.gr domain nasıl alınır?

.gr domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .gr domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Yunanistan domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.gr Domain Tescil Fiyatı: $69,99

.gr Domain Yenileme Fiyatı: $76

.gr Domain Transfer Fiyatı: $69,99

Son 7 güne ait .gr domain istatistikleri
384

.gr Domain Arama

48

.gr Domain Kaydı

16

.gr Domain Transferi

1614

.gr Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .gr domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Yunanistan İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .gr alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Yunanistan’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Yunanistan domain uzantısı olan .gr sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .gr domain sayesinde satışlarınız artacak, Yunanistan pazarından pay almış olacaksınız.

Yunanistan kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Yunanistan üzerinde .gr alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .gr alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .gr domain adresinin Yunanistan’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .gr alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.gr alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".gr Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .gr alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .gr domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .gr alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.gr domain tescili için belge gerekmiyor

.gr domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .gr domain tescil edemezler

Evet, .gr domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .gr domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Yunanistan Hakkında
Yunanistan Cumhuriyeti Yunanistan ya da resmi adıyla Helen Cumhuriyeti, Güneydoğu Avrupa’da bir ülkedir. Yüz ölçümü 131.944 km2’dir. Yunanistan’ın komşuları şunlardır; deniz yoluyla toprak ve Mısır, Libya, Kıbrısve İtalya tarafından Türkiye, Arnavutluk, Bulgaristan ve Makedonya. Başkenti ve en büyük şehri Atina iken ikinci en kalabalık şehri Selanik’tir. r; deniz yoluyla toprak ve Mısır, Libya, Kıbrısve İtalya tarafından Türkiye, Arnavutluk, Bulgaristan ve Makedonya. Başkenti ve en büyük şehri Atina iken ikinci en kalabalık şehri Selanik’tir.

Yunanistan’ın Telefon Kodu

+30
Yunanistan’ın Para Birimi

Euro

Yunanistan’ın Şehirleri

Atina, Eğriboz, Evrytania, Fokida, Phthiotis, Boeotia, Halkidikya, Imathia, Kilkis, Pella, Pieria, Serez, Selanik, Hanya, Kandiye, Laşit, Resmo, Dırama, Meriç, Kavala, Rodop, İskeçe, Arta, Yanya, Preveze, Thesprotia, Korfu, Kefalonya, Levkas, Zakintos, Sakız, Midilli, Sisam, Arkadya vb.

Yunanistan’ın Ekonomisi

Yunanistan ekonomisi tarıma dayalıdır. En önemli tarım ürünleri; tahıl, tütün, pamuk, pirinç, zeytin, üzüm, meyve ve sebzedir. Son yıllarda meyveciliğe ve sebzeciliğe çok önem verilmiştir. Özellikle kuru üzüm, limon ve portakal yetiştirilir. Hayvancılık gerektiği kadar gelişmemiştir. Kendisinin et ihtiyacını karşılayamamaktadır. Bu sebeple et dış pazarlardan satın alınmaktadır. Hayvancılığın geri olmasının başlıca sebebi yetersiz sayıdaki geniş otlak arazidir. Daha çok koyun, inek ve kümes hayvanları beslenir. Yunanistan balıkçılık bakımından çok gelişmiş bir ülkedir. Çok çeşitli türde balık avlanır ve yetiştirilir. İçinde soğutucuları bulunan özel balıkçı tekneleri yapılmıştır. Açık denizlerde avlanan balıkçı filosu, ülkeye dondurulmuş balık temin etmektedir. Yunanistan yeraltı madenleri yönüyle oldukça zengindir. Başlıca madenleri; boksit, krom, beyaz taş, mermer, demir, nikel, amyant, magnezyum, bakır, kurşun, linyit, zımpara, sülfür, alüminyum ve petroldür. Yunanistan madencilik bakımından zengin olmasına karşın bu alanın ekonomiye katkısı maalesef çok düşüktür. Ülkenin % 30’una yakın bir bölümü imalat sanayii ve endüstri alanında çalışır. En önemli endüstri kolları tekstil, kimyevi maddeler, gıda, çimento ve metal endüstrisidir. Turizm, ülkenin çok önemli bir gelir kaynağıdır. Marathon, Mycenae, Olympia, Sparta, Thermopylae ve Tiryus gibi eski Yunan şehir devletleri turistlerin bir hayli ilgisini çekmektedir.

Yunanistan’ın İhracat Yaptığı Ürünler

İşlenmemiş veya yarı yarıya işlenmiş maden cevherleri, tütün, zeytinyağı, kuş üzümü, pamuk, narenciye ürünleri, tekstil ürünleri, kuru üzüm ve balık. Ülkenin ambalaj sanayii oldukça gelişmiş durumdadır. Maalesef birçok Türk malını, özellikle incir, üzüm gibi maddeleri ambalajlayarak kendi malı gibi Avrupa ülkelerine satmaktadır. İhracatının % 50’sine yakını sanayi ürünleri, özellikle kimyevi maddelerdir. Rafine Petrol, Paketlenmiş ilaçlar, Saf Zeytinyağı, Alüminyum Kaplama, Sigara ve fileto Taze Balık.

Yunanistan’ın İthalat Yaptığı Ürünler

Ham Petrol, Rafine Petrol, Paketlenmiş ilaçlar, Yolcu ve Yük Gemileri, otomobiller.

Yunanistan’ın İhracat Yaptığı Ülkeler

Federal Almanya, İtalya, Fransa, Benelüks devletleri, Japonya, Libya, ABD, İngiltere ve BDT. Kıbrıs, Türkiye.

Yunanistan’ın İthalat Yaptığı Ülkeler

Federal Almanya, İtalya, Çin, Rusya, İtalya, Hollanda, ABD.
Yunanistan’ın Yaşayan Milletler

Ülkenin % 98’ini Yunanlılar oluşturur. Çok az sayıda Türk vardır.
Yunanistan’da Konuşulan Diller
Resmi dili;
 
Yunancadır. Türkler kendi dillerini konuşurlar.
.gr Domain Bilgileri
.gr Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.gr Tescil Süresi 2 - 10 yıl
.gr Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.gr IDN Desteği Hayır
.gr Transfer Evet
.gr Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.gr domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.gr domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım