.ec domain nasıl alınır?

.ec domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .ec domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Ekvador domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.ec Domain Tescil Fiyatı: $125

.ec Domain Yenileme Fiyatı: $125

.ec Domain Transfer Fiyatı: $125

Son 7 güne ait .ec domain istatistikleri
374

.ec Domain Arama

47

.ec Domain Kaydı

15

.ec Domain Transferi

1582

.ec Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .ec domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Ekvador İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .ec alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Ekvador’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Ekvador domain uzantısı olan .ec sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .ec domain sayesinde satışlarınız artacak, Ekvador pazarından pay almış olacaksınız.

Ekvador kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Ekvador üzerinde .ec alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .ec alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .ec domain adresinin Ekvador’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .ec alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.ec alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".ec Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .ec alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .ec domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .ec alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.ec domain tescili için belge gerekmiyor

.ec domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Evet, bireyler .ec domain tescil edebilir

Evet, .ec domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .ec domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Ekvator Hakkında
Ekvator, kuzey ve güney yarımküreleri birbirinden ayıran hayalî dairesel hattır. Kuzey ve Güney kutup noktalarına eşit uzaklıkta olan noktaların birleştirilmesiyle elde edilen çizgidir. Komşuları şunlardır; kuzeyinde Kolombiya, doğu ve güneyinde Peru, batısında ise Büyük Okyanus yer almaktadır. Ekvator’un yüzölçümü: 270.667 km2’dir ve başkenti; Quito’dur.

Ekvator’un Telefon Kodu: +593
Ekvator’un Para Birimi: ABD Doları
Ekvator’un Şehirleri
Ambato, Babahoyo, Baí±os, Cuenca, Esmeraldas, Guaranda, Guayaquil, Ibarra, Latacunga, Macas, Manta, Milagro, Nemompade, Nueva Loja, Portoviejo, Quito, Riobamba, Rose Zarate, Tulcán.
Ekvator’un Ekonomisi
Başlıca geçim kaynağı tarımdır. Kıyıdaki nehir kenarlarında tropikal bitkiler yetişirken, yüksek nehir yataklarında, iç bölgelerdeki dağ yamaçlarında ise meyve ve sebzecilik yapılmaktadır. Ülkenin % 74,1’i ormanlık, % 4,5’u tarıma elverişli olup, geri kalan kısmı ise tarıma elverişsizdir. Ana üretim maddesi kakaodur, muz, kahve ve pirinç yetiştirilir Dünyada muz üretimi yapan ülkelerin başında Ekvator gelmektedir. Pirinç, şeker, tütün, mısır, patates ve diğer sebzelerle, portakal, limon, ananas gibi meyveler üretilir. Tarımın dörtte birini teşkil eden Tagua fındığından başka, ormanlardan elde edilen maddeler arasında kapak lifi, kırmızı Hint meşesi (tanik asit elde edilir) ve pek az da kauçuk yer alır. Ülkede hayvancılık çok önemlidir. Santa Elena Yarımadası’nda çıkan petrol, ülkenin ihtiyacını karşıladığı gibi, önemli bir bölümünü de ihraç etmektedir. Endüstri malları olarak tekstil, ilaç, kimyevi maddeler, süs eşyaları, hazır giyim, bisküvi, kauçuk mamulleri, selülozik maddeler ve çimento sıralanabilir. Bunların yanında şeker, ayakkabıcılık, mobilya sanayii, konservecilik, yemeklik yağlar, zımpara tozu, domuz yağı sayılabilir. Alkol, tütün, tuz ve kibrit devlet tekelindedir. Ekvator petrol ihraç eden ülkelerin meydana getirdiği OPEC’in tam üyeleri arasına girmiştir.
Ekvator’un İhracat Yaptığı Ürünler
Ham Petrol, Muz, Kabuklular, İşlenmiş Balık ve Kesme çiçekler bulunmaktadır.
Ekvator’un İthalat Yaptığı Ürünler
Rafine Petrol, Katran Yağı, Paketlenmiş ilaçlar, Otomobil ve Buğday vardır.
Ekvator’un İhracat Yaptığı Ülkeler
Amerika Birleşik Devletleri, Vietnam, Peru, Şili ve Rusya bulunmaktadır.
Ekvator’un İthalat Yaptığı Ülkeler
Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Kolombiya, Brezilya ve Peru bulunmaktadır.
Ekvator’da Yaşayan Milletler
Nüfusu, Amerindolar (yerli halk) ile melezler meydana getirir. Azınlık olarak zenciler de bulunur.
Ekvator’da Konuşulan Diller
Resmi dili; İspanyolcadır.
.ec Domain Bilgileri
.ec Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.ec Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.ec Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.ec IDN Desteği Hayır
.ec Transfer Evet
.ec Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.ec domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.ec domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım