.sb domain nasıl alınır?

.sb domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .sb domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Solomon Adaları domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.sb Domain Tescil Fiyatı: $8499

.sb Domain Yenileme Fiyatı: $8499

.sb Domain Transfer Fiyatı: $8499

Son 7 güne ait .sb domain istatistikleri
200

.sb Domain Arama

30

.sb Domain Kaydı

10

.sb Domain Transferi

1002

.sb Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .sb domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Solomon Adaları İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .sb alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Solomon Adaları’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Solomon Adaları domain uzantısı olan .sb sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .sb domain sayesinde satışlarınız artacak, Solomon Adaları pazarından pay almış olacaksınız.

Solomon Adaları kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Solomon Adaları üzerinde .sb alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .sb alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .sb domain adresinin Solomon Adaları’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .sb alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.sb alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".sb Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .sb alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .sb domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .sb alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.sb domain tescili için belge gerekmiyor

.sb domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .sb domain tescil edemezler

Evet, .sb domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .sb domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Solomon Adaları Hakkında
Solomon Adaları, Büyük Okyanus’un güneyinde, Papua Yeni Gine’nin doğusundaki adalar devletidir. 990'dan fazla adadan oluşur. Bunların toplam yüzölçümü 28.450 km²’dir. Ülke, İngiliz Milletler Topluluğu üyesidir. Solomon Adaları’nın binlerce yıl iskân edilmiş olduğu düşünülmektedir. Solomon Adaları bir adadır ve deniz yoluyla Avustralya, Yeni Kaledonya, Papua Yeni Gine ve Vanuatu komşudur. Başkenti; Honiara’dır.

Solomon Adaları’nın Telefon Kodu: +677
Solomon Adaları’nın Para Birimi: Solomon Adaları Doları
Solomon Adaları’nın Şehirleri
Honiara, Tulagi, Taro Adası, Buala, Kirakira, Auki, Tigoa, Lata, Gizo.
Solomon Adaları’nın Ekonomisi
Solomon Adalarının ekonomisi esas olarak tarıma dayanır. Kokonat geniş ölçüde üretilen bir tarım ürünüdür. Kurutulmuş Hindistan cevizi, ülke üretimine büyük fayda sağlar. Ürünler ise; kakao, kauçuk, kereste, pirinç, muz, tatlı patates, yerfıstığı ve kulkastır. Hayvancılık alanında daha çok sığır yetiştirilir. Ülkenin başlıca ihraç ürünleri; hindistancevizi, kereste ve denizden çıkarılan kabuklulardır. Ticaretini daha çok Avustralya, İngiltere ve Japonya ile yapmaktadır. Ülkenin başlıca limanları Honiara ve Kieta’dır. Düzenli bir deniz ulaşım sistemine sâhiptir. 2100 km’lik bir karayoluna sâhiptir. Bunun ancak % 8’i asfalttır. Ayrıca, Avustralya, Yeni Gine, Yeni Hebridlere ve Fiji Adalarına yapılan hava ulaştırma sistemi gelişmiş durumdadır.
Solomon Adaları’nın İhracat Yaptığı Ürünler
Kaba Ağaç, İşlenmiş Balık, İşlenmiş Balık, Ahşap kazıklar ve Sigara fileto Dondurulmuş Balık.
Solomon Adaları’nın İthalat Yaptığı Ürünler
Rafine Petrol, Pirinç, Otomobil, Teslim Kamyonlar ve Yassı Demir Kaplı.
Solomon Adaları’nın İhracat Yaptığı Ülkeler
Çin, Hindistan, İtalya, Filipinler ve Malezya.
Solomon Adaları’nın İthalat Yaptığı Ülkeler
Avustralya, Çin, Singapur, Malezya ve Japonya.
Solomon Adaları’nda Yaşayan Milletler
Etnik olarak Malezyalı çeşitli gruplardan ve Polinezyalılardan meydana gelmiştir.
Solomon Adaları’nda Konuşulan Diller
Resmi dili; İngilizce. Halk arasında konuşulan 67 adet yerel dil bulunmaktadır.
.sb Domain Bilgileri
.sb Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.sb Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.sb Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.sb IDN Desteği Hayır
.sb Transfer Evet
.sb Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.sb domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.sb domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım