.it domain nasıl alınır?

.it domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .it domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain İtalya domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.it Domain Tescil Fiyatı: $49

.it Domain Yenileme Fiyatı: $49

.it Domain Transfer Fiyatı: $49

Son 7 güne ait .it domain istatistikleri
486

.it Domain Arama

58

.it Domain Kaydı

19

.it Domain Transferi

1954

.it Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .it domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
İtalya İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .it alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster İtalya’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, İtalya domain uzantısı olan .it sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .it domain sayesinde satışlarınız artacak, İtalya pazarından pay almış olacaksınız.

İtalya kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve İtalya üzerinde .it alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .it alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .it domain adresinin İtalya’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .it alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.it alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".it Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .it alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .it domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .it alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.it domain tescili için belge gerekmiyor

.it domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Evet, bireyler .it domain tescil edebilir

Evet, .it domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .it domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

İtalya Hakkında
İtalya Cumhuriyeti, Güney Avrupa’da, büyük ölçüde İtalya Yarımadası üzerinde yer alan bir ülkedir. Akdeniz’in en büyük iki adası Sicilya ve Sardinya da İtalya topraklarıdır. Kuzeyde Alpler bölgesinde Fransa, İsviçre, Avusturya ve Slovenya’yla kara sınırı vardır. Yüzölçümü; 301.252 km2’dir. Başkenti ise; Roma’dır.

İtalya’nın Telefon Kodu: +39
İtalya’nın Para Birimi: Euro
İtalya’nın Şehirleri
Roma, Milano, Napoli, Torino, Palermo, Genova, Bologna, Floransa, Bari, Venedik, Messina, Padova…
İtalya’nın Ekonomisi
Ülke az da olsa tarımla uğraşmaktadır. Başlıca tarım ürünleri; şekerpancarı, buğday, pirinç, sebze, üzüm ve zeytindir. Dağlık bölgelerde yaşayanlar geçimlerini ormandan sağlar. Büyük vadilerde oturanlar, tahıl, üzüm, meyve yetiştirirler. Po Ovasındaki yüksek taraçada mısır tarlaları ve dutluklar vardır. Ayrıca buğday yetiştirilir. İtalya tarımda genel olarak buğday ve mısır yetiştirir. Avrupa’nın en büyük pirinç üreticisidir. Zeytinyağı üretiminde dünya birincisidir. Bütün bunlara rağmen besin maddesi bakımından İtalya kendi ihtiyaçlarını zor karşılar. İtalya’da hayvancılık toprak genişliğine göre gelişmiş sayılır. Ülkede sığır, keçi, koyun beslenir. Dağların yüksek kesimlerinde sığır beslenir. Süt endüstrisi çok gelişmiştir. Dünyaca ünlü peynir elde edilir. Ülkenin hayvani protein ve yağ ihtiyacı karşılanır. Ülkenin başlıca sanayileri dokuma (özellikle ipek), kimya, makina, motorlu araçlar, petrol işleme ve gıda alanlarıdır. Motorlu araç sanayiinde Fiat otomobil sanayii dünya çapında bir üne sahiptir. Büyük bir iş gücü istihdam eder. Besin sanayii makarna ve konserve dalında çok gelişmiştir. İtalya sanayiinde genellikle hammadde ve enerji kaynakları zayıftır. Bu açık, ithalatla kapatılır. Son zamanlarda çıkarılan doğalgazın sanayi bölgelerine dağıtılması ile Alplerde hidro elektrik santrallerinin kurulması enerji açığını büyük ölçüde kapatmıştır. Pamuk, ham petrol, yün, demirli madenler gibi hammaddeler ithalatın % 50’ye yakın kısmını meydana getirir. İhracatın % 40-42’sini ise makina, tesviye edilmiş petro-kimya ürünleri, pamuklu suni dokumalar ve otomobillerden meydana gelir. İtalyan deniz filosu, dünyanın en büyük filolarından biridir. İtalyan ticareti ile deniz yolu taşımacılığı arasında sıkı bir bağ vardır. İtalya, ödemeler dengesindeki açığı, turizm sektörü sayesinde kapatmaktadır. Turizm sektörü çok gelişmiştir. Birçok turistik tesise sahip olan İtalya, tarih ve kültür eserleri bakımından zengindir.
İtalya’nın İhracat Yaptığı Ürünler
Paketlenmiş ilaçlar, Otomobil, Araç Parçaları, Rafine Petrol, Vanalar, ayakkabı, zeytinyağı ve zeytindir.
İtalya’nın İthalat Yaptığı Ürünler
Otomobil, Ham Petrol, Paketlenmiş ilaçlar, Petrol Gazı ve Araç Parçaları, buğday ve ettir.
İtalya’nın İhracat Yaptığı Ülkeler
Almanya, Fransa, Amerika Birleşik Devletleri, Büyük Britanya ve İspanya bulunmaktadır.
İtalya’nın İthalat Yaptığı Ülkeler
Almanya, Fransa, Çin, Hollanda ve İspanya bulunmaktadır.
İtalya’da Yaşayan Milletler
İtalyan halkı yaşamaktadır.
İtalya’da Konuşulan Diller
Resmi dili; İtalyanca. Şehirlerde ayrı ayrı lehçeler kullanılmaktadır. Bir bölgede yaşayan birinin diğer bölgelerdekilerle hiç anlaşamazlar. Dilbilimcilerine göre İtalya’da 50 lehçe bulunmaktadır. Resmi olarak Floransa lehçesi kullanılmaktadır.
.it Domain Bilgileri
.it Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.it Tescil Süresi 1 - 1 yıl
.it Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.it IDN Desteği Evet
.it Transfer Evet
.it Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.it domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.it domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım