.nowruz domain nasıl alınır?

.nowruz domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .nowruz domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain İran domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.nowruz Domain Tescil Fiyatı: $19,99

.nowruz Domain Yenileme Fiyatı: $19,99

.nowruz Domain Transfer Fiyatı: $19,99

Son 7 güne ait .nowruz domain istatistikleri
475

.nowruz Domain Arama

57

.nowruz Domain Kaydı

19

.nowruz Domain Transferi

1918

.nowruz Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .nowruz domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
İran İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .nowruz alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster İran’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, İran domain uzantısı olan .nowruz sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .nowruz domain sayesinde satışlarınız artacak, İran pazarından pay almış olacaksınız.

İran kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve İran üzerinde .nowruz alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .nowruz alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .nowruz domain adresinin İran’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .nowruz alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.nowruz alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".nowruz Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .nowruz alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .nowruz domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .nowruz alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.nowruz domain tescili için belge gerekmiyor

.nowruz domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .nowruz domain tescil edemezler

Evet, .nowruz domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .nowruz domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

.nowruz Domain Bilgileri
.nowruz Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.nowruz Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.nowruz Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.nowruz IDN Desteği Hayır
.nowruz Transfer Evet
.nowruz Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.nowruz domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.nowruz domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım