.pw domain nasıl alınır?

.pw domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .pw domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Palau domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.pw Domain Tescil Fiyatı: $17,8

.pw Domain Yenileme Fiyatı: $17,8

.pw Domain Transfer Fiyatı: $17,8

Son 7 güne ait .pw domain istatistikleri
264

.pw Domain Arama

36

.pw Domain Kaydı

12

.pw Domain Transferi

1215

.pw Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .pw domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Palau İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .pw alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Palau’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Palau domain uzantısı olan .pw sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .pw domain sayesinde satışlarınız artacak, Palau pazarından pay almış olacaksınız.

Palau kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Palau'de .pw alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .pw alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .pw domain adresinin Palau’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .pw alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.pw alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".pw Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .pw alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .pw domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .pw alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.pw domain tescili için belge gerekmiyor

.pw domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Evet, bireyler .pw domain tescil edebilir

Evet, .pw domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .pw domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Palau Hakkında:
Palau Cumhuriyeti, bir Okyanusya ülkesidir. Papua Yeni Gine'nin kuzeyindedir. 1994 yılında ABD himayesinden çıkmıştır. Yerli halk dilinde adı ‘Belau'dur. Büyük Okyanus'un güneyindedir. Yüzölçümü; 458,4 km²’dir. Başkenti;  Ngerulmud’dur.

Palau’nun Telefon Kodu: +680
Palau’nun Para Birimi: ABD Doları
Palau’nun Şehirleri
Ngerulmud, Koror…
Palau’nun Ekonomisi
Palau, satın alma gücü paritesine göre 14.100 Dolarlık kişi başına düşen milli geliriyle refah seviyesi en yüksek olan Pasifik ada ülkelerinden biridir. 

Palau’nun ekonomisi büyük ölçüde turizm, buna bağlı hizmet sektörü ve dış yardımlara dayanmaktadır. Gelirlerin yaklaşık %80’i hizmet sektöründen elde edilmektedir. Özellikle Japonya, Tayvan ve Kore gibi bölge ülkelerinden gelen turistlerden elde edilen gelirler ülkenin ana geçim kaynağını oluşturmaktadır.  

İnşaat sektörü de Palau’daki en önemli iktisadi faaliyetleri arasındadır.  

Tarım ve hayvancılık faaliyetleri küçük ölçekli ve daha ziyade geçinme amaçlı olarak yapılmaktadır. Geçmiş yıllara göre azalma gösterse de, balıkçılık sektörü de ülke için potansiyel bir gelir kaynağıdır.  

Diğer taraftan, özellikle ABD’nin Serbest Birlik Sözleşmesi çerçevesinde sağlamakta olduğu yardımlar başta olmak üzere, dış yardımlar da ülke ekonomisi için önemlidir. 
Palau’nun İhracat Yaptığı Ürünler
Palau’nun temel ihracat kalemleri, kabuklu deniz ürünleri, ton balığı, kurutulmuş Hindistan cevizi ve tekstil ürünleridir.
Palau’nun İthalat Yaptığı Ürünler
Temel ithal malları ise, makine ve teçhizat, petrol ürünleri, metaller ve gıda ürünleridir. 
Palau’nun İhracat Yaptığı Ülkeler
ABD, Japonya ve Tayvan Palau’nun ana ihracat pazarlarıdır.
Palau’nun İthalat Yaptığı Ülkeler
Palau’nun ithalatının büyük bölümü ABD (Guam), Japonya, Singapur, Tayvan ve Güney Kore’den gerçekleşmektedir.
Palau’da Yaşayan Milletler
Palau'ya bağlı adaların Okyanusya'nın batı eşiğinde bulunması, çeşitli etnik toplulukların önemli ölçüde birbirine karışmasına yol açmıştır. Palau'nun yerli halkının % 70'ini Mikronezyalılar, Polinezyalılar ve Melanezyalı halklarının birbirlerine karışmasından oluşan Palau halkından oluşur.
Palau’da Konuşulan Diller
Resmi dilleri; Palau dili, İngilizce ve Japonca olmak üzere üç adet resmi dili vardır.
.pw Domain Bilgileri
.pw Adres Uzunluğu 1 - 63 karakter
.pw Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.pw Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.pw IDN Desteği Evet
.pw Transfer Evet
.pw Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.pw domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.pw domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım