.cw domain nasıl alınır?

.cw domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .cw domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Curacao domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.cw Domain Tescil Fiyatı: $378

.cw Domain Yenileme Fiyatı: $378

.cw Domain Transfer Fiyatı: $

Son 7 güne ait .cw domain istatistikleri
286

.cw Domain Arama

38

.cw Domain Kaydı

12

.cw Domain Transferi

1288

.cw Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .cw domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Curacao İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .cw alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Curacao’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Curacao domain uzantısı olan .cw sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .cw domain sayesinde satışlarınız artacak, Curacao pazarından pay almış olacaksınız.

Curacao kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Curacao üzerinde .cw alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .cw alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .cw domain adresinin Curacao’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .cw alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.cw alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".cw Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .cw alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .cw domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .cw alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

 

Bu uzantıya kaydolmak için alan sahibinin Curacao'dan bir şirket veya gerçek kişi olması gerekir.

-En az alan tescil süresi 2 yıldır.

-Curacao alanları takvim yılına göre kayıtlıdır; Bu nedenle, son kullanma / yenileme tarihi her yıl, kayıt tarihinden bağımsız olarak her yıl 31 Aralık'ta olacaktır.


.cw domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .cw domain tescil edemezler

Evet, .cw domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .cw domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Curaçao Hakkında
Curaçao, Karayip Denizi’nin güneyinde ve Venezuela'nın kuzeyinde yer alan bir ada. Hollanda Krallığı’nı meydana getiren dört ülkeden biridir. Başkenti Willemstad şehridir. Yüz ölçümü 444 km² olan adanın nüfusu 150.000’den fazladır. 10 Ekim 2010’dan önce Hollanda Antilleri’nin bir parçasıydı. Curaçao bir adadır ve deniz yoluyla Dominik Cumhuriyeti ve Venezuela ile komşudur.

Curaçao’nun Telefon Kodu: +599
Curaçao’nun Para Birimi: Hollanda Antilleri Guldeni
Curaçao’nun Şehirleri
Willemstad, Sint Michiel Liber, Berber, Dorp Soto, Sabana Westpunt, Dorp Sint Willebrordus, Lagún.
Curaçao’nun Ekonomisi
Curacao’nun bugünkü ekonomisi petrol, turizm ve offshore finanslarının nakliyesine dayanıyor. Curacao son yıllarda daha modern hale geldi ve adanın altyapısını genişletti. Ülkenin petrol rafineri şirketi hala büyük bir iştir ve Curacao’nun ihracatının yaklaşık yüzde 90'ını temsil etmektedir. Ülkenin sanayisi; Altın, Rafine Petrol, Ham Petrol, Sigara fileto Dondurulmuş Balık ve Diamonds üretim ve işlenmesidir. Gibi ürünlerin üretilmesi, balıkçılık ve turizm en önemli gelirleridir.
Curaçao’nun İhracat Yaptığı Ürünler
Altın, Rafine Petrol, Ham Petrol, Sigara fileto Dondurulmuş Balık ve Diamonds.
Curaçao’nun İthalat Yaptığı Ürünler
Rafine Petrol, Otomobil, Paketlenmiş ilaçlar, Sert Likör ve Diamonds.
Curaçao’nun İhracat Yaptığı Ülkeler
İsviçre, Hindistan, Singapur, Belize ve El Salvador.
Curaçao’nun İthalat Yaptığı Ülkeler
Hollanda, Brezilya, Çin, Panama ve Hindistan.
Curaçao’da Yaşayan Milletler
Ada halkının çoğunluğu Afrika kökenli. Arap (Lübnan), Çin, Hint, Avrupa, Kolombiya, Venezuela kökenli kişiler de var.
Curaçao’da Konuşulan Diller
Resmi dilleri; Felemenkçe, İngilizce, Papiamento
.cw Domain Bilgileri
.cw Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.cw Tescil Süresi 2 - 10 yıl
.cw Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.cw IDN Desteği Hayır
.cw Transfer Evet
.cw Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.cw domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.cw domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım