.tw domain nasıl alınır?

.tw domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .tw domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Tayvan domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.tw Domain Tescil Fiyatı: $39

.tw Domain Yenileme Fiyatı: $39

.tw Domain Transfer Fiyatı: $39

Son 7 güne ait .tw domain istatistikleri
498

.tw Domain Arama

59

.tw Domain Kaydı

19

.tw Domain Transferi

1995

.tw Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .tw domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Tayvan İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .tw alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Tayvan’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Tayvan domain uzantısı olan .tw sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .tw domain sayesinde satışlarınız artacak, Tayvan pazarından pay almış olacaksınız.

Tayvan kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Tayvan üzerinde .tw alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .tw alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .tw domain adresinin Tayvan’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .tw alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.tw alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".tw Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .tw alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .tw domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .tw alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.tw domain tescili için belge gerekmiyor

.tw domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Evet, bireyler .tw domain tescil edebilir

Evet, .tw domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .tw domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Tayvan Hakkında
Tayvan ya da resmi adıyla Çin Cumhuriyeti, Tayvan Adası ile Penghu, Kinmen, Matsu ve bazı diğer adacıklarda yerleşik, pek çok ülke tarafından tanınmayan Doğu Asya ülkesi. 1912’de bugünkü Çin topraklarında kurulan ülke Birleşmiş Milletler kurucu üyesiydi. Batı Pasifik Okyanusunda, doğudan ve güneyden Çin Deniziyle çevrili, Çin Halk Cumhuriyetinin (kıyılarının) güneydoğusuna düşen bir Çin ada cumhuriyeti. Yüzölçümü; 36.182 km2’dir. Başkenti ise; Taipei’dir.

Tayvan’ın telefon kodu: +886
Tayvan’ın para birimi: Yeni Tayvan Doları
Tayvan’ın Şehirleri
Hsinchu, Kaohsiung, Taichung, Tainan, Taipei…
Tayvan’ın Ekonomisi
Tayvan tarımla uğraşan ülkelerdendir. Pirinç ve çay en önemli iki üründür. Ayrıca tatlı patates, buğday, yerfıstığı, soya fasulye, darı, muz, şekerkamışı ve yerelması da yetiştirilir. Nüfusun % 45’i tarım alanında çalışır. % 25’lik bir bölümse sanayi sektöründedir. Ticaretini daha çok, ABD, Japonya, Kuveyt, Suudi Arabistan, Hong Kong ve Birleşik Almanya ile yapar. Dışarıya tekstil, kimya ürünleri, kereste, şeker, çay, pirinç, ananas, madenler, tuz ve muz, endüstri ürünleri ve elektrik, elektronik alet ve malzemeleri satar. Tayvan’ın başlıca endüstrisi şunlardır: Şeker, petrol, kömür, alüminyum, gübre, alkali, makina, elektrik enerjisi, balık, gemi yapımı, (metal) madencilik, tekstil, elbise ve kumaş, elektrik ve elektronik, cam, kâğıt ve kimya endüstrileri. Yeraltı madenleri oldukça zengindir. Kömür, kireçtaşı, mermer, alüminyum ve petrol başlıca önemli mineralleridir. Dışarıdan petrol, çeşitli mineraller, kereste ve çeşitli sanayi ürünleri satın alır. Tayvan ayrıca turizm bankacılık ve sigortacılık alanlarında da söz sahibi bir ülkedir. Adada ekonomik tablo genel olarak istikrarlı bir tavır sergiliyor. Tayvan, ihracata dayalı ekonomisi, bilişim ve inovasyon alanındaki gelişmeleri sayesinde 530 milyar dolar seviyelerindeki gayri safi yurt içi hasılasındaki istikrar ve artışı korumak adına rekabeti geliştirmek için çaba harcıyor. Tayvan’ı ‘Asya kaplanı’ yapan önemli unsurlardan bilişim teknolojileri altyapısı, sanayi ve makine teknolojisi adada hızlı gelişme gösteriyor.
Tayvan’ın İhracat Yaptığı Ürünler
Tekstil, kimya ürünleri, kereste, şeker, çay, pirinç, ananas, madenler, tuz ve muz, endüstri ürünleri ve elektrik, elektronik alet ve malzemeleri.
Tayvan’ın İthalat Yaptığı Ürünler
Petrol, çeşitli mineraller, kereste ve çeşitli sanayi ürünleri.
Tayvan’ın İhracat Yaptığı Ülkeler
ABD, Japonya, Kuveyt, Suudi Arabistan, Hong Kong ve Birleşik Almanya.
Tayvan’ın İthalat Yaptığı Ülkeler
ABD, Japonya, Kuveyt, Suudi Arabistan, Hong Kong ve Birleşik Almanya.
Tayvan’da Yaşayan Milletler
Nüfusu meydana getiren insanların % 98’ine yakın bir bölümü esas olarak Han Çinlileri soyundan gelmektedir. Ayrıca Endonezya kökenli bir kısım insanlar da mevcuttur. Çinli nüfusun büyük bir kısmı Kızıl Çin zulmünden kaçan insanlardan müteşekkildir. Ayrıca bir miktar da Malezyalı ve Polinezyalılar vardır.
Tayvan’da Konuşulan Diller
Resmi dilleri; Mandarin, Standart Çince.
.tw Domain Bilgileri
.tw Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.tw Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.tw Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.tw IDN Desteği Evet
.tw Transfer Evet
.tw Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.tw domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.tw domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım