.co domain nasıl alınır?

.co domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .co domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Kolombiya domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.co Domain Tescil Fiyatı: $22,99

.co Domain Yenileme Fiyatı: $34

.co Domain Transfer Fiyatı: $22,99

Son 7 güne ait .co domain istatistikleri
475

.co Domain Arama

57

.co Domain Kaydı

19

.co Domain Transferi

1917

.co Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .co domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Kolombiya İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .co alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Kolombiya’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Kolombiya domain uzantısı olan .co sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .co domain sayesinde satışlarınız artacak, Kolombiya pazarından pay almış olacaksınız.

Kolombiya kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Kolombiya üzerinde .co alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .co alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .co domain adresinin Kolombiya’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .co alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.co alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".co Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .co alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .co domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .co alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.co domain tescili için belge gerekmiyor

.co domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Evet, bireyler .co domain tescil edebilir

Evet, .co domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .co domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Kolombiya Hakkında
Kolombiya Cumhuriyeti, Güney Amerika'da yer alan bağımsız, üniter ve anayasal bir cumhuriyettir. 32 alt departmandan oluşmaktadır. Kolombiya’nın komşuları; deniz yoluyla toprak ve Kostarika, Cayman Adaları, Dominik Cumhuriyeti, Honduras, Haiti, Jamaika ve Nikaragua tarafından Panama, Brezilya, Ekvador, Peru ve Venezuela komşudur. Yüzölçümü ise; 1.141.748 km2’dir. Başkenti, ülkenin orta bölümünde yer alan Bogotá şehridir.

Kolombiya’nın Telefon Kodu: +57
Kolombiya’nın Para Birimi: Kolombiya Pesosu.
Kolombiya’nın Şehirleri
Armenia, San Andres Island, Santa Marta, Manizales, Medellin, Pereira, Providencia Island…
Kolombiya’nın Ekonomisi
Kolombiya’da tarım, genellikle kahve üretimine dayanır. Kahve üretiminde dünyada birinci sırayı alır. Kahve, daha çok Cauca ve Magdalena vadilerinde yetişir. Kahvenin yanında mısır, şekerkamışı, pamuk, muz, pirinç, patates, buğday ve tütün yetiştirilir. Büyük baş hayvancılık genellikle Karaib kıyılarında ve Audların doğusundaki ovalarda gelişmiştir. Kolombiya’da son yıllarda başlatılan sanayi hamleleri başarılı olmuştur. Tekstil sanayii ilerlemiştir. Petrol rafinerileri, çimento, lastik, kâğıt fabrikaları, besin maddeleri işleyen fabrikalar ve genellikle yabancı yatırımlarla kurulan otomobil, elektrikli aletler ve kimyevi madde fabrikaları vardır.
Kolombiya’nın İhracat Yaptığı Ürünler
Ham Petrol, Kömür briketler, Kahve, Rafine Petrol ve Altın.
Kolombiya’nın İthalat Yaptığı Ürünler
Rafine Petrol, Otomobil, Paketlenmiş ilaçlar, Yayın Ekipmanları ve Bilgisayarlar.
Kolombiya İhracat Yaptığı Ülkeler
Amerika Birleşik Devletleri, Panama, Hollanda, Ekvator ve İspanya.
Kolombiya İthalat Yaptığı Ülkeler
Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Meksika, Brezilya ve Almanya.
Kolombiya’da Yaşayan Milletler
Nüfusun % 7’sini Kızılderililer, % 5’ni Zenciler, % 20’sini beyazlar, geri kalan kısmını ise melezler meydana getirir.
Kolombiya’da Konuşulan Diller
Resmi dili; İspanyolcadır. Kolombiya’da duyulabilecek birçok başka dil vardır. Kolombiya hükümeti tarafından tanınan 65 İngiliz dili veya aşiret dili ve iki Creole dili (Creole English ve Palenquero) ve Roman olarak bilinen çingene dili vardır. Ayrıca, Standard English San Andres, Providencia ve Santa Catalina Adaları’nda resmi statüye sahiptir.
.co Domain Bilgileri
.co Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.co Tescil Süresi 1 - 5 yıl
.co Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.co IDN Desteği Evet
.co Transfer Evet
.co Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.co domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.co domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım