.es domain nasıl alınır?

.es domain tesciline mi ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz, .es domain almak hiçbir zaman bu kadar kolay olmamıştı. Atak Domain İspanya domain tescili konusunda 2003 yılından beri tecrübeli domain hosting firmasıdır. Alan adınızı sorguladıktan sonra ekrandaki adımları takip ederek domain satın alabilirsiniz. Atak Domain yurtdışı domain konusunda Türkiye'de lider domain tescil firmasıdır.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Sizin için domain kaydedelim
Benim İçin Kaydet

.es Domain Tescil Fiyatı: $19,99

.es Domain Yenileme Fiyatı: $19,99

.es Domain Transfer Fiyatı: $19,99

Son 7 güne ait .es domain istatistikleri
248

.es Domain Arama

34

.es Domain Kaydı

11

.es Domain Transferi

1162

.es Domain Sayfası Ziyaretçisi

Sizin için .es domain tescil edelim
Domain tescili için yardıma ihtiyacınız varsa, destek talebi açabilirsiniz
İspanya İnternet kullanıcıları Google, Yandex, Bing vb. arama motorlarında arama yaparken .es alan adlarına sahip web sitesi adreslerini görmeyi beklemektedir. İster İspanya’de yerel bir küçük işletme olun, ister büyük bir firma, İspanya domain uzantısı olan .es sizi arama motorlarında daha bulunur kılacaktır. .es domain sayesinde satışlarınız artacak, İspanya pazarından pay almış olacaksınız.

İspanya kültürüne uygun hareket ettiğinizi ve İspanya üzerinde .es alan adıyla en iyi internet deneyimini sunma konusundaki kararlılığınızı gösterin. .es alan adı kısa ve akılda kalıcı özelliği ile sizin internet okyanusunda kaybolmamanıza olanak sağlayacaktır.

Markanızı korumak, büyütmek kadar önemlidir. Ticari markanızı güvence altına almak ve telif hakkı ihlaliyle mücadele etmek için alabileceğiniz en iyi önleyici tedbirlerden biri, markanıza ait .es domain adresinin İspanya’de kaydedilmesidir. Alan adınız markanız ve markanız da sizsiniz! Diğer rakiplerin bir adım önüne geçmek için .es alan adınızı kaydedin.

Ödeme Yöntemleri

.es alan adınızı transfer etmek kolay bir işlemdir. Aşağıdaki ".es Domain Transfer Et" butonunu tıklayarak transfer sürecini başlatabilirsiniz. Alan adı uzmanlarımız bu süreçte sizlere ayrıca yardımcı olacaktır.

Atak Domain'e yapılan her .es alan adı transferi ek bir yıl yenilemeyi içermektedir. En ucuz .es domain transferi için Atak Domain size hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.
Alan adınız basitçe yenilenebilir! "Şimdi Yenile" butonuna tıklayın veya Hesap Yöneticinize giriş yapın, yenilenmesi gereken .es alan adınızı seçin, ardından yenilemenizin süresini seçin ve son adım olarak sipariş verin. Bu kadar!

.es domain tescili için belge gerekmiyor

.es domain gerekli belgeler için sizi arayalım!

Talep açarak bize ulaşın, size ulaşarak bilgilendirelim.

Evet, bireyler .es domain tescil edebilir

Evet, .es domainlerini toplu transfer edebilirsiniz. Bazı domainler transfer kodu olmadan belge ile transfer edilmektedir. Transferde sorun yaşamanız halinde lütfen bizimle bilet açarak, email veya telefonla irtibat kurunuz.

Evet, .es domainleri toplu tescil yapabilirsiniz.

İspanya Hakkında
İspanya Krallığı Avrupa’nın güneybatısında, İber Yarımadası’nda yer alan ülkedir. Güneyde ve doğuda Akdeniz’e, kuzeyde ise Atlantik Okyanusu’na kıyısı vardır. Komşuları; batıda Portekiz, kuzeyde Fransa, Andora ve güneyde Birleşik Krallığa bağlı Cebelitarık ile komşudur. Yüzölçümü; 504.782 km2’dir. Başkenti ise Madrid’dir.

İspanya Telefon Kodu: +34
İspanya Bara Birimi: Euro
İspanya’nın Şehirleri
Albacete, Alcala de Henares, Algeciras, Alicante, Almeria, Aranjuez, Atapuerca, Avila de los, Caballeros, Baeza, Badajoz, Badalona, Barselona, Bilbao, Burgos, Cadiz, Calahorra, Cartagena, Cordoba...
İspanya’nın Ekonomisi
İspanya bir tarım ülkesidir, ancak topraklarının yaklaşık beşte ikisi işlenmektedir. Geri kalan bölgeler ya çok kurak veya çok dağlık olduğundan tarıma elverişli değildir. İç kısımlarda az nüfuslu havza ve yaylalarda özellikle tahıl ekilir (buğday, çavdar gibi). Bu kısımda topraklar 2-3 yılda bir nadasa bırakılır veya bakla nohut ekilir. İspanya’nın Atlas Okyanusu kısımlarında iklimin etkisiyle değişik bir tarım uygulanır. Yazları nemli olması mısır tarımına çok elverişlidir. Tahıl az yer tutar, patates ve fasulye bu kısımlarda çok boldur. İspanya’da en çok yetiştirilen tahıl arpadır. Ayrıca şekerpancarı, soğan, mısır, limon, tütün, ayçiçeği, mercimek yetiştirilmektedir. İspanyada yetişen meyvelerden portakal ilk sırayı alır ve bir ihraç ürünüdür. Zeytin de önemli bir gelir kaynağıdır. İspanya’da bağlar işlenen toprağın % 8’ini meydana getirir. Ormanlardan elde edilen en önemli ürün mantardır. Domates ve muz da önemli ihraç ürünlerindendir. Hayvancılık İspanya’da gelişme göstermektedir. Ülkenin Atlas Okyanusu kıyıları büyük bir balıkçılık bölgesidir. Balıkçılık önemi bakımından Avrupa’da Rusya ve Norveç’ten sonra üçüncü sırada gelir. İspanya sanayisi günden güne gelişmektedir. Günümüzde ülkenin çalışan nüfusunun % 40’ı bu sektörde çalışmaktadır. Başlıca ürünleri; makina, pamuklu ve yünlü dokuma, ayakkabı, kâğıt, otomobil, gemi (dünya devletleri arasında dördüncü), çimento, çelik, döküm ve demirdir. İspanya’da ülke turizmi çok büyük gelişme göstermiştir. Ülke, turizmin yardımlarıyla dış ticaret dengesindeki açığı kısmen kapatmıştır. Fransa sınırından Cebelitarık’a kadar Akdeniz kıyısı boyunca birçok turistik tesis kurulmuştur.
İspanya’nın İhracat Yaptığı Ürünler
İspanya’nın ihraç ettiği ürünleri: Portakal, zeytin, zeytinyağı, muz, domates, balıktır. İhraç edilen sanayi mamulleri ise pamuklu dokumalar, çelik, cıva, makinalar, kimya mamulleri, gemi, Araç Parçaları, Paketlenmiş ilaçlar, Rafine petrol, teslim kamyonlar, otomobil ve ayakkabıdır.
İspanya’nın İthalat Yaptığı Ürünler
İspanya’nın ithalatının beşte birinden fazlasını petrol, meydana getirir. Diğer ithal malları sanayi için gerekli maddeler ve teçhizatlardır. Otomobil Araç Parçaları, Paketlenmiş ilaçlar, ham petrol, petrol gazı.
İspanya’nın İhracat Yaptığı Ülkeler
İspanya ihracatın büyük kısmını ABD’ye yapar. Diğer ülkeler; Almanya, İngiltere Portekiz, Fransa ve İtalya.
İspanya’nın İthalat Yaptığı Ülkeler
Almanya, İngiltere, Fransa ve İtalya, ABD ve Çin.
İspanya’da Yaşayan Milletler
İspanyol, Katalan, Galiçyalı, Bask.
İspanya’da Konuşulan Diller
Ülke nüfusunun yüzde 74’ü İspanyolca (Kastilyaca), yüzde 17’si Katalanca, yüzde 7’si Galiçyaca ve yüzde 2’si Baskça konuşmaktadır.
.es Domain Bilgileri
.es Adres Uzunluğu 3 - 63 karakter
.es Tescil Süresi 1 - 10 yıl
.es Name Server Sayısı 2 - 10 adet
.es IDN Desteği Evet
.es Transfer Evet
.es Alan Adınızla Kullanabileceğiniz Servisler

SSL

Web siteniz için en iyi SSL sertifikası sağlayıcısıdır. En popüler SSL sertifika çözümleriyle hizmet veriyoruz.

Domain Gizliliği

.com ve .net gibi jenerik alan adlarında Whois gizliliğini ücretiz sunuyoruz. Kimlik hırsızlığını ortadan kaldırabilirsiniz.

E-Posta

Alan adınıza profesyonel e-posta alın. Marka / web siteniz için profesyonel e-posta adresi sizleri bekliyor.

Web Hosting

Yönetilen ve hafif web hosting paketleri. Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirebilirsiniz. Web sitenizi hızla oluşturun!

.es domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
.es domain tesciliyle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Canlı Yardım