.ma domain nasıl alınır?

.ma domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .ma domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Fas domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.ma Domain Tescil Fiyatı: $129

.ma Domain Yenileme Fiyatı: $129

.ma Domain Transfer Fiyatı: $129

Son 7 güne ait .ma domain istatistikleri
415

.ma Domain Arama

51

.ma Domain Kaydı

10

.ma Domain Transferi

1077

.ma Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .ma domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Fas İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .ma alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Fas’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Fas domain uzantısı olan .ma sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .ma domain sayesinde satışlarınız artacak, Fas pazarından pay almış olacaksınız.

Fas kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Fas'de .ma alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .ma alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .ma domain adresinin Fas’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .ma alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.ma alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".ma Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .ma alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .ma domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .ma alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.ma domain tescili için belge gerekmiyor

.ma domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .ma domain tescil edemezler

Evet, .ma domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .ma domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Fas Hakkında
Fas Krallığı, Kuzey Afrika’da yaklaşık olarak 447,000 km² yüzölçümüne sahip bir ülkedir. Fas’ın, Atlantik Okyanusu’ndan, Cebelitarık Boğazı’nı çevreleyip Akdeniz’de son bulan uzun bir sahil şeridi vardır. Komşuları; Fas deniz yoluyla ve karadan Portekiz,  Cezayir, Batı Sahara, Moritanya ve İspanya ile komşudur. Başkenti Rabat ve en büyük şehri de Kazablanka’dır.

Fas’ın Telefon Kodu: +212   
Fas’ın Para Birimi: Fas Dirhemi
Fas’ın Şehirleri
Kazablanka, Marakeş, Fes, Tanca, Rabat, Tangier, Salé, Kenitra, Temara, Muhammediye, Taza…
Fas’ın Ekonomisi
Fas ekonomisinin temelini tarım ve hayvancığa dayanmaktadır. Bunları sırasıyla madencilik ve sanayi takip eder. Tarım ürünlerinin başında, buğday, mısır, arpa, üzüm, hurma, fıstık; turunçgiller, patates, zeytin ve sebze gelir. Tütün ve pamuk ekimi oldukça azdır. İhraç edebildiği tarım ürünleri; turunçgiller ve turfanda sebzedir. Fas’ta büyükbaş, küçükbaş ve kümes hayvancılığı çok yaygındır. Yumurta ihracatı önemli seviyededir. Balıkçılık yan tesisleriyle beraber ekonomide önemlidir. Sardalye konservesi ihracı önemli bir yere sahiptir.

Orman ürünlerinden sedir ve meşe keresteleri elde edilir. Ayrıca ormanların çokluğu mantar üretimini artırmıştır. Bu da ekonomiye ciddi katkı yapmaktadır.

Madenlerden fosfat üretiminde dünya üçüncüsüdür. Manganez ve diğer madenler işletilmektedir. Az miktarda çıkarılan petrol, ülke ihtiyacını ancak karşılamaktadır. Hidroelektrik santralleri oldukça çoktur. Kullanılan enerjinin dörtte üçü bu şekilde karşılanır. Petrol rafinerileri kendi ihtiyacını karşılayacak seviyededir. Besin (yağ ve konserve) ve kimya sanayii büyük gelişmeler içerisindedir. Halk arasında dericilik ve küçük el sanatları oldukça yaygındır.

İhracatında limanların payı büyüktür. Her tonajda geminin yanaşmasına müsait olan Kazablanka ve Tanca limanlarından yapılmaktadır.
Fas’ın İhracat Yaptığı Ürünler
Otomobil, Yalıtımlı Tel, Karışık mineral veya kimyasal gübreler, Fosforik asit ve Non-Örgü Kadın Takımları bulunmaktadır.
Fas’ın İthalat Yaptığı Ürünler
Rafine Petrol, Otomobil, Buğday, Petrol Gazı ve Yalıtımlı Tel’dir.
Fas’ın İhracat Yaptığı Ülkeler
İspanya, Fransa, Türkiye, Almanya ve Amerika Birleşik Devletleri’dir.
Fas’ın İthalat Yaptığı Ülkeler
İspanya, Fransa, Çin, Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya’dır.
Fas’ta Yaşayan Milletler
Nüfusun büyük bir kısmını Araplar ve Berberiler oluşturur.   
Fas’ta Konuşulan Diller
Resmi dilleri; Arapça, Modern Standart Arapça. Halkın % 70’i Arapça, % 24’ü Berberice konuşur. Fransızca ve İspanyolca da ülkede konuşulan diller arasındadır. 
.ma Domain Bilgileri
.ma Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.ma Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.ma Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.ma IDN Desteği Hayır
.ma Transfer Evet
.ma Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.ma domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.ma domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım