.lr domain nasıl alınır?

.lr domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .lr domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Liberya domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.lr Domain Tescil Fiyatı: $5000

.lr Domain Yenileme Fiyatı: $5000

.lr Domain Transfer Fiyatı: $5000

Son 7 güne ait .lr domain istatistikleri
451

.lr Domain Arama

55

.lr Domain Kaydı

18

.lr Domain Transferi

1837

.lr Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .lr domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Liberya İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .lr alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Liberya’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Liberya domain uzantısı olan .lr sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .lr domain sayesinde satışlarınız artacak, Liberya pazarından pay almış olacaksınız.

Liberya kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Liberya'de .lr alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .lr alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .lr domain adresinin Liberya’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .lr alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.lr alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".lr Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .lr alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .lr domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .lr alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.lr domain tescili için Liberya merkezli bir şirkete sahip olmalısınız.

.lr domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .lr domain tescil edemezler

Evet, .lr domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .lr domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Liberya Hakkında
Liberya Cumhuriyeti; Batı Afrika kıyısında, kuzeybatıda Sierra Leone, kuzeyde Gine, doğuda Fildişi Sahili'ne sınırları bulunan bir ülke. Anlamı ‘özgürlerin toprağı’ olan Liberya, daha önceden köleleştirilmiş Afrika asıllı Amerikalıların özgür çocukları tarafından kurulmuştur. Yüzölçümü ise; 99.067 km2’dir.  Başkenti; Monrovia.

Liberya’nın Telefon Kodu: +231
Liberya’nın Para Birimi: Liberya Doları
Liberya’nın Şehirleri
Monrovia, Bomi, Bong, Gbarpolu, Grand Bassa, Grand Cape Mount, Grand, Gedeh, Grand Kru
Liberya’nın Ekonomisi
Ülkenin ekonomisi, tarıma ve ormancılığa dayanır. İç tüketim için, pirinç, muz, manyok gibi bitkiler yetiştirilir. Devlet olarak dünya pazarlarında satış için, kahve, kakao, hurma, turunçgiller ve kola cevizi gibi bitkilerin yetiştirilmesini teşvik etmektedir. Liberya’nın tarım ihracatındaki en değerli ürünü, dışarıya satılan mallar arasında demirden sonra ikinci sırayı alan, kauçuktur.

Ülkede demir cevheri, hızlı ekonomik gelişmeyi sağlamakta, geliri yükseltmektedir. Bunun sayesinde karayolları, demiryolları ve hidroelektrik santralı kurulmuş, yatırım artmış ve eğitim kolaylaşmıştır. Liberya’da birkaç çeşit imalat tesisi vardır. Petrol rafinerisi, kauçuk işletmesi, balık konserve imalathanesi gibi.
Liberya’nın İhracat Yaptığı Ürünler
Yolcu ve Yük Gemileri, Altın, Kakao Fasulye, Kauçuk ve Ham Petrol.
Liberya’nın İthalat Yaptığı Ürünler
Yolcu ve Yük Gemileri, Rafine Petrol, Tekne Pervaneleri, Pirinç ve Demir Yapıları
Liberya’nın İhracat Yaptığı Ülkeler
Polonya, Birleşik Arap Emirlikleri, İsviçre, Hollanda ve Almanya.
Liberya’nın İthalat Yaptığı Ülkeler
Güney Kore, Çin, Japonya, Almanya ve Polonya.
Liberya’da Yaşayan Milletler
Nüfus, iki ana gruptan ibarettir. Kabile halkı ve ABD’den azat edilerek ülkeye gelip yerleşenlerin soyundan gelenler, yani Amerikan-Liberyalıları. Nüfusun % 5’ini meydana getiren Amerika-Liberyalılardır. Ülkede 20 farklı kabile var.
Liberya’da Konuşulan Diller
Resmi dili; İngilizce. Ülkede 20 farklı kabile var ve farklı farklı diller konuşuluyor.
.lr Domain Bilgileri
.lr Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.lr Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.lr Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.lr IDN Desteği Hayır
.lr Transfer Evet
.lr Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.lr domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.lr domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım