.hu domain nasıl alınır?

.hu domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .hu domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Macaristan domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.hu Domain Tescil Fiyatı: $98

.hu Domain Yenileme Fiyatı: $98

.hu Domain Transfer Fiyatı: $98

Son 7 güne ait .hu domain istatistikleri
406

.hu Domain Arama

50

.hu Domain Kaydı

16

.hu Domain Transferi

1688

.hu Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .hu domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Macaristan İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .hu alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Macaristan’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Macaristan domain uzantısı olan .hu sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .hu domain sayesinde satışlarınız artacak, Macaristan pazarından pay almış olacaksınız.

Macaristan kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Macaristan üzerinde .hu alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .hu alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .hu domain adresinin Macaristan’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .hu alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.hu alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".hu Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .hu alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .hu domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .hu alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

Macaristan .hu domain tescili için alan sahibinin aşağıdaki gereksinimleri karşılaması gerekir:
- Domain Sahibi Avrupa Birliği'nde bir şirkete sahip olmalıdır.
- Domain sahibi, Avrupa kimlik belgesi / pasaport, Avrupa sürücü belgesi veya Macaristan'da ikamet belgesi vermelidir.

Bu gereksinimleri karşılamıyorsanız, alan adını yerel temsilcilerimizin adına kaydedebilir ve daha sonra size sunabiliriz. Bu seçenek ek bir ücrete (Mütevelli Servis) sahiptir.

Notlar:

- Minimum alan kayıt süresi 2 yıldır.

- Alan adı, ticari marka sahiplerini veya Avrupa şirketlerinin haklarını ihlal etmemelidir. Alan, Macar makamları tarafından yasaklandığı için alanın yeniden satılması niyetiyle kaydedilmemelidir.


.hu domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .hu domain tescil edemezler

Evet, .hu domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .hu domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Macaristan Hakkında
Macaristan, Orta Avrupa’da Karpatlarda kurulu olan ve denize kıyısı olmayan bir ülkedir. Komşuları; batıda Avusturya ve Slovenya, kuzeyde Slovakya, doğuda Romanya ve Ukrayna, güneyde Sırbistan ve Hırvatistan’dır. Yüzölçümü ise; 93,030 km2’dir. Başkenti Budapeşte olan Macaristan, OECD, NATO, AB, Visegrád Grubu ve Schengen üyesidir.

Macaristan’ın Telefon Kodu: +36
Macaristan’ın Para Birimi: Macar Forinti, Hungarian adópengő
Macaristan’ın Şehirleri
Bács-Kiskun (Kecskemét), Baranya (Pécs), Békés (Békéscsaba), Borsod-Abaúj-Zemplén (Miskolc), Csongrád (Szeged), Fejér (İstolni Belgrad), Győr-Moson-Sopron (Győr), Hajdú-Bihar (Debrecen)
Macaristan’ın Ekonomisi
Toprakların % 67’si işlenmeye elverişli, % 15,3’ü çayır ve otlaklardır. Toprağın % 97,6’lık bir kısmı devlet çiftliklerine ve kooperatiflere ait olup, devlet sektörünün elindedir. Esas tarım ürünleri buğday ve mısırdır. Tisza Vadisinde sulanan topraklar artırılarak, pirinç üretimine ve meyve ağaçları yetiştirilmesine ve hatta pamuk üretimine imkân sağlanmıştır. Hayvancılık her zaman önemli bir rol oynamaktadır. Macaristan, hammaddeleri ve enerji kaynaklarının azlığı sebebiyle, sanayileşmede zorluk çekmektedir. Macaristan Doğu Avrupa ülkelerinin en fazla alüminyum üreten ülkesidir. Bütün sanayi merkezlerinde bilhassa Budapeşte’de bulunan makina aletleri, ulaşım malzemeleri imalatı (traktör, motosiklet, otobüs, demiryolu malzemesi) sanayiinin temel sektörünü teşkil eder. Kimya sanayi Macaristan’ın sülfürik asit, kauçuk ihtiyaçlarını ve çok sayıda petrol cinslerini karşılar. Miskole, Tatabanya ve Budapeşte bölgesinde büyük kimya kombinaları kurulmuştur. Tekstil ve gıda sanayii önceden beri önemini devam ettirmektedir (un sanayii, şeker sanayii gibi). En önemli endüstri merkezi, fabrikaların üçte birinin bulunduğu Budapeşte’dir. Turizm son senelerde gelişmektedir. Turizmi geliştirmek için, kış sporları ve sıcak su tesisleri modernleştirilmiştir.
Macaristan’ın İhracat Yaptığı Ürünler
Otomobil, Araç Parçaları, Kıvılcım ateşlemeli motorlar, Paketlenmiş ilaçlar ve Bilgisayarlar.
Macaristan’ın İthalat Yaptığı Ürünler
Araç Parçaları, Otomobil, Paketlenmiş ilaçlar, Entegre Devreler ve Motor Parçaları.
Macaristan’ın İhracat Yaptığı Ülkeler
Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Romanya, İtalya ve Fransa.
Macaristan’ın İthalat Yaptığı Ülkeler
Almanya, Avusturya, Çin, Polonya ve Slovakya.
Macaristan’da Yaşayan Milletler
Macaristan etnik yapısı itibariyle Orta Avrupa’nın en homojen devletidir. Nüfusun % 97’si Macar’dır. Az miktarda Almanlar, Slovaklar yaşar.
Macaristan’da Konuşulan Diller
Resmi dilleri; Macarca ve Çingenece. Ayrıca her etnik grup kendi dilini de konuşmaktadır.
.hu Domain Bilgileri
.hu Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.hu Tescil Süresi 2 - 10 yıl
.hu Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.hu IDN Desteği Hayır
.hu Transfer Evet
.hu Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.hu domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.hu domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım