.cm domain nasıl alınır?

.cm domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .cm domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Kamerun domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.cm Domain Tescil Fiyatı: $79,99

.cm Domain Yenileme Fiyatı: $99,99

.cm Domain Transfer Fiyatı: $79,99

Son 7 güne ait .cm domain istatistikleri
403

.cm Domain Arama

50

.cm Domain Kaydı

16

.cm Domain Transferi

1678

.cm Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .cm domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Kamerun İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .cm alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Kamerun’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Kamerun domain uzantısı olan .cm sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .cm domain sayesinde satışlarınız artacak, Kamerun pazarından pay almış olacaksınız.

Kamerun kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Kamerun'de .cm alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .cm alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .cm domain adresinin Kamerun’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .cm alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.cm alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".cm Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .cm alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .cm domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .cm alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.cm domain tescili için belge gerekmiyor

.cm domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Evet, bireyler .cm domain tescil edebilir

Evet, .cm domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .cm domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Kamerun Hakkında
Kamerun Cumhuriyeti, Afrika kıtasının orta batı bölümünde yer alan bir ülkedir. Ülkenin sınır komşularını Nijerya, Çad, Orta Afrika Cumhuriyeti, Kongo Cumhuriyeti, Gabon, Ekvator Ginesi ve 402 km’lik sahil şeridi ile Atlas Okyanusu oluşturmaktadır. Yüzölçümü ise; 465.458 km2’dir. Ülkenin başkenti Yaoundé’dir

Kamerun’un Telefon Kodu: +237
Kamerun’un Para Birimleri: CFA frangı, Orta Afrika CFA Frangı
Kamerun’un Şehirleri
Yaounde ve Douala önemli şehirlerinden ikisidir.
Kamerun’un Ekonomisi
Kamerun’un Ekonomisi tarıma dayanır. Ülkenin en önemli ürünleri arasında kakao başta gelir. Bunun yanında kahve, pamuk, muz, pirinç, kauçuk da dışarıya satılacak kadar yetiştirilir. Ayrıca susam, çay, baharat, şeker kamışı, mısır ve patates de yetiştirilir. Ülkenin orta kısımlarında sığır sürüleri bulunmaktadır. 
Kamerun’un topraklarının üçte birinin ormanlarla kaplı olmasından, bol miktarda kereste elde edilir. Yıllık ortalama 12 milyon metreküp kereste üretimi yapılır. 
Kamerun’da Atlantik Okyanusu ve iç sularda yapılan balıkçılık ile ortalama senede 70 bin ton balık avlanır. 
Kamerun’un sanayisi son yıllarda gelişmiştir. Çıkarılan boksitin işlendiği bir alüminyum fabrikası vardır. Bunun yanında çimento, şeker, sabun, ayakkabı, besin maddeleri ve sigara fabrikaları vardır. Son yıllarda bulunan petrol ekonominin hızlanmasına sebep olmuştur. 
Kamerun’un dış ticareti genel olarak iyidir. İthalat, ihracattan fazla olduğu halde, son yıllarda artan petrol gelirleri bu farkı kapatmıştır. 

Kamerun’un İhracat Yaptığı Ürünler
Ham Petrol, kahve, Kakao Fasulye, Keresteleri Wood, Altın ve Muz bulunmaktadır.
Kamerun’un İthalat Yaptığı Ürünler
Ham Petrol, Pirinç, Telefonlar, Paketlenmiş ilaçlar ve Buğdaydır.
Kamerun’un İhracat Yaptığı Ülkeler
Hollanda, İtalya, Hindistan, Çin ve Birleşik Arap Emirlikleri.
Kamerun’un İthalat Yaptığı Ülkeler
Çin, Fransa, Nijerya, Belçika, Lüksemburg ve Tayland.
Kamerun’da Yaşayan Milletler
Halkın büyük kısmını Bantular meydana getirir. Kamerun’da 24 değişik dili konuşan 200 civarında kabile vardır.
Kamerun’da Yaşayan Milletler
Resmi dilleri; Fransızca, İngilizce ve yerli diller.


.cm Domain Bilgileri
.cm Adres Uzunluğu 1 - 63 karakter
.cm Tescil Süresi 1 - 5 yıl
.cm Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.cm IDN Desteği Hayır
.cm Transfer Evet
.cm Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.cm domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.cm domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım