesinde satışlarınız artacak, Mikronezya pazarından pay almış olacaksınız.

Mikronezya kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Mikronezya üzerinde .fm alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .fm alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .fm domain adresinin Mikronezya’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .fm alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.fm alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".fm Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .fm alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .fm domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .fm alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.fm domain tescili için belge gerekmiyor

.fm domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .fm domain tescil edemezler

Evet, .fm domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .fm domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Mikronezya Hakkında
Mikronezya ya da resmi adı ile Mikronezya Federal Devletleri, Okyanusya içerisinde Büyük Okyanus’un batı kesiminde yer alan ve toplam 607 adadan oluşan ülke. Dört ada ülkesi, Okyanusya kıtasındaki dört bölgeden biri olan Mikronezya’da yer alıyor. 3 Kasım 1986’da bağımsızlığını ilan eden Mikronezya Federal Devletleri, dört federe eyalet ile 607 adadan oluşan bölgenin en büyük ülkesi konumunda. İngilizcenin de dâhil olduğu yedi resmi dili bulunan ülkenin 108 bin nüfusu bulunuyor. Mikronezya bir adadır ve deniz yoluyla Guam, Marshall Adaları, Palau ve Papua Yeni Gine komşudur. Yüzölçümü; 702 km²’dir. Ülkenin başkenti; Palikir’dir.

Mikronezya’nın Telefon Kodu: +691
Mikronezya’nın Para Birimi: ABD Doları
Mikronezya’nın Şehirleri
Weno, Palikir…
Mikronezya’nın Ekonomisi
Mikronezya Federal Devletleri'nde halk, geçimini çiftçilik ve balıkçılıkla sağlar. Turizm açısından son derece potansiyeli yüksek bir ülke olmasına rağmen birçok ülkeye olan uzak konumu sebebiyle bu avantajını değerlendirememektedir. Gelir kaynağının çok büyük bir kısmını ABD destekli yardımlar oluşturur. Coğrafi uzaklık yalnızca turizme değil ayrıca ekonomi ve altyapı gelişimine de olumsuz yansır.
Mikronezya’nın İhracat Yaptığı Ürünler
Sigara fileto Dondurulmuş Balık, Balık Fileto, Yumuşakçalar, Balıkçılık Gemiler ve File.
Mikronezya’nın İthalat Yaptığı Ürünler
Rafine Petrol, Balıkçılık Gemiler, File, Yolcu ve Yük Gemileri ve Makine Bireysel İşlevleri olması.
Mikronezya’nın İhracat Yaptığı Ülkeler
Tayland, Endonezya, Çin, Japonya ve Güney Kore.
Mikronezya’nın İthalat Yaptığı Ülkeler
Güney Kore, Amerika Birleşik Devletleri Diğer Asya, Çin ve Japonya.
Mikronezya’da Yaşayan Milletler
Mikronezyalı..
Mikronezya’da Konuşulan Diller
Resmi dili; İngilizcedir.
.fm Domain Bilgileri
.fm Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.fm Tescil Süresi 1 - 5 yıl
.fm Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.fm IDN Desteği Evet
.fm Transfer Evet
.fm Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.fm domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.fm domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım