.ls domain nasıl alınır?

.ls domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .ls domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Lesotho domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.ls Domain Tescil Fiyatı: $125

.ls Domain Yenileme Fiyatı: $125

.ls Domain Transfer Fiyatı: $125

Son 7 güne ait .ls domain istatistikleri
402

.ls Domain Arama

50

.ls Domain Kaydı

16

.ls Domain Transferi

1673

.ls Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .ls domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Lesotho İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .ls alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Lesotho’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Lesotho domain uzantısı olan .ls sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .ls domain sayesinde satışlarınız artacak, Lesotho pazarından pay almış olacaksınız.

Lesotho kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Lesotho'de .ls alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .ls alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .ls domain adresinin Lesotho’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .ls alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.ls alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".ls Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .ls alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .ls domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .ls alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.ls domain tescili için belge gerekmiyor

.ls domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .ls domain tescil edemezler

Evet, .ls domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .ls domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Lesotho Hakkında
Güney Afrika’da devlettir. Basutoland adlı eski bir İngiliz sömürgesi olan, Güney Afrika’nın doğu kıyısında 160 km kadar içeride, Güney Afrika Cumhuriyeti topraklan içinde yer alan Lesotho; batı ve kuzeyden Orange, kuzey ve doğudan Natal güneydoğu ve güneyden eyaletleri ve Zenci yurtluğu Transkay ile çevrilidir. Yüzölçümü ise; 30.355 km2’dir. Başkenti; Maseru’dur.

Lesotho’nun  Telefon Kodu: +266
Lesotho’nun  Para Birimi: Lesoto Lotisi
Lesotho’nun  Şehirleri
Leribe, Roma, Tosing.
Lesotho’nun  Ekonomisi
Lesotho’nun ekonomik varlığı, bütünüyle madenciler, işçiler ve hizmetliler olarak ülkedeki işgücünün yarısına iş olanağı sağlayan Güney Afrika’ya bağlıdır. Tarım alanları (toplam yüzölçümün % 12’si) sınırlı (buğday, mısır, sorgum; arpa, yulaf, fasulye), hayvancılık (sığır, koyun, keçi) tüketime dönüktür. Tarımsal ürünlerin işlenmesi, madencilik dışında endüstri etkinliği yoktur.

Maden kaynakları azdır. En önemli madencilik girişimi, Maluti Dağları’daki küçük Letsengla Terai elmas madenidir. Lesotho, Güney Afrika Gümrük Birliği’ ne üye olduğundan Güney Afrika pazarına serbestçe girebilme hakkı vardır.
Lesotho’nun  İhracat Yaptığı Ürünler
Su, tekstil, elmas, ayakkabı, yol makinaları, yün, canlı hayvan tarım ürünleri, elmas.
Lesotho’nun  İthalat Yaptığı Ürünler
Gıda, inşaat malzemeleri, motorlu araçlar, petrol, makinalar, ilaç.
Lesotho’nun  İhracat Yaptığı Ülkeler
Botsvana, Namibya ve Svaziland, ABD, Belçika, Çin, Hindistan.   
Lesotho’nun  İthalat Yaptığı Ülkeler
Botsvana, Namibya ve Svaziland, ABD, Belçika, Çin, Hindistan.
Lesotho’da  Yaşayan Milletler
Afrika yerlileri, Bantular vb.
Lesotho’da  Konuşulan Diller
Resmi dilleri; İngilizce, Sotho dili. Başta Sesotho olmak üzere, çeşitli Bantu lehçeleri ve İngilizce, konuşulan başlıca dillerdir.
.ls Domain Bilgileri
.ls Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.ls Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.ls Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.ls IDN Desteği Hayır
.ls Transfer Hayır
.ls Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.ls domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.ls domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım