.mx domain nasıl alınır?

.mx domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .mx domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Meksika domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.mx Domain Tescil Fiyatı: $49

.mx Domain Yenileme Fiyatı: $49

.mx Domain Transfer Fiyatı: $49

Son 7 güne ait .mx domain istatistikleri
418

.mx Domain Arama

51

.mx Domain Kaydı

17

.mx Domain Transferi

1727

.mx Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .mx domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Meksika İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .mx alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Meksika’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Meksika domain uzantısı olan .mx sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .mx domain sayesinde satışlarınız artacak, Meksika pazarından pay almış olacaksınız.

Meksika kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Meksika'de .mx alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .mx alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .mx domain adresinin Meksika’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .mx alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.mx alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".mx Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .mx alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .mx domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .mx alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.mx domain tescili için belge gerekmiyor

.mx domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Evet, bireyler .mx domain tescil edebilir

Evet, .mx domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .mx domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Meksika Hakkında
Meksika Birleşik Devletleri, Kuzey Amerika’nın güney yarısında yer alan federal cumhuriyet. Kuzeyde Amerika Birleşik Devletleri; güney ve batıda Atlas Okyanusu; güneydoğuda Guatemala, Belize ve Karayip Denizi; doğuda ise Meksika Körfezi ile komşudur. Yüzölçümü; 1.972.546 km2’dir.  Başkenti; Meksiko’dur.

Meksika’nın Telefon Kodu: +52  
Meksika’nın Para Birimi: Meksika Pesosu
Meksika’nın Şehirleri
Meksiko Acapulco, Campeche, Cancun, Chiapas, Chichen Itza, Cozumel, La Paz (Meksika), Merida.
Meksika’nın Ekonomisi
Meksika’da gelir dağılımında büyük eşitsizlik vardır. Sanayi işçileri, tarım işçilerine nazaran beş misli fazla gelire sahiptir. Bu büyük fark, mamul tüketim maddelerinin iç piyasada yaygın olarak satılmasını geciktirmektedir. 

Meksika sanayisi büyük ölçüde ülkenin yeraltı zenginliklerini işlemeye dayanır. Çelik, sanayi sektöründe önemli bir rol oynar. Yıllık çelik üretimi beş milyon tonun üstündedir. Doğalgaz ve petrol iç ihtiyaçlara cevap verir ve çoğu sanayi tesislerinin temelini teşkil eder. Meksika, gümüş üretiminde Kanada’dan sonra dünyada ikincidir. Flor, baryum oksit ve tuz, ABD’ye ihraç edilir. Sodyum güçlü bir selüloz sanayiine imkân verir. Ülkede kimyevi gübre sanayii de gelişmiştir. Çimento, kauçuk otomobil sanayileri de önemlidir. 

Mısır, Meksika’nın her tarafında yetiştirilir. Ülke topraklarının ekime elverişli olan kısmının yaklaşık yarısı bu bitkiye ayrılmıştır. Fasulye, en çok ekilen ikinci bitkidir. Diğer bitkiler sınırlı miktardaki topraklarda yetiştirilir. 800.000 hektardan fazla bir arazide, bilhassa kuzeybatının sulanan vadilerinde ve Merkezi Bajio bölgesinde buğday ekilir. Süpürge darısı (sorghum) üretimi artırılmaktadır. Kış sebzeleri bilhassa kuzeybatıdaki Sinalova eyaletinde yetiştirilir. Tropikal bitkiler kıyı bölgelerinde ve güneyde yetişir. 
Meksika’nın İhracat Yaptığı Ürünler
Otomobil, Araç Parçaları, Teslim Kamyonlar, Bilgisayarlar ve Telefonlar.
Meksika’nın İthalat Yaptığı Ürünler
Araç Parçaları, Rafine Petrol,  Entegre Devreler, Bilgisayarlar ve Otomobil.
Meksika’nın İhracat Yaptığı Ülkeler
Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Çin, Almanya ve Japonya.
Meksika’nın İthalat Yaptığı Ülkeler
Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Japonya, Almanya ve Güney Kore.
Meksika’da Yaşayan Milletler
Meksika halkı, eski ve yenidünya insanlarının birbiriyle karışmasından meydana gelmiştir. Nüfusun % 15’ini beyazlar, % 25’ini yerliler, geri kalanını ise melezler oluşturur. 
Meksika’da Konuşulan Diller
Resmi dili; İspanyolcadır. Bundan başka yerliler arasında Nahuatl, Aztek, Maya, Zapotek, Totonok, Chinantek, Mazatek, Chorotega, Farask dilleri konuşulur. 
.mx Domain Bilgileri
.mx Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.mx Tescil Süresi 1 - 5 yıl
.mx Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.mx IDN Desteği Hayır
.mx Transfer Evet
.mx Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.mx domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.mx domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım