.nc domain nasıl alınır?

.nc domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .nc domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Yeni Kaledonya domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.nc Domain Tescil Fiyatı: $120

.nc Domain Yenileme Fiyatı: $120

.nc Domain Transfer Fiyatı: $

Son 7 güne ait .nc domain istatistikleri
245

.nc Domain Arama

34

.nc Domain Kaydı

11

.nc Domain Transferi

1151

.nc Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .nc domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Yeni Kaledonya İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .nc alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Yeni Kaledonya’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Yeni Kaledonya domain uzantısı olan .nc sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .nc domain sayesinde satışlarınız artacak, Yeni Kaledonya pazarından pay almış olacaksınız.

Yeni Kaledonya kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Yeni Kaledonya üzerinde .nc alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .nc alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .nc domain adresinin Yeni Kaledonya’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .nc alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.nc alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".nc Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .nc alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .nc domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .nc alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!


.NC alan adı - domain tescili için, alan adı sahibinin Yeni Kaledonya'da vatandaşlığı veya şirket sahibi olması gerekir.

Not:
Minimum alan kayıt süresi 2 yıldır.

.nc domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .nc domain tescil edemezler

Evet, .nc domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .nc domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Yeni Kaledonya Hakkında
Yeni Kaledonya, Mikronezya ada öbeği içerisinde, Büyük Okyanus’un güneydoğusunda yer alan, Fransa’ya bağlı bir bölgedir. Özel bir statü ile kendine özgü bölge konumunda olan Fransa Denizaşırı Bölgeler Topluluğu üyesidir. Komşuları; Yeni Kaledonya deniz yoluyla toprak ve Avustralya, Fiji, Norfolk Adası, Papua Yeni Gine, Solomon Adaları ve Vanuatu tarafından Endonezya komşudur. Yüz ölçümü ise; 18.576 km²’dir. Yeni Kaledonya’nın başkenti Nouméa’dır.

Yeni Kaledonya Telefon Kodu: +687
Yeni Kaledonya Para Birimi: CFP Frangı, New Caledonian franc
Yeni Kaledonya Şehirleri
Thio, Yaté, Poya, Pouembout, Koné, Voh, Nouméa, Dumbéa, Païta, Bouloupari…
Yeni Kaledonya Ekonomisi
Yeni Kaledonya, nikel madenciliği ve üretimi yapılmaktadır. Tarım ürünleri, sebzeler yetiştirilir. Hayvancılık azda olsa yapılmaktadır.
Yeni Kaledonya İhracat Yaptığı Ürünler
Demirli, Nikel Mattes, Nikel Cevheri, Kobalt ve Demiryolu Yük Konteynerler bulunmaktadır.
Yeni Kaledonya İthalat Yaptığı Ürünler
Rafine Petrol, Otomobil, Kömür briketler, Paketlenmiş ilaçlar ve Uçaklar, Helikopterler vardır.
Yeni Kaledonya İhracat Yaptığı Ülkeler
Çin, Güney Kore, Japonya, Diğer Asya ve Fransa bulunmaktadır.
Yeni Kaledonya İthalat Yaptığı Ülkeler
Fransa, Avustralya, Singapur, Yeni Zelanda ve Güney Kore bulunmaktadır.
Yeni Kaledonya Yaşayan Milletler
Etnik açıdan çok renkli olan bu güzel adanın halkı Kanaklar, Kaldoslar ve Metrolardan oluşmaktadır. Kanaklar melanezyali halkı olarak bilinen yerlilerdir ve buraya yerleşen ilk halktır.
Yeni Kaledonya Konuşulan Diller
Resmi dili; Fransızcadır. Malenezya ve Polinezya dili de konuşulmaktadır.
.nc Domain Bilgileri
.nc Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.nc Tescil Süresi 2 - 10 yıl
.nc Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.nc IDN Desteği Hayır
.nc Transfer Evet
.nc Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.nc domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.nc domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım