.mw domain nasıl alınır?

.mw domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .mw domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Malavi domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.mw Domain Tescil Fiyatı: $300

.mw Domain Yenileme Fiyatı: $300

.mw Domain Transfer Fiyatı: $150

Son 7 güne ait .mw domain istatistikleri
394

.mw Domain Arama

49

.mw Domain Kaydı

16

.mw Domain Transferi

1648

.mw Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .mw domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Malavi İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .mw alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Malavi’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Malavi domain uzantısı olan .mw sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .mw domain sayesinde satışlarınız artacak, Malavi pazarından pay almış olacaksınız.

Malavi kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Malavi'de .mw alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .mw alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .mw domain adresinin Malavi’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .mw alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.mw alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".mw Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .mw alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .mw domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .mw alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.mw domain tescili için belge gerekmiyor

.mw domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .mw domain tescil edemezler

Evet, .mw domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .mw domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Malavi Hakkında
Malavi Cumhuriyeti, Afrika kıtasının güneydoğu bölümünde yer alan ve denize kıyısı bulunmayan bir kara ülkesidir. Ülke 6 Temmuz 1964 tarihinde Birleşik Krallıktan bağımsızlığını kazanmıştır. Komşuları; Mozambik, Tanzanya ve Zambiya ile komşudur. Yüzölçümü ise; 118.484 km2’dir. Ülkenin başkenti Lilongwe’dir.

Malavi’nin  Telefon Kodu: +265  
Malavi’nin  Para Birimi: Malavi Kvaçası
Malavi’nin  Şehirleri
Blantyre, Karonga, Lilongwe, Mzuzu, Zomba…
Malavi’nin  Ekonomisi
Malavi’nin ekonomi daha çok tarım ve hayvancılığa dayanır. Halkın % 90’ı tarım alanında çalışır. Ülke topraklarının 25.000 km2si tarıma elverişlidir ve oldukça verimlidir. En çok yetişen ürünler, çay, tütün, mısır, kahve, manyok, pirinç, şekerpancarı, darı, pamuk, sebze ve meyvedir. En önemli ihraç ürünleri tütün, çay ve pamuktur. Ülkede tarım ürünlerini işleyen işletmelerden başka bir rafineri, imalat sanayii, çimento, dokuma ve seramik fabrikaları mevcuttur.

Malavi’nin ormanlarından elde edilen kereste çok kaliteli olup, ülkenin önemli gelir kaynağıdır. Madenleri yetersiz miktardadır ve daha çok imalat sanayiinde kullanılır. Dış ülkelerden umumiyetle tüketim malları, petrol, çeşitli madenler, makina ve motorlu araç ithal eder.

Malavi’nin gelir kaynakları arasında balıkçılık ve turizm önemli yer tutar. Malavi Gölü, Rift Vadisi ve Mlanje Dağı turistik açıdan büyük önem taşımaktadır.
Malavi’nin  İhracat Yaptığı Ürünler
Ham Tütün, Altın, Ham Şeker, Çay ve Kuru Baklagiller.
Malavi’nin  İthalat Yaptığı Ürünler
Paketlenmiş ilaçlar, Buğday, İnsan veya Hayvan Kan, Posta Pulları ve Teslim Kamyonlar.
Malavi’nin  İhracat Yaptığı Ülkeler
Belçika, Lüksemburg, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya.
Malavi’nin  İthalat Yaptığı Ülkeler
Güney Afrika, Çin, Hindistan, Malezya ve Tanzanya.
Malavi’de  Yaşayan Milletler
Nüfusunun çoğunluğunu, Bantu aşiretinden olan yerliler teşkil etmektedir. Çok az miktarda Asyalı ve Avrupalı da mevcuttur. 
Malavi’de Konuşulan Diller
Resmi dilleri; Çevaca, İngilizce. Halkın % 90’ının konuştuğu Malavicedir. (Şiş-va lisanı)
.mw Domain Bilgileri
.mw Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.mw Tescil Süresi 2 - 2 yıl
.mw Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.mw IDN Desteği Hayır
.mw Transfer Hayır
.mw Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.mw domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.mw domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım