.africa domain nasıl alınır?

.africa domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .africa domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Gambiya domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.africa Domain Tescil Fiyatı: $31,49

.africa Domain Yenileme Fiyatı: $31,49

.africa Domain Transfer Fiyatı: $31,49

Son 7 güne ait .africa domain istatistikleri
351

.africa Domain Arama

45

.africa Domain Kaydı

15

.africa Domain Transferi

1503

.africa Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .africa domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Gambiya İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .africa alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Gambiya’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Gambiya domain uzantısı olan .africa sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .africa domain sayesinde satışlarınız artacak, Gambiya pazarından pay almış olacaksınız.

Gambiya kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Gambiya üzerinde .africa alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .africa alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .africa domain adresinin Gambiya’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .africa alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.africa alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".africa Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .africa alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .africa domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .africa alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.africa domain tescili için belge gerekmiyor

.africa domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .africa domain tescil edemezler

Evet, .africa domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .africa domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

.africa Domain Bilgileri
.africa Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.africa Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.africa Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.africa IDN Desteği Hayır
.africa Transfer Evet
.africa Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.africa domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.africa domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım