.vn domain nasıl alınır?

.vn domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .vn domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Vietnam domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.vn Domain Tescil Fiyatı: $99,99

.vn Domain Yenileme Fiyatı: $99,99

.vn Domain Transfer Fiyatı: $99,99

Son 7 güne ait .vn domain istatistikleri
245

.vn Domain Arama

34

.vn Domain Kaydı

11

.vn Domain Transferi

1150

.vn Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .vn domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Vietnam İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .vn alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Vietnam’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Vietnam domain uzantısı olan .vn sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .vn domain sayesinde satışlarınız artacak, Vietnam pazarından pay almış olacaksınız.

Vietnam kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Vietnam üzerinde .vn alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .vn alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .vn domain adresinin Vietnam’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .vn alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.vn alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".vn Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .vn alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .vn domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .vn alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.vn domain tescili için belge gerekmiyor

.vn domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Hayır, bireyler .vn domain tescil edemezler

Evet, .vn domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .vn domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Vietnam Hakkında
Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti, Güneydoğu Asya’da, Çinhindi Yarımadası’nın doğusunda yer alan bir ülkedir. Vietnam denizden ve karadan komşuları şunlardır; Endonezya, Malezya, Filipinler ve Tayland tarafından Çin, Kamboçya ve Laos ile komşudur. Yüzölçümü ise; 331.688 km2’dir. Başkenti; Hanoi’dir.

Vietnam’ın Telefon Kodu: +84

Vietnam’ın Para Birimi:  Vietnam Dongu

Vietnam’ın Şehirleri

Hanoi, Ho Chi Minh City, Hai Phong, Can Tho, Bien Hoa, Da Nang, Vung Tou, Buan MaThuot, Nha Tranh, Hue’dir.

Vietnam’ın Ekonomisi

Vietnam esas itibariyle bir tarım ülkesi olup, çalışan nüfusun % 70’i tarımla uğraşmaktadır. Ülkenin ana ürünleri pirinç, kauçuk ve maden kömürüdür. Güneyde pirinç ve kauçuk, kuzeyde ise maden kömürü başlıca ihraç mallarıdır. Önem bakımından ikinci derecede olan bitkileri geliştirmek için büyük gayret sarf edilmektedir. Bunlar mısır, çay, kahve, tarçın, biber, şekerkamışı, büyük hindistancevizi, tütün, ham ipek ve pamuktur. Gıda, tekstil, maden, kimyevi gübre, cam ve lastik sanayileri Vietnam’ın başlıca gelişmiş sanayileridir. Sömürge rejiminin zamanında şiddetle sınırladığı sanayi üretimi daha ziyade iç tüketime yöneliktir.

Vietnam’ın İhracat Yaptığı Ürünler

Yayın Ekipmanları, Entegre Devreler, Telefonlar, Tekstil ve Ayakkabı ve Bilgisayarlar.

Vietnam’ın İthalat Yaptığı Ürünler

Entegre Devreler, Telefonlar, Rafine Petrol, Hafif Lastik Örme Kumaş ve Alüminyum Barlar.

Vietnam’ın İhracat Yaptığı Ülkeler

Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Japonya, Güney Kore ve Almanya.

Vietnam’ın İthalat Yaptığı Ülkeler

Çin, Güney Kore, Japonya, Singapur ve Diğer Asya.

Vietnam’da Yaşayan Milletler

Vietnam halkının % 84’ü Vietnam asıllı, % 2’si Çinli, geri kalanı Muong, Thai, Meo, Khmer, Man ve Cham’dır. Çok sayıda azınlık gruplar olmakla birlikte, Vietnam halkı kültür birliğine sahiptir. Dil ve adetlerde, kuzeydeki ve güneydeki halk arasında pek az fark vardır. Ayrıca etnik gruplar arasında fiziki görünüm bakımından pek fark yoktur.

Vietnam’da Konuşulan Diller

Resmi dili; Vietnamca. Sömürge döneminde resmi dil olan Fransızca hala tahsilli Vietnamlılar tarafından konuşulmaktadır. Fakat Fransızca yavaş yavaş yerini ikinci dil olarak İngilizceye bırakmaktadır.
.vn Domain Bilgileri
.vn Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.vn Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.vn Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.vn IDN Desteği Evet
.vn Transfer Evet
.vn Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.vn domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.vn domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım