.nz domain nasıl alınır?

.nz domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .nz domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain Yeni Zelanda domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.nz Domain Tescil Fiyatı: $29,9

.nz Domain Yenileme Fiyatı: $35

.nz Domain Transfer Fiyatı: $29,9

Son 7 güne ait .nz domain istatistikleri
418

.nz Domain Arama

51

.nz Domain Kaydı

17

.nz Domain Transferi

1727

.nz Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .nz domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
Yeni Zelanda İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .nz alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster Yeni Zelanda’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, Yeni Zelanda domain uzantısı olan .nz sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .nz domain sayesinde satışlarınız artacak, Yeni Zelanda pazarından pay almış olacaksınız.

Yeni Zelanda kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve Yeni Zelanda üzerinde .nz alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .nz alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .nz domain adresinin Yeni Zelanda’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .nz alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.nz alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".nz Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .nz alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .nz domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .nz alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.nz domain tescili için belge gerekmiyor

.nz domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Evet, bireyler .nz domain tescil edebilir

Evet, .nz domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .nz domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

Yeni Zelanda Hakkında
Yeni Zelanda Milletler Topluluğu, Güney Büyük Okyanus’ta bir ada ülkesidir. Güney Yarımkürede, Okyanusya’daki Güney Pasifik adaları arasında, Avustralya’nın yaklaşık 1.500 km güney doğusunda yer almaktadır. Başlıca iki büyük ve birçok küçük adadan oluşur. Komşuları; Yeni Zelanda bir adadır ve deniz yoluyla Avustralya, Fiji, Norfolk Adası ve Tonga komşudur. Ülkenin Yüzölçümü ise; 270.534 km2’dir. Yeni Zelanda’nın başkenti; Wellington’dur.

Yeni Zelanda’nın Telefon Kodu: +64
Yeni Zelanda’nın Para Birimi: Yeni Zelanda Doları
Yeni Zelanda’nın Şehirlerii
Auckland, Wellington, Dunedin, Christchurch, Queenstown…
Yeni Zelanda’nın Ekonomisi
Yeni Zelanda bir tarım ülkesidir. Buğday, arpa ve yulaf en önemli tarım ürünleridir. Hayvancılık oldukça gelişmiştir. Koyun ve sığır yetiştiriciliği bakımından dünyanın sayılı ülkelerinden biridir. Yeni Zelanda endüstri bakımından da gelişmiştir. İngiltere ile olan ticari münasebetleri endüstri sektörünün kontrolünü İngiltere’ye vermiş durumdadır. Başlıca endüstri alanları gıda, tekstil, kâğıt, çelik, petrol, petrol ürünleri ve alüminyumdur. Ülke nüfusunun % 35’ine yakın bir bölümü endüstri ve ticaret alanında çalışmaktadır. Yeni Zelanda etrafı tamamen okyanus ile çevrilmiştir. Bu yüzden balıkçılık çok önemli bir gelir kaynağı olmuştur. Kılıçbalığı ve tonbalığı bol miktarda avlanmaktadır. Ayrıca balina avcılığı da yapılmaktadır. Orman ürünleri ülkenin diğer önemli bir gelir kaynağıdır. Daha çok kauri, sedir ve kozalaklı ağaçları vardır. Yeni Zelanda’da madencilik endüstrisi gelişmiştir. En çok kömür ve doğalgaz elde edilmektedir. Petrol ülke ihtiyacının sadece % 3’ünü karşılayacak durumdadır. Yeni Zelanda çok zengin nehir, göl ve doğal kaynaklara sahiptir. Bu yüzden hidroelektrik santrallarının sayısı ve kapasitesi oldukça fazladır. Yeni Zelanda’da deniz, hava ve demiryolu ulaşımı oldukça gelişmiş durumdadır. Turizm, Yeni Zelanda için önemli bir gelir kaynağıdır.
Yeni Zelanda’nın İhracat Yaptığı Ürünler
Konsantre Süt, Koyun ve Keçi Eti, Kaba Ağaç, Dondurulmuş Sığır Et ve Tereyağı, yün, kürk, deri ve balık en önemli ihraç ürünleridir. Ayrıca kereste, çeşitli cinste hayvanlar, meyve, konserve ve canlı hayvan ihracatı da yapılır.
Yeni Zelanda’nın İthalat Yaptığı Ürünler
Ham Petrol, Rafine Petrol, petrol ürünleri, Teslim Kamyonlar ve Bilgisayarlar vardır. Boksit, demir, çelik, plastik eşyalar, otomobil ve makine satın almaktadır.
Yeni Zelanda’nın İhracat Yaptığı Ülkeler
Çin, Avustralya, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Büyük Britanya bulunmaktadır.
Yeni Zelanda’nın İthalat Yaptığı Ülkeler
Çin, Avustralya, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya ve Almanya bulunmaktadır.
Yeni Zelanda’da Yaşayan Milletler
Yeni Zelanda nüfusunu iki tip insan grubu meydana getirir. Bunlardan birincisi yerli Maori halkıdır. Diğeri ise, ülkeye sonradan gelmiş bulunan Avrupalı beyazlardır. Bugün bu ayırım pek fark edilemeyecek seviyededir. Avrupalılar umumiyetle İngiliz, İrlanda veya İskoç kökenlidir.
Yeni Zelanda’da Konuşulan Diller
Resmi dilleri; İngilizce, Maorice, Yeni Zelanda İşaret dili.
.nz Domain Bilgileri
.nz Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.nz Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.nz Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.nz IDN Desteği Evet
.nz Transfer Evet
.nz Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.nz domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.nz domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım