.com.br domain nasıl alınır?

.com.br domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .com.br domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Brezilya domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.com.br Domain Tescil Fiyatı: $99,99

.com.br Domain Yenileme Fiyatı: $99,99

.com.br Domain Transfer Fiyatı: $99,99

Son 7 güne ait .com.br domain istatistikleri
486

.com.br Domain Arama

58

.com.br Domain Kaydı

19

.com.br Domain Transferi

1953

.com.br Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .com.br domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Brezilya İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .com.br alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Brezilya’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Brezilya domain uzantısı olan .com.br sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .com.br domain sayesinde satışlarınız artacak, Brezilya pazarından pay almış olacaksınız.

Brezilya kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Brezilya üzerinde .com.br alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .com.br alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .com.br domain adresinin Brezilya’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .com.br alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.com.br alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".com.br Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .com.br alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .com.br domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .com.br alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.com.br domain tescili için belge gerekmiyor

.com.br domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .com.br domain tescil edemezler

Evet, .com.br domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .com.br domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Brezilya Hakkında
Brezilya Federatif Cumhuriyeti Güney Amerika’nın doğusunda yer alan bir devlettir. Brezilya 22 eyaletten meydana gelmiş federal bir cumhuriyettir. Başkanlık sistemi ile yönetilmektedir. Güney Amerika’nın nüfusu en kalabalık ve en büyük ülkesidir. Dünyanın yüzölçümü bakımından beşincidir. Yüzölçümü: 8.511.965 km2, nüfus bakımından ise dünyanın sekizinci büyük ülkesidir. Güney Amerika’nın yarısı kadardır. Doğusunda Atlas Okyanusu vardır bu okyanusta 7250 km kadar bir kıyıya sahiptir. Komşuları şunlardır; Arjantin, Bolivya, Guyana, Kolombiya, Paraguay, Peru, Surinam, Uruguay, Venezuela. Sadece Güney Amerika ülkelerinden Ekvator ve Şili hariç bütün ülkelerle komşudur. Büyük Amazon Nehri, dünyanın en geniş ve çok su taşıyan nehridir. Bu nehir, Peru’da And Dağları’nın doğusundan çıkar ve Brezilya ovaları içinden geçer.

Brezilya’nın Başkenti: Brasilia’dır.
Brezilya’nın Para Birimi: Brezilya Reali
Brezilya’nın Telefon Kodu: +55
Brezilya’nın En Önemli Şehirleri
Rio de Janeiro, São Paulo, Maceió, Porto Alegre, Salvador da Bahia
Brezilya’nın Ekonomisi
Brezilya’nın sanayisi gelişmiştir. Tarımsal faaliyetlerinin yüksek olmasından dolayı da tarım ülkesidir. Ekilen arazinin yarıdan fazlası gıda ürünleridir fakat iç tüketimi karşılayamaz bundan dolayı gıda ihtiyacının bir kısmını dışardan ithal etmektedir. Brezilya’nın en önemli özelliklerinden birisi de; dünyanın en büyük kahve üreticisi ve ihracatçısıdır. Üretilen bu kahve Amerika kıtasındaki ülkelerin ihtiyacını ancak karşılamaktadır. Ülkede pamuk üretimi de gelişmiştir. Şekerkamışı ve kakaonun da az bir kısmını ihraç etmesine rağmen, büyük bir kısmı kendi halkı kullanmaktadır. Kerestelik ağaçlar, pirinç, taze fasulye, pamuk, kahve, şekerkamışı, kakao ve mısır başlıca ürünleridir ülkenin. Bazı yerlerde az miktarda portakal, muz, yerfıstığı, tütün, elyaf ve bazı sebzeler yetiştirilir. Ormancılık ve balıkçılık yaygındır. Brezilya’da sığır yetiştiriciliğinde de dünyanın önde gelmektedir. Brezilya’da mamul sanayi ürünleri ihracatı, tarım ürünlerinden daha fazladır. Sanayide elektrik ve enerji açığını önlemek için dünyanın en büyük hidro-elektrik santralini kurmuşlardır. Brezilya zengin maden yataklarına sahiptir. Ayrıca zengin altın, elmas madenleri vardır. Brezilya dünyanın en bol demir rezervlerinin sahibidir. Salvador yakınlarında ise petrol vardır. Amapo bölgesinde bol miktarda manganez çıkarılır. Brezilya'da çok az kömür yatakları bulunur. Dışardan ithal yolu ile açığını kapatır.
Brezilya’nın İhracat Yaptığı Ülkeler
Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin, Hollanda, Almanya.
Brezilya’nın İthalat Yaptığı Ülkeler
Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Arjantin, Almanya, Güney Kore.
Brezilya’da Yaşayan Milletler
Yerli Kızılderililer, Kolonici Portekizliler, Afrika zencileridir. Nüfusun % 62’si beyazlar, % 11’i zenciler, % 27’si kahverengi derililerden meydana gelir.
Brezilya’da Konuşulan Diller
Resmi Dilleri: Portekizce ve Brezilya Portekizcesi.
.com.br Domain Bilgileri
.com.br Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.com.br Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.com.br Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.com.br IDN Desteği Hayır
.com.br Transfer Hayır
.com.br Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.com.br domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.com.br domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım