.fr Uzantılı Domain Hangi Ülkenin
17.02.2018 05:36 7085 Görüntülendi

.fr Uzantılı Domain Hangi Ülkenin

Her ülkenin icann tarafından tahsis edilmiş olan kendine özgü uzantıları vardır. Fransa  domain uzantısı .fr dir. .fr uzantılı domain Fransa  ülkesinin alan adı uzantısıdır. Fransa  domain uzantılı web siteler .fr alan adı uzantısını kullanmaktadırlar. Örnek domain www.atakteknoloji.fr , www.atakdomain.fr dir.

.fr Fransa Domain Sorgulama

Fransa  .fr domain sorgulamak ve .fr domain satınalmak için Fransa  AtakTeknoloji.frm dan kolayca sorgulama ve tescil işlemi yapabilirsiniz.

.fr Fransa Alan Adı Satınalma

Fransa  .fr alan adı satınalmak için Fransa  Atak Teknoloji  üzerinden .fr alan adı sorgulayıp hızlı bir şekilde satınalma gerçekleştirebilirsiniz.

.fr Fransa Alan Adı Ücretsiz Destek

Fransa  .fr alan adı konusunda uzman teknik destek ekibimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

.fr Fransa Domain – Alan Adı Yatırımcılığı

Fransa  domain tescili yapmak öncelikli olarak Fransa  piyasasını hedefleyen firmalar, markalar açısından çok önemli. Aynı zamanda .fr uzantılı domainler .frm .net piyasasına sıkışan domain yatırımcıları için Fransa  farklı alternatif anlamını taşıyor.

Fransa .fr Domain Piyasası - Alan Adı Yatırımcılığı ve Fransa  Domain

.fr Fransa  domain piyasası internet ve bilgi teknolojilerinin ticarette baskın rol oynaması ile iyice hareketlenmiştir. Fransa  domain piyasası konusunda Atak Teknoloji domain uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fransa .fr Premium 4 Harf Domainler

4 harfli .frm .net .org .frfo gibi domainler artık kalmadı. Domain pazarı ülke domainlerine doğru kaymakta. Fransa  .fr uzantılı domainler sizin için Fransa  iyi birer seçenek olabilir.

Fransa .fr Domainler Google da Nasıl Aranmaktadır?

Fransa  alan adı uzantıları Google arama motorunda genelde İngilizce olarak şu şekilde aranmaktadır; .fr whois , .fr whois lookup, .fr whois search, .fr whois server, whois .fr domain . Türkiye de ise internet kullanıcıları Fransa  domain tescili yapmak istediklerinde sıradaki arama kelimeleri ile .fr alan adı aramaktalar; .fr domain sorgulama, Fransa  domain sorgulama, Fransa  domain tescili, .fr domain satınal

Fransa Domain Uzantısı

Fransa domain uzantısı .fr dur. Bu alan adı uzantısı Fransa kısaltmasından oluşmaktadır. .fr Fransa internet kodu olarak ta tanımlanmaktadır. Fransa site uzantısı örnekleri olarak www.atakteknoloji.fr , www.atakdomain.fr  , www.google.fr dir. AtakTeknoloji.com üzerinden Fransa  alan adı uzantılarını kolayca sorgulayıp tescil edebilirsiniz, .fr satın alabilirsiniz.